Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama Drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Am si eu o mica-mare problema. Scoala incepe pe 10 sau pe 17? 7 Astia de la Tv ma induc in eroare mereu >.<
Ah, ce n-as da sa nu mai inceapa. Incepe pe 10. Nu avem noi norocul de 17. Ma rog, eu am noroc ca termin la final de mai, cam asa 19
Muhahaha, merci, Marian. Deci pe 10 o sa vad si boboci39, si ce-o sa ma mai distrez!19


EDIT: Cica incepem pe 1722 tot fbu e plin de 'anuntul' asta.
Pe 10 incepem -.-'
His', da 24))

Edit: ok, chiar ca pe 17, ce naiba?!
(01-09-2012, 12:05 PM)Daria A scris: [ -> ]Pe 10 incepem -.-'
His', da 24))

Edit: ok, chiar ca pe 17, ce naiba?!

haha ti-am zis eu b-)24...desi eu chiar voiam sa incepem pe 1022
Si eu, adica luni trebuia sa merg dupa rechizite si a zis mom ca daca incepe pe 17 mai amanam cu o saptamana asta 22!
T.T
(01-09-2012, 12:21 PM)Daria A scris: [ -> ]Si eu, adica luni trebuia sa merg dupa rechizite si a zis mom ca daca incepe pe 17 mai amanam cu o saptamana asta 22!
T.T

Si eu trebuia sa merg la cumparaturi >.<'
am o fata acum de zici ca m-a calcat trenul de la vestea asta, mai sunt si obosita ca naiba ca nu am dormit deloc bine >.<'
edit: si pe tot facebook-ul aceleasi shit-uri de postari cu "adormirea lui c-r " si " scoala incepe pe 17, YAYYYYYY " ~14
Incepem pe 17 pan' la urma? o,o Ce schimbare ciudata, nu ca mi-ar displacea prea tare. (:
Please help:
Cum transform o imagine JPEG in PNG?
-----