Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca... 2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Eu: Aha,si de ce imi spui mie asta?O.o.Crezi ca imi pasa?Crezi ca eu nu am de facut altceva in viata decat sa stiu daca vrei sa iti schimbi sexu? 24.
*Il dau pe geam afara din casa*

Next: Ce ai face daca Orochimaru ar dansa dezbracat pe casa ta?Si nu orice fel de dans..ci Hula,dansul din Hawaii 15.
Orochimaru ? Dezbracat ? Pe casa mea ? Dansand? 24 Sun la politie ! La armata ! Sau la . . . Sasuke 15 . Hehe . . .

Next : Ce-ai face daca l-ai vedea pe Kakashi la un chiosc de ziare cumparand o revista Playboy ? [ 9 ]
E ceva normal sa il vad pe Kakashi cumparand reviste xxx,deci ca de fiecare data l-as saluta,asta bineinteles daca ma vede si el pe mine.
Daca nu,as trece repede pe langa el,uitandu-ma cu expresie de genul "O.O" si apoi:
Eu: Mda,si frumos,si destept 4.
Bineinteles,ca o ironie,apoi as pleca mai departe rugandu-ma sa nu mai vad si alte minuni 24.

Next: Ce ai face daca Sakura,care e la regim,ar fi atat de infometata incat cand te vede se repede la tine sa te infulece pentru ca i se pare ca esti o bucata de pizza?
O dau de pe mine si ii spun ca nu sunt pizza, ii spun ca este acolo un sandwich [mda, n- am scris bine 22] mare aratand catre Sasuke 24

Ce ai face daca Hidan ti- ar lua cadou de ziua ta o villa mobilata ... etc. ?
Nu , mulţumesc . Totuşi ,apreciez gestul . * smile *

Next ;Ce ai face dacă ai vedea`o pe Sakura în camera ta ,lipind postere din revista playboy ?
[ Mă părăseşte inspiraţia ]
I-as trage o palma zdravana si as rupe posterele alea de pe peretii , si le-as lipii cu scotch de paru` ei . 21 Merita . Nobody messes with my room !

Next : Ce-ai face daca i-ai vedea pe Gaara Si Sasuke facand dragoste nebuna in patu ` tau ? [9]
Gaylooor ! Iesiti afara din camera mea !
Si poc ii pleznesc si lovesc si ...aah 24)

Next ; Ce ai face daca Sakura te-ar pupa pe buze ?

Yuckkkk, scarbos. Dear, nu sunt pe invers sau ceva - i- as spune. Apoi i- as trage o palma bine meritate de i- as inrosi fata aia urata. [10]

Ce ai face daca Deidara te- ar prinde/trage de par?
I-as da una sub centura. Nimeni nu se atinge de parul meu1 Cahiar daca e bunaciunea de Deidara =p~, nimeni! 24

Ce ai face daca l-ai gasi pe Sasuke gol in dulapul tau zicandu-ti: Lasa-ma sa stau cu tine noaptea asta sweety ?
Mi-as face cruce si as spune: "Ai fumat ceva? O_O.Noi doi suntem veri idiotule!Du-te si te culca 24"Daca nu vrea sa plece,o sun pe Kamy sa vina sa il ia x3!!Eu in nici un caz nu o sa dorm o noapte fierbinte cu var'miu.Daca nici una dintre chestiile astea nu merg,il leg fedeles si il dau in strada,gol cum e 24,sa vada lumea ca farmecul nudistului nu merge cu mine 24.

Ce ai face daca Itachi ti-ar spune ca arati ca bunica'sa si apoi s-ar oferi sa te treaca strada? xD