Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama Drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Aly ~ (20 Aug., 20:27 ):‎ ce unicorn dragut avem!!!!


24)))))) suntem mamici!

Edit: "-N-am chef de servici azi. Hai sa fugim la mare. Zise si se aseza mai bine in pat, bagandu-si nasul in parul scurt si negru al iubitei micute.
-Si sa murim de foame. Bun plan. "

hahaah 24 m-a amuzat teribil!
"-Sunt sigur ca-ti place si ce face ala cat se uita la tine. "
Perversule...

Aly

Lol, stiu, chrome e nebun xD

Vorbea ciob de oala sparta...
Pe topic va rog. Raspund eu in fata moderatorilor, dar orice comentarii va rog lasati-le pe topic, scurte cum or fi. Le am si eu la ochi dupa aia sa vad la ce reactionati cel mai bine 10.
Am lasat eu comentariu' la ficul tau, Cyber. Imi place! Daca nu-l continui te ucid.~

@ imi place perversul de la 524)))))) e amuzant!
Eu am citit, dar nu cred ca voi lasa acum comentariu...
(20-08-2012, 09:04 PM)Arae A scris: [ -> ]Eu am citit, dar nu cred ca voi lasa acum comentariu...

Hai Marian, lasa lenea...punem mana de la mana sa-i facem comentari lui Cyber?21.

Aly

Tu nu vei lasa comentariu prea curand, esti extrem de lenes.
(20-08-2012, 09:11 PM)Lexxu A scris: [ -> ]
(20-08-2012, 09:04 PM)Arae A scris: [ -> ]Eu am citit, dar nu cred ca voi lasa acum comentariu...

Hai Marian, lasa lenea...punem mana de la mana sa-i facem comentari lui Cyber?21.

Nu imi e lene ._.
Mai ales ca-mi place. Am de vazut un video...
CyBeR, teach me master, on the ways of getting a comment. La mine n-am sa am unde sa bag doua fete sarutandu-se, desi e pe la inceput haha.