Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[+18] Unde dragostea nu poate exista...

#11

Capitolul 11
Rapirea


Sakura

Ma trezesc incet...Abia imi pot deschide ochii.Simt 2 maini care imi inconjurasera abdomenul.Ce???Mainile mele erau legate la spate.Nu ma putam misca.Incercand sa ma misc,il trezesc pe tipul care ma tinea in brate.Doamneee...Prin cate am trecut si acum ma rog sa nu fie Sasuke Uchiha acela.Nici macar nu-mi amintesc daca am avortat,toate gandurile mele fusera intrerupte de brunet:
-Deci te-ai trezis Sakura!imi zise el.
Imi dezlega usor mainile.Imi intorc putin capul si ochii mei sunt deja plini de lacrimi amare.Era Sasuke,Sasuke Uchiha.De ce?De ce eu?Atunci il intreb:
-Ce vrei de la mine?
-Sa spunem doar,copilul din pantecele tale...imi zise el.
-Dar avortasem!ii spusei eu cu lacrimi in ochi.
-Ai incercat sa avortzi,dar nu-ti amintesti de ,,Doctor",recunosc,imi pare rau ca te-am lovit,dar nu aveai de gand sa stai.Ai face bine sa fi cuminte daca vrei ca sora ta sa mai traiasca.
-Ce??Unde e sora mea??il intrebai eu.
-Sa spunem ca asteapta sa fie vanduta.
Se apropie de mine.Simt ca imi venea sfarsitul,dar ii simt buzele fine lipinduse de ale mele.Se pune pe mine,intr-o pozitie nu mai buna...Vroiam sa-l opresc,dar nu puteam,ii simteam mainile plimbandu-se pe spatele meu.Tot corpul imi tremura sub al lui.Abia reusesc sa opresc acel sarut umed,intorcand capul intr-o parte.Atunci ii simt gherutele plimbandu-se pe picioarele mele.Era speriata,foarte speriata.Ce este el acum?Vampir?Varcolac?Dar nu era nici unul din ei.Ii simt coltisorii plimbandu-se pe gatul meu.
-Ce esti tu?il intrebai.
-Fericirea,dar si suferinta ta.
-Ce vrei sa spui?il intrebai foarte speriata.
-Nu sunt nici Vampir,nici Varcolac.Sunt doar un Diavol fortat sa traiasca pe lumea aceasta.
-Ce tot vrei de la mine???
-Ti-am spus,copilul acele din pantece.Dupa ce il vei naste,depinde de tine daca te pastrez sau te vand.Ai face bina sa nu iesi din aceasta camera pana nu-ti dau eu voie,ai inteles?se rasti acesta la mine.
-...Bine.
Sa nasc?Dar am doar 16 ani...iar el 17.Nici nu vreau sa stiu cate fete a mai violat pana acum.Simt cum ma ia in brate si ma intinde in pat.Atunci imi spune:
-Culca-te!imi spuse el pe un ton autoritar.
-Dar...
-Am zis sa dormi sau vrei sa te ajut eu?
Era clar ca nu avea da gand sa ma sarute si sa-mi spuna,,Totul va fi bine" prin acel ,,te ajut".Imi era asa frica.Il vad cum paraseste camera si inchide usa cu cheia.Ma ridic usor din pat.Abia pasesc pe faianta rece si vad,pe o masuta destul de scumpa,o farfurie plina cu aperitive.Cred ca aici erau toate legumele si branzeturile posibile.Apoi pe birou vad,pe o tava din ...argint?Vad ca e plin ca fructe feliate.Langa ea era un bilet.Ma indrept srpe birou sa vad ce scria pe el.
,,Sper sa-ti placa micul-de-jun!Baia e usa de langa dulap.
Ce naiba.Are o baie in propria camera?Eu abia am una si eram obligata s-o impart cu sora mea.Oare o fi bine acum?Ce i-o fi facut acel ,,Diavol" lui Denny?


Denny

-Aaaa,da-mi drumul!!!Cine dreq esti?il intrebai eu.
-Sunt ,,Cosmarul" tau.Pe scurt,Sasuke Uchiha.
-Ce dreq?Tipul care mi-a rapit sora mai mica.Ba chiar a lasat-o si insarcinata.
-Asculta!Sora ta e la mine acum!Nici nu apucase sa avorteze la spit-
-Da-i drumul ei.Pastreaza-ma pe mine,dar da-i drumul.
-Esti curajoasa.Normal ca te voi pastra.Trebuie s-o fac pe Sakura sa-i fie si mai frica in casa aceasta.Tu ce ai vrea acum?Sa te vand ca sa te foloseasca tot felul de mafioti sau sa ma distrez eu?ma intreba in cel mai pervers mod cu putinta.
-...
-Nu raspunzi?E clar ca iti este foarte frica.Ma voi distra din plin cu tine.
Ce plm?Sa se distreze cu mine.Asa cum a facut-o cu Sakura?Nuuuuuu!Nici nu am mentionat ca sunt virgina!Nu se poat sa-mi faca asta.Simt cum ma apuca de picior si ma taraste pana intr-o camera.Mainile mele era prinse de 2 catuse la spate,iar ochii imi era acoperiti.Aud cum inchide usa camerei si apoi ma arunca in pat.Imi puse ceva la gura ca sa nu pot tipa de frica.


Sasuke

Hmtp...Arata destul de bine blondina asta.Oare o fi buna la pat?De ce dreq ma intreb,oricum voi vedea.Incep sa-i sarut apasat gatul.Coltisorii mei atingeau pielea fina a tinerei.Muscam putin cate putin din gatul ei,lasand mici urme insangerate.Cobor pana la umeri.Hainele ei ma dezgustau.Trecusera doar 2 secunde si ea ramasese doar in lenjeria imtima.Sutienul ei negru fu sfasiat intr-o clipa.Fata se zbatea.Atunci imi infig ghiarele in coapsele ei.Sangele care se scurgea,imi incanta privirea.Ochii mei erau mari doritori de sange.Imi scot gherutele din coapsele ei.Erau pline de sange asa ca le plimbam pe abdomenul fetei.Mana mea coboara pana la micuta ,,comoara" a fetei.Imi trec mana(fara gherute)prin chiloteii ei nergri.Acel loc incredibil de moale ma excita doar la o prima atingere.O batrund cu un deget si mai adaug un ,,prieten".Degetele mele sa miscau in interiorul fetei care gemea de durere.Dupa 2 minute ies din ea.Imi desfac pantalonii si mi dau jos cu tot cu boxeri,apoi o penetrez adanc facand-o sa tipe de durere.Sper ca nu s-a auzit prea tare.Cateva firicele de sange se scurgeau din interiorul ei.Incep sa ma misc in interiorul ei.Fata,chiar si cu acel material la gura,gemea de durere.Miscarile mele de ,,dute-vino" accelerau treptat.Mai continui asa inca vreo ora.Simt cum imi vine sa-mi dau drumul.Nu purtam prezervativ...Abia reusesc sa ies din ea si sa-mi dau drumul pe cuvretura.Cad obosit si transpitar langa ea.Fata avea sute de lacrimi in ochi.Ma imbrac si plec satisfacut din camera.Cand ies il vad pe...

...sper ca v-a placut!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Unde dragostea nu poate exista... - de THE LAST UCHIHA - 28-11-2013, 11:02 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  >Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.417 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  [Naruto] Dincolo de tristete exista si fericirea. SakuraXLOVE 6 4.625 15-09-2012, 09:48 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  In dragoste nu exista limite... ~FreaKy and CuTe~xD 13 8.835 27-12-2011, 04:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Crezi că există un portal È™i spre inima ta ? ( +16 *yaoi* ) ×Tα℮♏iᾔ× 21 8.921 02-10-2011, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Mai exista speranta? Ame 3 3.156 06-08-2011, 05:15 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Cine-i el? ..Poate n-ar trebui sa stiu.. pandora96 26 13.445 27-06-2011, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Ada
  Dragostea poate fi inselatoare! Debb.' 93 71.985 27-05-2011, 01:35 PM
Ultimul răspuns: ciupaciup
  Ura poate duce la moarte Sayonara 12 7.341 03-04-2011, 09:13 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Totul se poate spulbera in orice clipa Debb.' 18 10.947 05-03-2011, 12:07 AM
Ultimul răspuns: anyame1
  Minuni inca exista DJ_Biscuite 3 3.206 07-02-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)