Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Paint me with your love [+16] [yaoi]

#6
Adyna_45, multumim pentru comm si pentru felicitari si noi suntem fericite ca ne-ai spus parerea ta. Multumim si celorlalti cititori.
In acest capitol voi prezenta cateva clipe din casnicia pictorului, care nu este tocmai agreabila. Am incercat sa fie comica si nu prea idioata, sincer nu stiu daca am reusit. Scene fierbinti vor mai fi in locuri diferite, pozitii diferite, avem in minte un menage-a-trois, tot tacamul cu exceptia violului. Sper sa va placa acest capitol.


Capitolul 4- Casnicia


Era o zi frumoasa. Razele soarelui mangaiau orasul si se jucau in parul atator oameni!
Mia se intorcea de la plaja, imbracata foarte sumar. Ajunse acasa si incerca sa descuie usa, dar cheile ii cazura, pasii inauntru si merse direct in dormitor, unde il gasi pe Aizawa impreuna cu o roscata splendida. Privi dezgustata si extrem de obisnuita sa gaseasca amantele sotului ei la tot pasul, dar de data aceasta privi cu invidie cum frumoasa roscata dormea pe pieptul lui Aizawa, iar parul lung ii se intindea acestuia pe piept, dar si pe asternuturile albastre de satin. Parea un inger ce veghea un zeu adormit, parul ei fiind aripile ce ii racoreau trupul in aceasta zi torida. Simtea cum furia pune stapanire pe ea si ii venea sa-i desfigureze frumosul chip cu obrajii de culoarea piersicii coapte.
-Ce credeti ca faci mizerabililor? tipa Mia iesita din fire. Aceasta casa nu e bordel si cu atat mai putin un cuib de prostituate. Iesi afara nenorocito, pana nu fac din parul tau drept si roscat mop de toalete in localurile in care te vinzi! Si tu, curva masculina, du-te si mori in vagauna lor, dar nu le aduce aici! M-am saturat sa tot schimb asternuturile dupa pielea lor slinoasa.
-Serios? Pai lasa-ma sa-ti spun ca trupurile lor sunt mult mai cinstite decat al tau si ele ce fac, fac din placere nu ca tine din hamesire dupa bani. Mi-e sila de tine si in viata mea nu o sa te ating. M-am insurat cu tine ca sa-l fac sa sufere mai mult pe Daisuke pentru ca prostul ala chiar te iubea si suferinta lui Daisuke il atingea si pe Roy. Acum dispari pana nu-ti arunc vopsele in cap si te pun in strada pe post de semafor! zise Aizawa intorcandu-se pe partea cealalata sa doarma.
Mia iesi furioasa si intra la dus gandindu-se cum sa linisteasca lucrurile. Nu era in interesul ei sa fie certata cu Aizawa.
Urmara cateva ore de planuri si pregatiri. Aprinse in sufragerie lumanari parfumate, aranja masa in alb si rosu, iar in mijlocul ei puse un buchet de trandafiri rosii si albi. Se duse in camera cat Aizawa facea baie si se parfuma cu cel mai concentrat parfum al sau, apoi puse tacamurile si mancarea pe masa.
- Dragul meu, azi vom servi miel special gatit de mine, ii spuse lui Aizawa cand pasi in sufragerie.
Acesta nu zise nimic si se aseza la masa. Mancarea era oribila si mirosul insuportabil al mielului pe care nu a stiut sa-l pregateasca combinat cu cel sufocant al parfumului ei ii intorceau stomacul pe dos.
-Laie bucalaie, Mia e o oaie! Oita barsana Mia-i prostovana si i-a spus mamita ca pute ca olita si mancare nu stie sa faca asa ca mai bine ar fi sa taca si sa stea in baie o ora si jumatate sa i se duca jegul de pe spate! Oita frumusica, Mia-i ciuma bubonica.. Mia are par pe limba cand deschide gura si-l plimba, ei ii place in noroi ca-i venita din gunoi! incepu Aizawa sa cante imitand un preot.
-Blestemat sa fii in vecii vecilor…..
-Amiiiiiiiiiin! incheie pictorul, dar nu mai putu sa continue ca Mia i-a turnat castronul cu ceva greu de definit dar verde din care a preparat ea salata, dar nu erau frunze de salata pentru ca atarnau ca jaluzelele.
-Din pictor celebru, m-ai facut om al junglei! Acum mi-au crescut liane in cap. Poti sa-mi spui si mie, ce dracului sunt astea? Daca nu ma insel, e iarba pe care o inghit cainii cand ii doare stomacul.
Miei ii scaparau ochii de manie, strangea din dinti si se straduia din rasputeri sa nu se repeada sa-i scoata ochii pictorului.
-Decrepito, sifilitico! Esti mai nebuna ca mine! Boala ta nu are remediu. Fa un bine omenirii si mori! Ca mai repede scap de tine asa decat daca intentez un divort, ii striga el.
-Stiu ca nu sunt zdravana la minte si putin prostovana, sau ma rog, idoata sau imbecila in adevaratul sens al cuvantului, dar totusi nu merit toate astea, isi zise Mia plecand intr-o directie stiuta numai de ea.
Merse cu masina in jur de o ora pentru a-si limpezi gandurile si a pune un plan la cale, optii in fata unui hotel si dupa procedurile de vigoare batu-se intr-o usa.
-Daisuke, te rog nu-mi intoarece spatele! Sunt distrusa. Alinta-ma si da-mi cele mai bune sfaturi ca inainte, il implora ea mimand plansul.
-Mia, stii bine ca esti singura slabiciune din viata mea, te rog intra si spune-mi tot ce te framanta.
Ii povesti avand grija ca totul sa o favorizeze pe ea in felul acesta il facu pe Daisuke sa-l urasca mai mult pe pictor.
-Uite Mia, te las sa-ti petreci noaptea aici si poti sa stai cat vrei. Mi-ai facut mult rau, dar ce poti sa-i faci unei inimi care te iubeste? De atatea ori am vrut sa o scot din piept, dar tot ramaneai in amintirile mele.
Vorbele lui o faceau sa zambeasca.

Pe la miezul noptii, lui Aizawa ii vibra telefonul, plictisit se uita la el si vazu ca e mesaj de la Mia: “ Daisuke ma lasa sa-mi petrec noaptea la el, nu ma astepta cateva zile”.
- Vaca nebuna! Nu o sa te mai las sa-ti bati joc de dobitocul acela naiv. Mai bine o fac eu decat tu, care i-ai distrus viata si l-ai transformat in ceea ce este. Imi pregatesc eu un plan, dar asta nu o sa ramana asa, nici nu-ti inchipui ce o sa fac! Nu degeaba sunt bolnav mintal.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Paint me with your love[Yaoi 16+ by love_anime & Bluuu~Apple] - de love_anime - 25-12-2009, 08:55 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Can I paint this love ? .Ema 4 3.012 13-03-2012, 10:16 AM
Ultimul răspuns: *|Dea|*
  Hunt for Love [~YAOI~] hiimera 14 9.963 07-09-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Fatal.Love II [YAOI] hiimera 6 3.930 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 10.997 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Brother Love (+18 incest yaoi) ^.^Vampix^.^ 68 36.112 19-07-2011, 01:48 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 7.769 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] hiimera 28 22.187 28-03-2011, 05:49 PM
Ultimul răspuns: angel cat
  Orange Yaoi Love Luzer 3 2.845 12-03-2011, 11:07 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Secret Love! [yaoi 16+ (romance)] Aliss_anime 3 3.478 29-11-2010, 07:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Key to love [by Teh & Mitsu] - Yaoi Mitsukai Yoru 36 21.209 10-11-2010, 11:28 AM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)