Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cum vi se pare ficul ? :)
E super misto . Dar mai trebuie lucrat .
82.35%
14 82.35%
E O.K. , n-am ce zice . E normal .
17.65%
3 17.65%
Naspa . Mai bine lasa-te de scris .
0%
0 0%
Total 17 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

There is no escape from the real hell [ + 16 / 18 ]

#1
Buna >:D< Acest este primul meu fic :D Imi incerc si eu "talentele ascunse " care cred ca totusi trebuie sa fie ascunse:)) Sper sa va placa . Accept orice fel de critici . :) Enjoy !


Capitolul I


Stau in curtea liceului si privesc plictisita fetele si baietii care se duceau sa fumeze prin baiile scolii . Ahh! Nici macar nu-i evident . Si eu eram odata ca ei , doar ca nu ma duceam in bai , ma duceam dupa sala sau saream gardul , era mai sigur . Ce vremuri , au trecut asa de repede pe langa mine , aproape de neobservat . Si cand ma gandesc cat de mult uram scoala , si acum am devenit profesoara de engleza si romana . Macar doua materii imi placeau si mie , bine defapt erau 4 : romana , engleza , muzica si desenul . Din pacat la desen nu aveam pic de talent si la muzica cand ma punea sa cant "spargeam geamurile " . Ehh , asta e se mai intampla .
Deci , s-a facem prezentarile , ma numesc Jessica Reilly, locuiesc singura intr-un aparatment din Bucuresti , aproape de liceul la care voi preda , am un frate mai mare cu 2 ani decat mine , n-am iubit si am o prietena foarte buna cu care ma vad foarte des si sunt profesoara de limba si literatura romana si engleza . Am parul brunet si lung un pic ondulat cu cateva suvite rosii , ochi ii am negrii , sprancene pensate subtiri , buze maricele , inalta , slaba , sanii marii , fund bombat si mainii fine . Sunt imbracat intr-o fusta neagra un pic mai sus de genunghi , doar sunt profesoara . Nu vreau sa arat nici ca o baba dar nici ca o tarfa . Camasa alba , o festuta peste , geanta neagra si in picioare niste pantofi cu toc negri . Cam atatea despre mine .
Dupa ce directoarea scolii anunta programul eleviilor , m-am dus pana in parc sa fumez si eu o tigara ca nu aveam de gand sa fac asta in fata fetelor si baietilor , ca le-as fii dat un exemplu prost . In timp ce stateam pe banca observ cum trei baietii se indrepteau spre liceu . Erau draguti , ba prea draguti . AH ! Gata Jess , nu te mai holba la minori ca intri la coruptie si poate ma dau astia afara din liceu nici din prima zii .Dupa ce termin tigara, ma intorc inapoi in curtea liceului . Era o curtea marisoara cu 4 bancute si cativa pomii , in spatele liceului era un teren de sport si o sala . Terenul era mare si sala de asemenea .Observ ca nu mai erau profesori in curte ci doar niste elevii , si baietii pe care ii vazusem mai devreme . Ma uit un pic la ei si observ ca se holbau la mine . Unul dintre ei se indreapata spre mine . Ma opresc sa vad ce doreste de la mine , o profesoara care nici macar nu da atentie unor bunaciuni, pardon elevii ca ei .Observ ca tipul era brunet , ochii albastrii , inalt , trup bine facut - se putea sesiza acest lucru de la camasa desfacuta la primi 4 nasturi -.Se uita la mine si zambii pervers :
- Buna frumoaso .Ce faci aicea singurica ? Esti nou in liceu ? spuse pe un ton delicat si provocator ce imi amintea de baietii din fostul meu liceu .
- Buna , dragule . Da , sunt noua in liceu . spun zambind ironic
Se uita la mine si se apropie .
- Ca profesoara , desigur . Acesta facu niste ochii cat cepele si ramasese cu gura intre deschisa . Ma apropii de el si ii inchei nasturi.
- Fii mai decent . Fetele nu vor numai pachetii de muschii au nevoie de un baiat care si gandeste . Ai venit la scoala dragule , comportate ca atare . Spun , facandu-i cu ochiul . Ne vedem la cursuri .
Dupa ce am terminat de vorbit am plecat spre intrarea in liceu . Dar ceva ma facu sa ma opresc , era chiar tipu cu care vorbisem , se pare ca nu ii convenise ce ii spusesem , asa ca comentase .
- Asta sa o crezi tu ! Nu mai suntem in ani 80 . Acum fetele vor un corp bine lucrat si sex la viteza maxima ! Striga el de cred ca-l auzise toata scoala .
Nu m-am intors spre el , pur si simplu am mers tot inainte . Se pare ca anul asta va fii un an incendiar .
Sex la viteza maxima ? I-auzi , ce chestie . Fix asta imi trebuie mie .

To Be Continued . Hope so ! >:d<
"If I died in your arms
Would you then give me your love
Would you tell me that you need me
and that I was the one

Now there's nothing I can say to you
To make you feel the same way too
When you walk away I just want to die
And I try not to break down and cry"





Răspunsuri în acest subiect
There is no escape from the real hell [ + 16 / 18 ] - de sickness - 09-11-2010, 02:53 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Heaven or Hell? yuko_hataki 2 2.657 24-02-2013, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Lain
  A dream become's real(InuYasha) Matt 3 3.138 23-01-2012, 10:48 PM
Ultimul răspuns: Matt
  Escape from the dead Zummy 49 18.926 11-08-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Rose ^^
  Made in Hell Andrei. 13 6.399 28-06-2011, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Jun
  Escape me nimeni 42 27.322 04-02-2011, 10:20 PM
Ultimul răspuns: •нąкü•
  Hell's child MiraA 15 7.916 28-12-2010, 11:44 PM
Ultimul răspuns: MiraA
  Love or hell...you be the judge of that :.:.:Ratsuky:.:.: 1 2.297 22-06-2010, 03:55 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)