Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca... 2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Cred ca as incepe sa rad si i-as da o palma ...Poate asa isi revine 15

Ce ai face daca Tobi ar veni la tine si ar spune "trebuie sa vorbim..." pe un ton foarte serios si misterios?
Okay , sa vorbim :]

Next ; Ce ai face daca tu ai avea o relatie cu Naruto ,si prietena ta cea mai buna s`ar da la el ? 22
Cred ca as catrao . Cum sa se dea La Naruto - kun al meu? 45 Sa se duca la Kiba sau la altu`.

Next : Ce-ai face daca l-ai vedea pe Kiba la televizor dand un interviu in care zice ca te iubeste mult?
Ce c'teee <3 Ce draguuuts`: xTihiii.'! Ce sa fac, l'as suna`:]] si i'as zice ca a fost foarte dragut ceea ce a zis`: x Da' Naruto is za best b-)

ce ai face daac Tobi te'ai saruta?:]]
YUuukkkkk, scarbos. L- as trimite undeva ... si l- as omora dupa ce l- as injura bineinteles

Cf daca Asuma ti- ar spune ca daca ai fuma trei tigari cu el ti- ar da 5 000 euro? 24
oh..yes,surE!
21

next: ce ai face daca Pein te-ar ruga sa il ajuti cu o scamatorie? La "Romanii au talent" 24
Ehh, mereu mi- am dorit sa apar intr- o emisiune televizata d eci as accepta 24 doar sa faca o scamatorie decenta ca altfel...

CF daca HIdan si- ar rupe coasa cu un fir de par de- al tau?
This is it! ^ ^ Ce cauta paru' meu in coasa ta? :]]

Ce ai face daac Gaara te'ai ingropa in nisip?:]]
m-as ridica si l-as bate 19

next: ce ai face daca l-ai vedea pe Orochimaru intr-o biserica?
Intr- o biserica? Drept acolo? Ce sa caute un satanist intr- o biserica? 24 Doamne ar fi foarte ciudat, nimic as face ce se face la biserica sa ma rog...alea alea=.=

Cf daca Konan ar vrea sa te lupti cu ea?