Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sasuke ,Sakura – ce inseamna iubirea (+16)

#1
Buna tuturor ,numele meu este sakura si va voi spune povestea mea.

Stau in pat si ma gandesc la ziua ce va urma .Maine va fi vestivitatea de premiera petru primul meu an de liceu sunt extrem e emotionata si de curioasa .Oare cum vor fi colegii?Vor fi rai?Vor fi increzuti?Ma vor place?Oare cum vor fi profesorii?Vor fi exigenti?Vor fi prea buni?M’am pierdut intr-un sir de intrebari ce-mi mistuie capul de trei luni de zile .Intr-un final somnul ma cuprinde.
Ziua a venit repede ma scol trezita de cesul meu .Ma dau jos din pat si ma indrept catre baie unde ma aranjez .Cobor scarile ,parintii mei ma asteapta sa ma conduca la scloala.Mananc ceva si ma urc in masina , pe drum parintii mei ma incurajau san u am emotii ca totul va fi bine, ma-m linistit putin .Lundu-ma cu vorba cu parintii mei am ajuns la scoala ,ma dau joc si observ o gramada de copii care au venit la un inceput de an.Vestivitatea se tinea in sala de sport ,era o sala mare de sport plina cu tot felul de echipamente ,in fine, dupa ce profesorii ne-au urat un an scoalar bun ne-au artat clasele unde vom invata.Ies din sala si in drum catrea clasa mea il vad pe el………era sprijinit de perete fumand o tigara ,s-a uitat la mine ,privirea lui era ca doua eclipse m-a cucerit complet s-a apropiat de mine, simtem cum corpul imi vibra
-Buna papusa,ce clasa esti?
-buna pai a 9-a
-arati bine pentru o pustoaica de 15 ani,spuse el un timp ce ma studia
-multumesc….cred.
-Cum te cheama?
-Sakura Haruno!
-Pe mine Sasuke Uchiha.A spus Uchiha?Era fiul lui Fugaku Uchiha marele magnat?Incantat
Am plecat de langa el petru ca se sunase mi-a spus ca sigur ne vom mai intalni.Ma indrept catre clasa mea .Intru si ma asez intr-o banca langa mine se aseaza o fata satena cu ochii negri .
-buna,numele meu este Sakura Haruno
-buna numele meu este Julia Uchiha.Julia Uchiha .probabil era ruda cu sasuke.incantata
-De asemenea
Prima zi de scoala a trecut repede m-am imprietenit cu Julia ,am invitato dupa ore la mine sa ne facem temele pentru a 2-a zi .La iesirea din scoala ne-am intalnit cu Sasuke care ma prins de brat si ma tres catrea el
- ce faci pisicuto?Sakura…nu?
- da sakura, bine ma duc acasa.tu ce faci?
- Hmm foarte bine iubito
- Sakura nu-l lua in seana .spise Julia in timp ce ma trage de brat catre ea.Sasuke la-so in pace..este prietena mea
- Vezi-ti tu de treaba ta…..
Am plecat de la scola si am ajuns la mine acasa unde mama ne pregatea ceva de mancare .Am urcat la mine in camera unde Julia mi-a zis ca are ceva sa imi zica ,ne-am asezat pe pat
- Sakura , te avertizez in legatura cu sasuke
- A jost o gluma faptul ca mi-a zis “iubito” relaxeatza-te
- Sakura , Sasuke e fratele meu si il cunosc bine el este …..un….afemeiat….Vrea numai sa se culce cu tine sakura…..
- Face asta cu toate fetele?
- Da……sa culcat cu toate colegele mele din clasa a 8-a si nu numai ,este un afemeiat ,iubeste femeile mai mult decat orice…..crede-ma ….
-bine..am sa-l evit
Dupa cetava ore de invatat Julia a plecat acasa iar eu mi-am pus un film si am adormit cu gandul la Sasuke .[/size]

#2
hmmm...avertizarea Juliei nu mi-a picat tocmai bine...adik chiar cu toate fetele din clasa ei???...si nu mi-ai sp ce varste aveau sasuke si julia....capitolul prea scurt...dar ideea ar fi bunicica...ai nevoie sa lucrezi mai mult la un cap...e primul tau fic???

Ai grabit actiunea, trebuia sa bagi si putina descriere...nu sunt un ass in ficuri dar se vede ca si tu esti incepatoare...mai straduieste-te. Incearca sa nu mai faci capitolele asa simple...mai dezvolta-le. Spre exemplu eu acum as putea ghici continuarea. Sasuke o sa o violeze pe Sakura care nu o va asculta pe Julia. Rozalia o sa regrete ca s-a indragostit de brunet si asa mai departe...am dreptate???

Ai grija si cu gramatica.

Pup si Gambate :-H

#3
well dragutz fic ... este primul ? imi place ideea este bunicica , scuze dar ai avut si cateva greseli minuscule :
" sakura " - " Sakura "
" spise " - "spuse "
cam atat , dar in rest: descrierea - ai avut dar puteai umpic mai multa ( de parca eu am mai multa :)) )
Dialogul - e captivant deci e bine ; Naratiunea - e buna , e bine te sti exprima . Imi place ficul , promite multe . E tare faza cu " -multumesc….cred." a fot minunata si eu zic asa . :)) ma bucur ca ai facut ficul succes in continuare :*:*:*
p.s: daca te-a deranjat ceva sa-mi spui , oricum sa stii ca mie imi place ficul si o sa-l citesc pe tot :*:*

#4
(06-07-2009, 12:39 AM)allexy_me A scris: Buna tuturor ,numele meu este sakura si va voi spune povestea mea.

Stau in pat si ma gandesc la ziua ce va urma .Maine va fi vestivitatea
(festivitatea) de premiera petru primul meu an de liceu. sunt (Sunt) extrem e(de) emotionata si de curioasa .Oare cum vor fi colegii?Vor fi rai?Vor fi increzuti?Ma vor place?Oare cum vor fi profesorii?Vor fi exigenti?Vor fi prea buni?M’am pierdut intr-un sir de intrebari ce-mi mistuie capul de trei luni de zile .Intr-un final somnul ma cuprinde.
Ziua a venit repede( . ) ma(Ma) scol trezita de cesul meu .Ma dau jos din pat si ma indrept catre baie unde ma aranjez .Cobor scarile( . )parintii(Parintii) mei ma asteapta (ca) sa ma conduca la scloala(scoala).Mananc ceva si ma urc in masina( . ) pe(Pe) drum parintii mei ma incurajau san u(sa nu) am emotii ca totul va fi bine, ma-m linistit putin .Lundu-ma cu vorba cu parintii mei am ajuns la scoala ,ma dau joc(jos) si observ o gramada de copii care au venit la un inceput de an.Vestivitatea(Festivitatea) se tinea in sala de sport ,era o sala mare de sport plina cu tot felul de echipamente ,in fine,( aici vine punct, nu virgula) dupa(Dupa) ce profesorii ne-au urat un an scoalar(scolar) bun ne-au artat(aratat) clasele unde vom invata.Ies din sala si in drum catrea(catre) clasa mea il vad pe el………era sprijinit de perete fumand o tigara( . ) ,s-a(S-a) uitat la mine(punct) ,privirea(Privirea) lui era ca doua eclipse( . ) m-a(M-a) cucerit complet ( . ) s-a(S-a) apropiat de mine,( . ) simtem(Simteam) cum corpul imi vibra( . )
-Buna papusa,ce clasa esti?
-buna pai a 9-a(Propozitia incepe cu litera mare)
-arati bine pentru o pustoaica de 15 ani,spuse el un timp ce ma studia. (Exact acelasi lucru ca la propozitia anterioara)
-multumesc(Multumesc)….cred.
-Cum te cheama?
-Sakura Haruno!
-Pe mine Sasuke Uchiha.A spus Uchiha?Era fiul lui Fugaku Uchiha marele magnat?Incantat.
Am plecat de langa el petru ca se sunase. mi-a(Mi-a) spus ca sigur ne vom mai intalni.Ma indrept catre clasa mea .Intru si ma asez intr-o banca langa mine se aseaza o fata satena cu ochii negri .
-buna,numele meu este Sakura Haruno. (Doamne scrie inceputul de propozitie cu litera mare)
-buna(Buna) numele meu este Julia Uchiha.Julia Uchiha .probabil(Probabil) era ruda cu sasuke(Sasuke).incantata(Incantata)
-De asemenea
Prima zi de scoala a trecut repede( . ) m-am(M-am) imprietenit cu Julia( . ) am(Am) invitato dupa ore la mine sa ne facem temele pentru a 2-a zi .La iesirea din scoala ne-am intalnit cu Sasuke care ma prins de brat si ma tres catrea el
-ce(Ce) faci pisicuto?Sakura…nu?
-da(Da) sakura(Sakura), bine ma duc acasa.tu(Tu) ce faci?
-Hmm foarte bine( , ) iubito
-Sakura( , ) nu-l lua in seana(seama) .spise(spuse) Julia in timp ce ma trage de brat catre ea.Sasuke la-so(las-o) in pace..este prietena mea
-Vezi-ti tu de treaba ta…..
Am plecat de la scola(scoala) si am ajuns la mine acasa unde mama ne pregatea ceva de mancare .Am urcat la mine in camera unde Julia mi-a zis(spus) ca are ceva sa imi zica( . ) ,ne-am(Ne-am) asezat pe pat( . )
-Sakura , te avertizez in legatura cu sasuke(Sasuke).
-A jost o gluma faptul ca mi-a zis “iubito” relaxeatza-te( . )
-Sakura , Sasuke e fratele meu si il cunosc bine el este ..un….afemeiat….Vrea numai sa se culce cu tine, sakura(Sakura)…..
-Face asta cu toate fetele?
-Da……sa culcat cu toate colegele mele din clasa a 8-a si nu numai ,este un afemeiat ,iubeste femeile mai mult decat orice…..crede-ma ….
-bine(Bine.)..am sa-l evit
Dupa cetava ore de invatat. Julia a plecat acasa iar eu mi-am pus un film si am adormit cu gandul la Sasuke.


Bun^^...
Sa fiu sincera capitolul nu ar avea asa de multe greseli daca ai termina o propozitie unde se termina actiunea.
A doua problema. Incapi propozitia cu litera mica. Foarte, foarte grav. Mai ales ca este inceput de dialog. O__o
Mai este o problema. Numele lui Sasuke l-ai scris de cateva ori cu litera mica. Totusi e substantiv propriu.
In rest descriere... nu prea ai avut. Cum "arati", adica Sakura. Cum are parul, ochii... (nu ca nu as sti)
Incearca sa bagi mai multe fisuri de stil. Ok?
Dialog ai avut. Mie una mi s-a parut sec.
Naratiune... cam 55% din capitol.
Acest capitol este unul mic.
Idea imi place. Este singurul lucru bun pe care il vad (deocamdata). Sa vedem cum o sa iti iasa in continuare.
Daca te-a deranjat comentariul meu dami un P.M. sau iam ID de la profil sa vorbim pe mess.
Ja'

#5
si uite asa imi cer scuze daca te'am jignit dar sa produs o incurcatura :D
ehh daca e ceva vb pe mess ji am mintit k fiq nu e bun :))



(06-07-2009, 12:39 AM)allexy_me A scris: Buna tuturor ,numele meu este sakura si va voi spune povestea mea. sincera sa fiu? uhh cred ca stiu ce ma asteapta =))...greseli la greu =))

Stau in pat si ma gandesc la ziua ce va urma .Maine va fi vestivitatea si ce ar vrea sa fie asta? ... ehh poate 'festivitatea nu de'alta dar ar trebui sa te mai corectezi =)) de premiera petru primul meu an de liceu virgula sunt extrem e emotionata si de curioasa .Oare cum vor fi colegii?spaceVor fi rai?spaceVor fi increzuti?spaceMa vor place?placea draga ;)Oare cum vor fi profesorii?spaceVor fi exigenti?spaceVor fi prea buni?spaceM’am m-am draga ;) pierdut intr-un sir de intrebari ce-mi mistuie capul de trei luni de zile .Intr-un final somnul ma cuprinde.
Ziua a venit repede ma scol trezitate poti scula adormita? O_O"...My God ce chestie pe asta nu o mai stiam =))... a da si scri si la alt timp =))...alegeti draga timpul app si o sa'to refac eo propozitia sa vezi si tu cum se face ;) 'Ziua veni cu repeziciune iar ceasul meu desteptator ma trezea din visare'... de cesul meu .Ma dau jos din pat si ma indrept catre baie unde ma aranjez .Cobor scarile ,parintii mei ma asteapta sa ma conduca la scloala.spaceMananc ceva si ma urc in masina , pe drum parintii mei ma incurajau san u ce ma? =)).. 'sa nu' am emotii ca totul va fi bine, ma-m linistit putin .Lundu-ma cu vorba cu parintii mei am ajuns la scoala ,ma dau jocjos draga nu 'joc' =)) si observ o gramada de copii care au venit la un inceput de an.Vestivitatea festivitatea draga ;) se tinea in sala de sport ,era o sala mare de sport mi'ai mai zis ca e de sport :-@ plina cu tot felul de echipamente ,in fine niciodata intr'un fic nu se folosesc asa limbaje, de cartier oke? =)), dupa ce profesorii ne-au urat un an scoalar bun ne-au artat clasele unde vom invata.spaceIes din sala si in drum catrea oare asta ce o mai fii? /:)...'catre' clasa mea il vad pe el………mai putine semne de sespensie ca trei imi ajung ;)era sprijinit de perete fumand o tigara ,s-a uitat la mine ,privirea lui era ca doua eclipsespace m-a cucerit complet s-a apropiat de mine, simtem cum corpul imi vibra
-Buna papusa,spacece clasa esti?
-cu litera mare :-@...ehh dar daca si numele ti'l scrii asa imi dau seama ca ai o problema cu asta :-jbuna pai a 9-a
-aceiasi chestie :-jarati bine pentru o pustoaica de 15 ani,spacespuse el un timp ce ma studia
-multumesc….cred.
-Cum te cheama?
-Sakura Haruno!
-Pe mine Sasuke Uchiha.spaceA spus Uchiha?Era fiul lui Fugaku Uchiha marele magnat?Incantat
Am plecat de langa el petru ca se sunase virgulami-a spus ca sigur ne vom mai intalni.spaceMa indrept catre clasa mea .Intru si ma asez intr-o banca [/b]virgula[/b] langa mine se aseaza o fata satena cu ochii negri .
-Bunabuna,numele meu este Sakura Haruno
-Bunabuna numele meu este Julia Uchiha.Julia Uchiha .probabil era ruda cu Sasukesasuke.incantataIncantata!
-De asemeneasemnul excamarii :-@
Prima zi de scoala a trecut repede virgula m-am imprietenit cu Julia ,am invitato dupa ore la mine sa ne facem temele pentru a 2-a zi .La iesirea din scoala ne-am intalnit cu Sasuke care ma prins de brat si ma tres catrea el
- Cece faci pisicuto?Sakura…nu?
- Dada sakuraSakura, bine ma duc acasa.tu ce faci?
- Hmm foarte bine iubito
- Sakura nu-l lua in seana .spisespuse Julia in timp ce ma trage de brat catre ea.spaceSasuke la-so in pace..este prietena mea
- Vezi-ti tu de treaba ta…..
Am plecat de la scola si am ajuns la mine acasa unde mama ne pregatea ceva de mancare .Am urcat la mine in camera unde Julia mi-a zis ca are ceva sa imi zica ,ne-am asezat pe pat
- Sakura , te avertizez in legatura cu sasukeSasuke, Doamne ai o problema fetito :|
- A jost o gluma faptul ca mi-a zis “iubito” virgularelaxeatza-teun indemn , so semnul excamarii :-@
- Sakura , Sasuke e fratele meu si il cunosc bine el este …..un….afemeiat….Vrea numai sa se culce cu tine sakuraNu deci pe cuvant k ai o problema mare :| 'Sakura' …..
- Face asta cu toate fetele?
- Da……sa culcat cu toate colegele mele din clasa a 8-a si nu numai ,este un afemeiat ,iubeste femeile mai mult decat orice…..crede-ma ….
-bine..am sa-l evit
Dupa cetava ore de invatat Julia a plecat acasa iar eu mi-am pus un film si am adormit cu gandul la Sasuke .[/size]
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#6
Dupa felul in care Lenna a zis-o este un fic banal .A fost o greseala ca am deschis acest fic.Nu voi mai posta continuarea povestii "Sasuke ,Sakura - ce inseamna iubirea(+16)"


Pacat aveam o poveste in care nimeni nu viola pe nimeni ci Sasuke se culca cu Sakura si o lasa insarcinata dupa nu ii mai pasa de ea ,dar pana la urma se casatoarea cu ea si inca alte intamplari.

Si sa stii draga Lenna ca citesc mai mult ca tine si nu fic-uri ci CARTI ,daca ai auzit vreodata de asa ceva

P.S : Nu am 10 ani ci 14 ani

Bye Bye

#7
Bun, deci sa vedem.
Am citit ficul si ideea nu este rea deloc. Ai naratiune si dialogul nu e sec. Daca lucrezi mai mult la gramatica, ortografie si descriere ficul tau va evolua si mai mult. Asa cum au spus si Hana si dana, trebuie lucrat, nu sa renunti.
Eu una te sfatuiesc sa iei in calcul ce ti s-a spus mai sus si sa postezi si capitolul urmator. Abia daca atunci, dupa ce ti-am spus ce ar trebui schimbat, ficul nu se imbunatateste ai putea sa renunti.
Incearca pentru ca nu ai nimic de pierdut!

#8
Stiu ce simti! am simtit la fel si eu am patit asa.
Am scris ca renunt exact ca tine.
Dar exista multe persoane care inca vor sa vada continuare si le place ficul de exemplu eu.
Nu te lasa. Mai lucreaza la ortografie, gramatica si descriere.
Tiam spus si iti voi mai spune NU TE LASA!!!
Nu mai baga in seama comentariile rautacioase. Mie imi place foarte mult ficul tau.
CONTINUA!!!!!CA ALTFEL MA SUPERI!!!!

#9
Ei bine am auzit ca nu vrei sa mai continui acest fic...Eu asi zice sa nu o faci...povestea e buna.^^
Iar daca nu vrei sa mai citesti inca o data ca sa corectezi greselile,pentru ca nu ai chef(spun din propria experienta:)) te inteleg.Despre actiune intradevar este un pic grabita iar capitolul putea fi un pic mai lung daca adaugai descriere.Punete tu in locul Sakurei si descriei sentimentele...adica confuzie,teama bucurie...Iar parerea mea era ca la inceput trebuia sa o descri nu intra direct in actiune nu e bine:D.
Sper ca ai inteles ce am zis si nu o spun cu rautate.Vreau sa te ajut.Toti vrem sa te ajutam
Gambate:D
Poti sa imi trimite te rog un PM cu id-ul tau?
[Imagine: Vampire_Knight___Kaname___by_Vampire_Knight_Club.jpg]

Nu-i asa ca Kaname e un dragut
He is mine so back off or you die 14


#10
II multumesc hanei pentru ajutor.Voi posta in continuare :D

Cap 2

Ajungand acasa Julia se ducea in camera ei unde Sasuke o astepta.
- Ce cauti in camera mea?
- Ai avertizat-o sa nu umble cu mine, nu?
- Da!
Sasuke se duce la ea si o lua de par .
- De cate ori nu ti-am zis sa nu te mai bagi cand agat fete?
- Las-o in pace, Sasuke!
- S-o crezi tu! Acum ,hai , culca-te si sa nu te mai prind ca umbli cu ea. Lumea nu va avea o parere buna despre ea dupa ce termin eu ?Ne-am inteles?
Spunand asta iese din camera fetei trantind usa si lasand-o plangand.
Ziua urmatoare venise repede desi nu ma indur sa ma scol totusi o fac .Ma indrept spre baie unde imi fac toaleta. Ma duc la dulapul meu si imi aleg de acolo o pereche de pantaloni albi trei sfert si un tricoul roz. Imi iau ghiozdanul si plec.In drum spre scoala ma gandeam la Sasuke “Poate cu mine nu o sa faca asa.Poate ii place de mine.Poate s-a indragostit de mine ca doar m-a numit <iubito>.Totusi el este clasa a 12-a ,este mai mare ca mine cu 4 ani”Mi-am pus aceste intrebari pana am ajus la scoala .Intru in cladire si o vad pe Julia si ma duc la ea.
-Buna Julia.Ce faci?Ai ajuns bine aseara acasa?
-Am treaba ,vorbim mai tarziu.
Ce se intamplase cu ea? Parea suparata. Aud clopotelul si intru in clasa. Ma asez in banca mea. Julia nu a scos un sunet toata ziua. Nici nu se uita la mine si nici in pauze nu statea cu mine.Pana la urma imi iau inima-n dinti si o intreb :
-Julia esti suparata pe mine?Am facut ceva rau?Am zis ceva gresit?
-Nu ….. n-am nimic. Acum lasa-ma sa fiu atenta
Clar ceva se intamplase cu ea .Ma duc sa il intreb pe Sasuke. Acesta mi-a zis sa nu imi fac griji ca nu are nimic .Am aprobat din cap si vreau sa plec dar brunetul ma pride de brat.
-Nu vrei sa vii la mine dupa ore ?
-Imi pare rau dar am de invatat si….dar nu apuc sa termin bine caci el intervenii.
-Maine este a III-a zi de scoala, ce poti sa ai de invatat?
-Bine, vin.......
Ma intrept spre clasa mea unde ma asez in banca si ma gandesc daca am facut bine sa accept invitatia lui Sasuke .Ora a trecut greu .Imi iau la revedere de la colegii si ma indrept catre iesirea din scoala unde ma astepta brunetul intr-o masina neagra si mare.
-Urca pisicuto
Deschid portiera si intru in masina. Pe drum nu am scos nici un cuvant.Am ajuns in fata unui bloc mare si luxos.Coboram din masina si intram in bloc.Urcam pana la etajul al II-lea .Ajungem in fata usii casei lui.Scoate o cheie din buzunar si deschide usa .Dupa cum ma asteptam era un apartament de lux .Avea in jur de 5 camere marii .Ma ia de brat si ma duce intr-un dormitor imens,cu un pat mare cu asternuturii rosii la fel ca draperiile .Incaperea nu era foarte mobilata avea doar acel pat un sifonier si o masuta care era langa pat .Ma invita sa iau loc in pat si imi aduce un suc de la bucatarie .
-Ai o casa foarte mare si foarte frumoasa,spun eu incercand sa deschid un subiect de discutie
-Multumesc ,dar nu locuiesc aici.Acesta este unul din zecile de apartamente pe care le detine familia mea
Nu am mai spus nicmic .La un moment dat ma ia de barbie si ma saruta nu ma putem oprii imi placea la nebunie gustul buzelor sale .Simt cum imi vibra tot corpul si vroiam mai mult . Mi-am incolacit mainile in jurul gatului sau si il sarutam mai pasional. Si-a indepartat camasa rapid ramanand doar in pantaloni. Ma ia de mana si ma tranteste in pat iar el aruncanduse peste mine .Imi inlatura tricoul si incepe sa imi sarute pieptul .Imi inlatura pantalonii si el facand acelasi lucru cu ai sai. Imi incolacesc picioarele in jurul bazinului lui si imi inlatura lenjeria intima ramand goala. La un moment dat simt cum ma patrunde puternic. Tip cat de tare pot din cauza durerii dar in acelasi timp si din cauza placerii in timp ce pe fata mea se ivesc doua lacr. Placerea pe care o simteam era de nedescris.Nu vroiam sa se mai termine vreodata. Din cand in cand mai scot cate un geamat de placere. Dintr-o data Sasuke incepe sa faca miscari rapide ce imi provocau o mare durere.Il tinem strans in. Deodata simt ceva in mine. Si-a dat drumul in mine. In acel moment ma bucuram de momentele cu brunetul fara sa imi dau seama ce urmari va avea aceasta intamplare. Dupa inca cateva ore de placere Sasuke cade extenuat langa mine. Imi asez capul pe pieptul lui bine lucrat in timp ce el isi duce mana pe dupa gatul meu. Am mai vorbit cate ceva dupa care am adormit.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Ce Inseamna Psihologie KitKat 0 1.937 10-09-2012, 02:00 PM
Ultimul răspuns: KitKat
  A fi diferit, nu inseamna a fi ciudat Anna 20 10.069 16-10-2011, 05:59 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  sakura and sasuke(zambete ce palesc) sharma_sakura 4 3.445 03-09-2011, 02:47 PM
Ultimul răspuns: sharma_sakura
  sasuke si sakura(trandafiri isi croiesc drumul dragostei) sakura_haruno75 1 2.785 29-05-2010, 04:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 5 5.871 09-05-2010, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Denny
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 8 8.287 09-05-2010, 08:20 PM
Ultimul răspuns: Denny
  Inceputul are intodeauna si un sfarsit, dar asta nu inseamna ca totul se v-a termina. MemoriesOfNobody95 3 2.828 21-04-2010, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Sushiiushii
  Iubirea Inseamna Sacrificiu [+16] hinata_rock 0 2.281 22-12-2009, 03:55 PM
Ultimul răspuns: hinata_rock
  TE indragostesti cand te astepti mai putin(love story with sakura si sasuke) ralu_th7 8 7.112 16-12-2009, 03:09 AM
Ultimul răspuns: Bad Blood.
  My Storry About Sasuke&Sakura sakura_alexutza 19 14.693 18-07-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)