Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama Drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Eu:Mama! Miiiii~eeee foame!
Mama: Iti pun paine pe unt?
Eu: -.-''.........astep pana face Cami cartofii.....

[Cami e sora mea mai mare, pe care defapt o cheama Camelia dar mi-e lene sa ii spun pe numele intreg -_-'']
paine pe unt? yep, suna awesome.
Azi am stat si am citit acest topic pe toaleta.
Appropriate reading material considering what's been going on.
Mama mea punea unt PE paine :/

Deci mama era hipster din moment ce nu punea painea pe unt? 39
Cyber, lol.
(28-08-2012, 07:39 PM)CyBeR A scris: [ -> ]Azi am stat si am citit acest topic pe toaleta.
Appropriate reading material considering what's been going on.

Tu citesti cand faci pipi?
(28-08-2012, 07:44 PM)Lokke A scris: [ -> ]
(28-08-2012, 07:39 PM)CyBeR A scris: [ -> ]Azi am stat si am citit acest topic pe toaleta.
Appropriate reading material considering what's been going on.

Tu citesti cand faci pipi?

Well, nu stiam ca moda de a te pisa - ca barbat - stand asezat s-a raspandit si pe la noi O.O. Invat ceva nou in fiecare zi.
OK, cum se face ca daria poate sa scrie atat de putin fara sa ii apara chestia cu 50 caractere?
(28-08-2012, 07:52 PM)CyBeR A scris: [ -> ]
(28-08-2012, 07:44 PM)Lokke A scris: [ -> ]
(28-08-2012, 07:39 PM)CyBeR A scris: [ -> ]Azi am stat si am citit acest topic pe toaleta.
Appropriate reading material considering what's been going on.

Tu citesti cand faci pipi?

Well, nu stiam ca moda de a te pisa - ca barbat - stand asezat s-a raspandit si pe la noi O.O. Invat ceva nou in fiecare zi.


Monsieur, ma induci in eroare.

Cred ca acu vreo 3 threaduri citeam un post de-al tau in care te refereai la a ta persoana sub genul feminin. Iar eu nu consideram ca la noi obisnuiesc femeile sa imite fantane arteziene.

Nu stiu ce surprize ascunzi tu prin pantaloni ( nici nu as vrea sa stiu) dar acel post m-a indus in eroare.

Scuzata-mi fie eronata interpretare al gender-ului dvs.
(28-08-2012, 07:58 PM)Arae A scris: [ -> ]OK, cum se face ca daria poate sa scrie atat de putin fara sa ii apara chestia cu 50 caractere?

Ea e moderator...