Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama Drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
[Imagine: RwDjv.png]

in mangazup m-am trezit fara sa fac ceva, dar lasa-l acolo Alyca sta bine 24)

Aly

(28-08-2012, 09:08 PM)Arae A scris: [ -> ]Aly, m-ai blestemat. Tu erai aia cu multe erori si chestii apropiate, dar le-ai trimis spre mine.
Si la mine e scos editul...

Nup. Eu eram blestemata de injuraturile de la FF, nu tu injuraturi la FF, nu tu blesteme.
Se pare ca acum pot sa imi accesez contul 21
A fost doar o eroare 4
Aly, sa-mi dai ce trebuie sa instalez pentru sims ca sa ne vizitam ca intru putin mai incolo la pc si acolo raman toata noaptea 5.

Aly

Dute pe filelist si ia sims 3 showtime [freelech da?????????]. Fa-ti cont pe sims 3, pe site dar nu pune codul de joc. Da-mi add la "mayaly" ca sa fim prieteni apoi ne vizitam in joc :d dar trebuie sa avem net 24)
Plec si eu o zi si topicul ajunge la 66 de pagini o.o
(28-08-2012, 09:48 PM)DiZ A scris: [ -> ]Plec si eu o zi si topicul ajunge la 66 de pagini o.o

Asta am gandit si eu cand am ajuns azi acasa.
Sa mai treaca o zi si ducem topicul la 100 de pagini. Hai sa nu-l mai inchidem sa vedem ce se intampla daca ajunge la un anume nr de pagini.
(28-08-2012, 09:53 PM)Arae A scris: [ -> ]Sa mai treaca o zi si ducem topicul la 100 de pagini. Hai sa nu-l mai inchidem sa vedem ce se intampla daca ajunge la un anume nr de pagini.

Inca o zi ca azi si o sa ajunga.
Aly, eu am net bun 65.
Cand intru pe calculator imi dai tu linkuri si instructiuni 9