Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Paint me with your love [+16] [yaoi]

#3
Yaku_chin, multumim pentru comm. O sa incercam sa nu il facem dramatic desi nu o sa fie pace de la inceput, speram sa-ti placa acest capitol, pe parcurs o sa dezvaluim mai multe despre vietile personajelor si daca nu mai apucam sa postam asa curand iti urez si tie si celorlalti cititori si tututror zup-erilor Craciun fericit:*.


Capitolul 2- Zorro si Cezar


Se gandea ca era o fiinta incantatoare si ca invartea pe degete jumatate din Londra. Acele vremuri, desi au trecut doar cateva luni, le percepea ca pe vremuri demult apuse ce le pastra in suflet cu aceasi sfintenie cum pastreaza adolescentele indragostite primul lor trandafir primit de la baiatul iubit si pe care il pun la presat intr-un roman de dragoste.

In tot acest timp, Aizawa s-a casatorit cu Mia, iar Daisuke a devenit un expert in tainele amorului si in patul lui au trecut atat femei cat si barbati, dar de cateva zile s-a decis sa refuze sexul, placerea si pacatul.
Dar oare ce va face cu invitatia la un bal mascat la care vor participa celebrii barbati londonezi, o petrecere anuala organizata cu dedicatie barbatilor care sunt nevoiti sa vina fara iubite, sotii sau amante? Daisuke se intreba cum de a ajuns si el pe lista invitatilor. (Poate la rugamintea vreunui fost partener de sex.)
Dupa un dus lung, in care si-a imbalsamat trupul avand grija de el mai mult ca o fata, a hotarat sa exploreze mai mult acest taram medieval al lorzilor si curtezanelor si avand in vedere ca petrecerea era de fapt un bal mascat, a sunat sa-si comande costumul.
Spre seara se imbracase complet in negru, purtand niste pantaloni negrii al carui material nu il stia, o bluza ce ii se mula pe pieptul lat si pe abdomenul bine lucrat. A luat palaria, si-a pus masca si pelerina, a inspirat puternic si a plecat cu aceasi incredere si aer de senzualitate ca renumitul conquistador Zorro.
A pasit intr-un castel transformat in muzeu fara sa-si piarda increderea dobandita cu ajutorul femeilor si barbatilor ce-i fusesera amanti si inspecta cladirea in stil neo-gotic, elegant, dar sumbru, maiestuos si de departe roial.
Intalni bufoni, conti Dracula, militari, cersetori, o betie de deghizari! Dar privirea i se opri asupra imparatului Cezar, care, precum Zorro, a fost un mare Casanova. Extrem de agitat, lua un pahar de whisky si-l dadu peste cap, urma un brandy si alte patru la rand pana prinse curaj si se integra in multime incercand sa ajunga la cel ce era deghizat in Cezar. Cu toate ca la aceasta costumatie a imparatului fata nu era acoperita, Daisuke nu-l putea recunostea, dar se simtea atras de acei ochi gri enigmatici, al caror posesor dadu o sticla de whisky peste cap din doua inghitituri. Avea o gura pacatoasa si senzuala si o stralucire salbatica in privire ce spunea ca el e imparat si in jungla amazoniana. Dupa scurt timp privirile li s-au intersectat si un soc electric s-a facut simtit in tot corpul lui Daisuke, care isi intoarse capul pentru a lua o gura zdravana de aer.
- Cine esti? intreba imitatia lui Tutankhamon.
- Zorro. Nu este destul de evident? raspunse Daisuke artagos dupa bautura.
- Din cate stiu, Tutankhamon nu avea probleme cu vederea, dar se pare ca ai tu cu logica. Te-am intrebat cine esti si ma refeream in realitate.
- Sunt Daisuke, amorezul Londrei.
- Acel Daisuke Naegino, cel dupa care suspina jumatate din populatia Angliei?
Acest compliment ii flata pe tanar, dar il facea sa se simta ca o prostituata. Desi in ultimul timp asa se comportase, numai ca nu primea bani.
- Vino sa te prezint celor mai faimosi si bogati barbati englezi, a zis faraonul de o noapte si il lua pe tanar de brat.
Ii fusesera prezentati actori prestigiosi ce s-au imbatat cu nerusinare, oameni politic ice si-au demascat adevaratul character, cantareti celebri, redactori si multi alti care si-au expus viciile sub niste masti de carnaval.
- Ne apropiem de organizatorul balului din acest an, ii spusese strainul in timp ce se apropiau de singurul om necostumat. Te anunt insa ca o sa iti povesteasca viata lui ori de cate ori te va intalni in aceasta noapte.
- Buna seara domnule Stewart, imi face o deosebita placere si onoare sa ma aflu la aceasta petrecere ce este mai bine organizata ca niciodata, spuse Tutankhamon pentru a flata orgoliul organizatorului.
Aceasta mascarada plictisitoare si vorbele false de politete si prietenie il cam incurcau pe tanarul ce inconstient intrase intr-o lume parvenita si materialista.
- Vrei sa-mi faci placerea de a-mi prezenta tanarul ce se ascunde sub masca lui Zorro pentru ca vreau sa stiu daca au venit totii invitati care stiau ca stiu ca o sa vina si stiu ca o sa-I astept pentru ca asa sunt eu, ca eu ii cunosc si vreau sa vina, pentru ca sunt o persoana care stie si vrea sa cunoasca sis a-I cunoasca pe ceilalti pentru ca vrea sa fie cunoscut si stiu ca ceilalti stiu ca vreau sa fiu cunoscut si stiinta mea cunoaste istoria tarii pentru ca e frumoasa si am stiut dintotdeauna ca vreau sa o stiu sis a cunosc lumea si deasemenea sa fiu si eu cunoscut…. si ar tot fi continuat daca Daisuke nu ar fi plecat oftand de atata imbecilitate.
Destul de plictisit se plimbase printre mese, patrunse prin incaperi si asculta pierdut in ganduri franturi de discutie, apoi intra intr-o camera scaldata in intuneric total. Dadu sa iasa si se ciocni de un corp ce se clatina, semn ca era beat. Il impinse pe tanar langa fereastra si razele lunii descifrau trupul celeilalte personae.
Era Cezar, enigmaticul barbat care l-a vrajit toata noaptea. Acesta ii azvarlise palaria si isi afunda mana in parului lui Daisuke destul de brutal dar grijuliu pentru a nu-l rani si isi apropie buzele de cele ale tanarului, care s-au deschis inainte ca barbatul costumat in Cezar sa-l sarute. Isi introduse limba in gura arzanda a tanarului si o misca in voie, explorandu-i caldura satinata si gustul usor alcolizat.
Valuri de fiori se izbeau in trupul lui Daisuke exact ca valurile marii izbindu-se de tarmuri pana le erodeaza. Cobora pe gatul parfumat si alb al tanarului si supse pielea tanara ca un vampir flamand, il puse jos si cu miscari lente, chinuitoare si lascive, il dezbraca. Se puse peste el si continua drumul oprit pentru cateva secunde muscandu-i pieptul, ciupindu-i sfarcurile si revenind asupra buzelor pe care le sugea cu voluptate. Era prima data cand un tip cu care se culca ii oferea atata placere si ii saruta intreg corpul. Franturi de Rai si Iad se implineau si alcatuiau un paradis sexual, o dorinta fierbinte, un amalgam de pasiuni si un simulacru de sentimente contradictorii. Il patrunse fara a-i scoate masca si fara a-i permite sa scoata sunetele ragusite de placere pe care le absorbi din saruturi.

Restul noptii de pasiune va continua on capitolul viitor.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Paint me with your love[Yaoi 16+ by love_anime & Bluuu~Apple] - de love_anime - 24-12-2009, 03:07 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Can I paint this love ? .Ema 4 3.012 13-03-2012, 10:16 AM
Ultimul răspuns: *|Dea|*
  Hunt for Love [~YAOI~] hiimera 14 9.963 07-09-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Fatal.Love II [YAOI] hiimera 6 3.930 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 10.997 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Brother Love (+18 incest yaoi) ^.^Vampix^.^ 68 36.117 19-07-2011, 01:48 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 7.771 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] hiimera 28 22.189 28-03-2011, 05:49 PM
Ultimul răspuns: angel cat
  Orange Yaoi Love Luzer 3 2.845 12-03-2011, 11:07 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Secret Love! [yaoi 16+ (romance)] Aliss_anime 3 3.478 29-11-2010, 07:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Key to love [by Teh & Mitsu] - Yaoi Mitsukai Yoru 36 21.213 10-11-2010, 11:28 AM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)