Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Paint me with your love [+16] [yaoi]

#14
Multumim de comm fetelor si uite nextu. Sper sa va placa! ^^ si da scz ca e asa de... [nu gasesc cuvant potrvit dar va dati voi seama dak cititi] ne-am lasate si noi pierdute in decor :))

Capitolul 7 - Un nou inceput

Daisuke era transpirat si tremura in bratele lui Aizawa. Acesta isi trecu mana prin parul sau ud si il saruta pe frunte. Il ridica si il ajuta sa se imbrace de la brau in sus ca in rest tanarul ii interzise.
Dupa scurt timp au aflat ca hotelul a suferit cateva daune, geamurile camerelor au fost sparte in disperarea oamenilor de a se salva si in lipsa curentului electric oamenii s-au accidentat.
-Pregateste-te sa te muti! zise pictorul.
-Esti nebun? De parca as avea unde sa ma mut.
-Din pacate sunt, toata familia a fost, nu-ti face griji stiu eu un apartament in vecinatate.
Daisuke se intreba in vecinatatea cui era apartamentul. Se astepta sa regrete ce s-a intamplat intre ei, dar atingerea pictorului si acum ii provoca placere si privirea gri a aceluia, patrunzatoare, periculos de incarcata cu puterea seductiei il innebunea.
Se intoarse de pe o parte pe alta pana cand in sfarsit cazu intr-un somn adanc fara vise.
S-a facut dimineata mai repede de cat s-a asteptat mai ales ca a adormit la o ora tarzie.
Facu un dus si numai ce s-a imbracat ca auzi o bataie in usa. O deschise si in fata sa se afla Aizawa.
Lui Daisuke, Aizawa ii parea splendid, cu parul ravasit de somn, privirea vioaie, imbracat intr-o bluza gri-albastruie care ii punea in evidenta abdomenul lucrat, iar blugii stramti se mulau dureros de perfect pe barbatia acestuia. Zambind i-a aratat inca o data soarele maiastru al fetei sale radiante.
Pasi inauntru si veni in spatele lui Daisuke, il prinse in brate si cu o mana ii intoarse capul sa-l sarute.
-Atat de dulce! Trebuia sa iau micul dejun sau o portie din elixirul gurii tale, zise pictorul.
Comandara micul dejun si in joaca se hranira reciproc, se sarutara si apoi s-au apucat de impachetat. Au inceput cu hainele, iar Aizawa ca sa-l tachineze i-a aranjat doar lenjeria intima.
-Ce pervers esti! se tangui Daisuke. Nu mai pune mana pe ele ca astfel trebuie sa-mi iau altele.
-De ce? Doar m-am spalat pe maini.
-Ai facut vraji sa te doresc sau poate sa nu mai am erectie.
-Pun pariu ca ai una chiar acum numai vazandu-ma atingandu-ti chilotii, replica pictorul.
Au terminat de impachetat hainele si s-au apucat de obiectele personale. Aizawa a gasit o corabie egipteana a zeului Ra in miniatura si si-a amintit ca i-a daruit-o cand a implinit saptesprezece ani si era pasionat de istorie. Pe vremea aceea era casatorit cu Roy si numai ce iesise de la spitalul de boli mintale. Afundat in ganduri nu observa privirea nostalgica din ochii lui Daisuke care s-a apropiat de el. Acesta ii inlantuise talia cu o mana, iar pe cealalta a pus-o pe umar si si-a rezemat capul pe ea. Pictorul se intoarse si il privi profund in ochi.
Tanarului parea ca ii citeste si cel mai ascuns gand, ca ii descopera cel mai tainic secret. Ii lua capul in maini si-l saruta scurt pe varful nasului.
Au carat bagajele in masina lui Aizawa si tanarul a privit ultima data inapoi, acel hotel unde si-a inceput viata de destrabalat si tot locul in fata caruia spune bun venit unei noi etape din viata sa.
Dupa jumatate de ora de mers au ajuns la noua locuinta, un apartament de doua personae aranjat cu bun gust ce degaja o atmosfera calda si primitoare.
-Imi place! E primitor si ma face sa ma simt bine venit, ii zise tanarul si se apucara imediat de despachetat si aranjat totul.
-Sa nu crezi ca nu m-am gandit ca iti va fi foame, spuse pictorul care merse sa incalzeasca un pui la rotisor cumparat de el.
Intre timp ii marturisi lui Daisuke ca are si o pereche de chei ale apartamentului facandu-l pe tanar sa aiba ganduri indecente. S-au apucat de mancat si in timpul mesei Daisuke l-a rugat sa-i povesteasca mai multe despre copilaria sa. Acesta i-a povestit si intamplari triste, unele amuzante si unele dezgustatoare care le stricase apetitul.
- De exemplu, cand am dormit cu bunica aceasta si-a pus proteza intr-un pahar cu apa si eu nu am remarcat si in timpul noptii m-am trezit si am baut apa.
Daisuke si-a dat ochii peste cap si s-a cutremurat gandindu-se ca toate resturile de mancare din maselele false le-a inghitit Aizawa. Au spalat vasele si s-au asezat pe canapea sa priveasca la televizor. Oboseala si-a pus amprenta pe Daisuke care a adormit cu capul pe pieptul pictorului simtindu-i fiecare bataie a inimii. Acesta l-a sarutat pe par si la strans la pieptul sau ca si cum tanarul ar fi o dorinta devenita realitate.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Paint me with your love[Yaoi 16+ by love_anime & Bluuu~Apple] - de aoixtenshi - 29-12-2009, 02:33 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Can I paint this love ? .Ema 4 3.009 13-03-2012, 10:16 AM
Ultimul răspuns: *|Dea|*
  Hunt for Love [~YAOI~] hiimera 14 9.934 07-09-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Fatal.Love II [YAOI] hiimera 6 3.917 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 10.994 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Brother Love (+18 incest yaoi) ^.^Vampix^.^ 68 36.094 19-07-2011, 01:48 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 7.758 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] hiimera 28 22.174 28-03-2011, 05:49 PM
Ultimul răspuns: angel cat
  Orange Yaoi Love Luzer 3 2.837 12-03-2011, 11:07 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Secret Love! [yaoi 16+ (romance)] Aliss_anime 3 3.472 29-11-2010, 07:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Key to love [by Teh & Mitsu] - Yaoi Mitsukai Yoru 36 21.197 10-11-2010, 11:28 AM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)