Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cadou de Craciun pentru userul preferat

#1
Ideea nu imi apartine, este luata dupa un forum. Consta in "daruirea" userului care va place, adica daca va este drag un user, ii dati un cadou.
ps: sa nu credeti ca il dati de-adevarat si spiritual, asa pe forum.
ps": daca considerati ca topicul nu este folositor, stiti ce aveti de facut ^^

ok, incep eu...


Inainte sa incep de la 1..panna la.. Cadou special am pentru sysu meu Ayame-chan-tie iti dau..til dau pe Miyavi personal :X, iar lui anime_girl_me, ii dau o vacanta cu mine si trei pisici albe si cu findita rozalie si cu ochisori albastri ca cerul. :X

1.Love_yuki_eiri-tie iti dau..sa vedem, iti dau un ursulet de plus maaare ca sa-l strang in brate cand ai nevoie. Evident iti mai aduc si un poster cu yuki eiri gigantic pentru o mai buna imaginatie in ficuri.

2.Aly-tie iti dau..39, am sa-ti dau o vacanta in Japonia, sau la Paris, depinde unde vrei sa mergi. Mosu e mai darnic si mergi gratis unde vrei. Iar daca mergi in Japonia, o invitatie la un teatru japonez in primele locuri, sau un bilet de concert la ce cantaret / trupa vrei. ^^

3.Funkadelic-sys tie iti dau o invitatie la un concert a lui Miyavi si o intalinre cu el si o sedinta foto. Stiu ca il adori^^ Asa ca m-am gandit sa-ti dau darul asta, cum Mosu e bogat.

4.Naraku no hana-sys tie iti dau o pisica precum Kirara din Inuyasha ca sa te apere de toti. Ma rog, stii cum este de revelion asa ca poti lua pisica sa ajungi mai repede la destinatie.

5.Fleeting Ray-tie iti dau ...ti-l dau pe shippo din inuyaasha, datorita semnaturii tale, ma gandeam ca poti sa il ai pe gratis, oricum Kagome nu ii va duce lipsa 21

6.Marina-tie iti dau un costum de craciunita. O sa fii doamna craciun, ok un costum, sigur o ssa-ti stea bine cu el. :X

7.Jasmine-tie iti dau carti. Muulte multe carti ca sa citesti ^^ si iti dau si un catel mic. Poate ca iti va placea compania lui. Va fi adorabil.

ps: pe cei care nu i-am trecut, a fost faptul ca, ei bine nu mai stiam ce sa scriu. 65
acum e randu-l vostru.
-



Răspunsuri în acest subiect
Cadou de Craciun pentru userul preferat - de Flash - 24-12-2008, 06:55 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cum ati alfat ca Mos Craciun nu exista ? yaoi maniac 51 28.094 11-07-2012, 04:41 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Cadouri de craciun. Liar 9 6.057 09-07-2012, 01:41 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Cherie 308 138.678 05-09-2011, 03:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Arunca ceva in userul de deasupra Shiva 709 305.657 16-05-2011, 01:26 AM
Ultimul răspuns: :.:.:Ratsuky:.:.:
  Cuvantul preferat white angel 149 60.525 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'
  Asociaza userul cu un altul Denny 15 7.729 02-04-2010, 02:12 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)