Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama Drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Multiplayere in retea faine.. stie cineva? 4 Tot caut dar abia gasesc link-uri relevante.
Duduie,tare urat mai vorbesti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(04-09-2012, 11:35 PM)James Dean A scris: [ -> ]Duduie,tare urat mai vorbesti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ar trebui sa ma auzi pe mine! 21)
You should hear me master the art of swearing in romanian, english, greek and canadian french 21
Da,si eu mi-am insusit injuraturile in spaniola,maghiara,engleza si romana ...
24))))))))))))))))) - Arya
De trei ore ma gandeam ce sa scriu si dupa iar am dat de cretinism pe facebook si mi s-a aprins becul.
Eu folosesc blogurile pentru a-mi scrie depresile,caietele sunt prea de hipsteri si nu-mi place cand ma gandesc ca s-ar putea sa le gaseasca cineva,lol!
(04-09-2012, 11:47 PM)James Dean A scris: [ -> ]Eu folosesc blogurile pentru a-mi scrie depresile,caietele sunt prea de hipsteri si nu-mi place cand ma gandesc ca s-ar putea sa le gaseasca cineva,lol!

Pai pe blog nu le vad oricum? 39
Uitasem de spaniola 21 cojones! De la Alex si David am invatat cele 4 cuvinte importante cand esti in Spania 21: cono (conio), cojonudo (cohonudo), asaco paco, de puta madre. I miss Madrid T.T

Eh, tabarnack! Mai uit si eu din ele, dar na, es lo que hay!

De la toata lumea pe care am intalnit-o aici am prins cate o injuratura.

Dubios e ca pana la 15-16 ani injuram doar cu puii mei, pana mea si cu 'ma-ta' care era un fel de tagline 21