Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cadou de Craciun pentru userul preferat

#2
Pai cred ca ar trebui sa scriu o carte intreaga 21
Mitzuke Nee-chan,eu stiu ce`ti doresti tu,youre stuff de la Niji,stai linistita ca vin,intarzie mosu` putin eh..
Yulobo Hm...cam greu,cred ca`ti dau niste flori[don`t ask why] si hartie igienica 15 I was kiddin`...maybe some..cherries? O.o
Denny Tie iti dau..hmm.. un snow board...don`t know why 21
Sensei Tie iti aduce mosu` mangauri yaoi cu sutele 21 si niste mere,era sa uit.
Snow Tie iti iau o katana,mult mai lunga decat a mea ^^
Shiva Maybe some..dunno,eu ti`as lua ustensile de desenat..
Draky-anime Tie...eto..BERE! normal,Party Master21
Ray Hmm.. iti aduc un leptop,daca te pasioneaza,a priemit si fratemiu unu si nu stiam ce sa mai zic ^^
Marina Iti aduc servetele sa`ti suflii nasul si o tona de globulete stralucitoare si o pancarda pe care scrie "Tnx For Cardcaptor Sakura si Tactics" 4
Misa Tie iti aduc un dinozaur in miniatura sau un sistem solar 21
.Kvasir Hmmm..I don`t know...maybe some shecshy man 15
Aly Tie iti aduc un brad mare de Craciun impodobit klumea ca sa ai in ce sa te electrocutezi lol 21
Ady Off...de ce e asa greu? *batuta de soarta* Tie iti dau pudding,dunno why,poate sa arunci in cineva cu el21
Autumn Nu te pot uita eu pe tine hug Uhmm...let`s see..poate niste DvD uri cu Piratii din Caraibe,asa mi`a venit pe moment 21
BlackDragon Etooooo...Sarmale! 21 si mancare dinasta traditionala..si poate niste dvd`uri cu yaoi sa ti se faca rau21
Jigoku La tine`i sel mai greu mancati`as21 Iti aduc un death note,cel mai bine21
Yondaime Baka-kun,cum sa te uit eu pe tine.Pai,tie...hmmm.. ceva stupid oricum,poate un clovn intr`o cutie?
Chibiko cum sa te uit eu pe tine..hmm..ti`as aduce jocuri,ca asta ai facut in ultimul timp si dvd`uri cu anime ca sa le imprumut 21
Khonshu Cum sa te uit eu pe tine 21 presupun ca o sa`ti aduc niste...hmmm...plush toys?21
Tornado Am zis sa las baietii la sfarsit...ei bine..iti aduc trandafiri21[sig`ul de pe m`a] si si si...o gazda la care sa,...nu mai stiu ce voiai sa faci...era ceva de jucat parca...dunno,am uitat 21
Cedik And the last one,am obosit.Ei bine,multa sanatate,poate un mutant pe aci pe acolo,sa nu ti se mai inunde apartamentul...si cam atat..

Si la restu` userilor,multa sanatate si cat mai multe cadori,pyooon ^.^

Edit: Java cum te`am uitat eu pe tine,tocmai pe tine 21 Tie iti dau o poseta din piele de crocodil 15 Hope you like it 4
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cadou de Craciun pentru userul preferat - de Amy8D - 25-12-2008, 11:48 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cum ati alfat ca Mos Craciun nu exista ? yaoi maniac 51 28.427 11-07-2012, 04:41 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Cadouri de craciun. Liar 9 6.096 09-07-2012, 01:41 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Cherie 308 140.296 05-09-2011, 03:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Arunca ceva in userul de deasupra Shiva 709 307.892 16-05-2011, 01:26 AM
Ultimul răspuns: :.:.:Ratsuky:.:.:
  Cuvantul preferat white angel 149 60.979 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'
  Asociaza userul cu un altul Denny 15 7.836 02-04-2010, 02:12 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)