Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

sakura and sasuke(zambete ce palesc)

#5
OK.....voi pune NEXTUL....sper sa-mi iasa mai bine ..sii...multumesc pentru sfaturi imi sunt de ajutor Capitolul 2 RENUNT Dimineata ...ceasul a inceput sa sune infernal de-mi venea sa-l arunc pe geam dar n-am facuto ..cand am vrut sa ma ridic din pat a inceput sa ma doara capul ..brusc mi-am amintit ce se petrecuse cu o seara inainte ....incercand sa uit totul m-am apropiat de dulapul meu visiniu incercand sa-mi caut haine pentru scoala ...m-am imbracat intr-o rochita albastra mulata pe corp cu imprimeuri roz...cu o pereche de sandale tot roz iar parul mi l-am prins intr-o coada lasand doua fire libere apoi am plecat spre scoala. Ajunsa in fata scolii ...spre uimirea mea INO (prietena mea din copilarie ) se saruta cu Sasuke desii imi doream sa urlu de durere m-am abtinut . Pentru ca nu vroiam sa-i dau o asemea satisfactie lui Sasuke ..deoarece el nu merita nici macar o lacrima din ochii mei . Privirea lui Sasuke s-a atintit brusc asupra mea ,incepuse sa ma priveasca insistent insa m-am prefacut nepasatoare . Cand deodata am zarito pe TEN TEN careia ii curgeau lacrimile in timp cel privea pe NEJII care se contrazicea cu "desteptul" de NARUTO nustiu din ce motiv. -Ce s-a intamplat TEN TEN? -Nimic ..(spuse aceasta incercad sa-si ascunda lacrimile) -Hey ..stii ca mie poti sa-mi spui orice .. -Sakura nustiu cum sa-ti spun ..mie rusine ..dar...mie imi place de Nejii..:( -Mmmm..sa stii ca vati potrii (ii soptesc eu bland ,atingandu-i umarul stang ) -Nu Sakura stiu ,nu mintii te place si tu il placi pe el. -Ba nu TEN TEN eu nu sunt indragostita de NEJII . -Atunci de cine esti indragostita ? (tipa asceasta la mine ) -Imi pare rau ...chiar nu pot (raspund eu printre lacrimi) -Stiam eu ,minti cu nerusinare il placi pe Nejii ..(brusc aceasta o ia la fuga ,plangand ) Eu am inceput sa o urmaresc ..saraca mea prietena plangea langa un castan ,era cu HINATAcare incerca s-o alinte .. M-am apropiat de ele si cu o voce calda si innecata in lacrimi le-am spus -Imi pare rau ,si mai vreau sa va spun ceva ..eu sunt indragostita de...Sasuke (sii am izbusnit in plans) Fetele m-au loat in brate . Totul era mai bine dar nu stiam ca intr-un copac cineva ma privea .....



Răspunsuri în acest subiect
RE: sakura and sasuke(zambete ce palesc) - de sharma_sakura - 03-09-2011, 02:47 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  sasuke si sakura(trandafiri isi croiesc drumul dragostei) sakura_haruno75 1 2.795 29-05-2010, 04:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 5 5.898 09-05-2010, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Denny
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 8 8.290 09-05-2010, 08:20 PM
Ultimul răspuns: Denny
  TE indragostesti cand te astepti mai putin(love story with sakura si sasuke) ralu_th7 8 7.138 16-12-2009, 03:09 AM
Ultimul răspuns: Bad Blood.
  My Storry About Sasuke&Sakura sakura_alexutza 19 14.722 18-07-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sasuke ,Sakura – ce inseamna iubirea (+16) Extreme Colors 20 14.617 13-07-2009, 08:59 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sakura&Sasuke Yuki4ever 15 11.512 11-07-2009, 03:21 PM
Ultimul răspuns: D@n@
  Cand intre Demon si Inger se naste iubirea (Sasuke & Sakura) Ely-chin 48 51.830 22-06-2009, 05:11 PM
Ultimul răspuns: Yumina
  O viata de adolescent(a story about sasuke and sakura) Annya 67 73.176 17-03-2009, 05:25 PM
Ultimul răspuns: Isis-Zeita iubirii
  Sasuke si Sakura,Naruto si Hinata priteni;)) :XDark~Sakura~Angel:* 31 38.037 28-02-2009, 12:38 PM
Ultimul răspuns: Drama Queen


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)