Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama Drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Backseat of Cyber's car Dai...just you wait. And horny at this hour? O.o
At this hour? Any hour -.-, especially if I've woken up after a dream of teasing my untouchable toy boy. Ahaha, you know me. As long as you don't tickle me to death...

Have to go to work... hate this shit.
(30-08-2012, 01:40 PM)Arya A scris: [ -> ]At this hour? Any hour -.-, especially if I've woken up after a dream of teasing my untouchable toy boy. Ahaha, you know me. As long as you don't tickle me to death...

Have to go to work... hate this shit.

I won't do that, it'd be a turn-off.
Your taste in men gets weirder and weirder. Toy boy now, i wonder what's next.

Aly

You two!!! Guys, e inca forum de MINORI, va rog nu incepeti >.<
Hhaahahah 24)))
Aly, ai net de Castleville, aih 15?
edit: Aly, cica la misiunea cu piratii sa pescuiesc pe insula si nu am niciun lac acolo ca sa pescuiesc ~14!
Alo! Nimeni nu face nimic in masina mea. Period.
Primul care-l prin facand orice neeortodox il pun sa impinga ca sa-si consume energia.
(30-08-2012, 03:49 PM)CyBeR A scris: [ -> ]Alo! Nimeni nu face nimic in masina mea. Period.
Primul care-l prin facand orice neeortodox il pun sa impinga ca sa-si consume energia.

Period, Cyber? Really now,you had to bring that up?
De opt ore stau in fata pc-ului,putrezind.Si arat ca un zombie pe deasupra. So f*ckin' awesome,nope?
lalalalalalaa

~~~~~~~~~~~~~~~~~
(30-08-2012, 07:16 PM)Sid A scris: [ -> ]De opt ore stau in fata pc-ului,putrezind.Si arat ca un zombie pe deasupra. So f*ckin' awesome,nope?
lalalalalalaa

~~~~~~~~~~~~~~~~~

Doar 8 ore? Lipsa de antrenament....
Bea cafea. Poate te ajuta.
Sau... stinge calculatorul.