Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama Drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
(30-08-2012, 08:54 PM)Elyurias A scris: [ -> ][Imagine: tumblr_m9jm0cuact1qzzv8n.gif]

OPPA GANGNAM STYLE!!!!!!!!!!!
Nutella...m-ai nenorocit!
Maine fug si imi iau Finetti!
Destinul face ca dupa putina Nuttela si ascultat Gangnam Style sa vin aici si sa citesc ultima pagina despre exact acelasi lucru. 24)
(30-08-2012, 09:23 PM)Daria A scris: [ -> ]Nutella...m-ai nenorocit!
Maine fug si imi iau Finetti!



eu am fost nevoita sa-mi i-au Nutella ca Finetti nu mai aveau 2 si a fost mai scumpa,mi-am cheltuit tot maruntisu' *grrrrrr*

[posturi unite]
(30-08-2012, 09:26 PM)Aggie A scris: [ -> ]Destinul face ca dupa putina Nuttela si ascultat Gangnam Style sa vin aici si sa citesc ultima pagina despre exact acelasi lucru. 24)



24 asta-i chiar tare
Adica nu am nimic cu Nutella dar eu am copilarit cu Finetti si deja m-am saturat de toti astia cu nuteeeeelaaaaa de parca Finetti nu o avea acelasi gust .__.'
Am mancat din ambele si mi se pare aceeasi mancare de peste.
Hmm.. aggie, fana k-pop sau doar melodia aia?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(30-08-2012, 09:29 PM)Min A scris: [ -> ]Hmm.. aggie, fana k-pop sau doar melodia aia?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fana, dar nu hardcore. E un gen placut, imi imbunatateste imediat starea de spirit, am multe melodii de la diferite formatii, iar BB, 2NE1 si GD sunt in majoritate. 39
(30-08-2012, 09:28 PM)Daria A scris: [ -> ]Adica nu am nimic cu Nutella dar eu am copilarit cu Finetti si deja m-am saturat de toti astia cu nuteeeeelaaaaa de parca Finetti nu o avea acelasi gust .__.'
Am mancat din ambele si mi se pare aceeasi mancare de peste.



perfect de acord cu tine

[posturi unite]
@Min,ce tare-i semnatura 15

spamspamspamspam~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

tududududududu.
2NE1 ascult si eu ♥
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay sexxeh lady

*o-o-o-o* oppa gangnam style.