Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca... 2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
WTF?! Sa imi dea ce!?..
Cred ca i l-as da de cap si l-as intreba cum de stie cum arata Naruto gol.

Next: Ce ai face daca Neji ar veni la tine la us si ti-ar spune ca vrea sa iti ghiceasca viitorul in palma?
Las ruga sa astepte pana ma spal pe mainii!2121 Normal ca i-as da o palma sa se duca de aici! 19

Next : Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine si te-ar intreaba cum sa o faca cu Sakura ca el nu stie?2121?
I-as spune: Dute-te frate de aici, eu sunt fata cuminte9.

Next: Ce ai face daca Lee ar venii la ziua ta de nastere si ti-ar aduce cadou un costum verde ca al lui?
Probabil m-ar bufni râsul, dar aş încerca să mă liniştesc, totuşi, băiatul mi-a dat un cadou, ce mai. (Chiar dacă nu aş fi tocmai super încântată de alegerea facută..să fim serioşi, nu aş purta aşa ceva!:]] )

Ce ai face dacă Kakashi te-ar închide cu el în cameră, singuri..?

*Hugs`.*
Hmm....cred ca vrei sa raspund cu pervesiuni ah?21 Ei bine....cred ca as sparge usa, dupa care l-as pune tot pe el s-o plateasca 21

Next: Ce ai face daca Ino ar veni la tine si ti-ar propune sa faceti schimb de trupuri? (adica tu sa fii Ino si Ino sa fie tu 4)
Ok, daca ea vrea sa ajunga de rasul lumii nu ma deranjeaza. As accepta si as face-o de ras peste tot, mi-as bate joc de ea iar pe ea as incuia-o undeva sa nu faca si ea prostii cu corpul meu..

Ce ai face daca ai nimeri cu capul in pieptul lu Tsunade?
As privi-o in ochi si i-as spune: De mult nu am mai vazut asemeni stele ce vegheaza asupra a celor mai moi dealuri. (pervy style 3 )

O intrebare idioata:

Ce ai face daca ai fi prins de un criminal care te-ar pune sa alegi cine sa moara: familia (unde e inclusa si persoana care-ti e cea mai draga) sau lumea intreaga?
Păi în lumea întreagă , nu e inclusă și familia mea?
Normal că aș alege lumea întreagă ,but doh, acolo e inclusă și familia mea? ._.

Ce ai face dacă Kiba ți-ar spune că mâine la ora 13.00 o să mori?
Probabil as sari in sus de bucurie ...21, apoi as merge la cea mai buna prietena a mea sa ii spun ca o iubesc si ca imi va fi dor de ea ..:X

Next: Ce ai face daca Guy ar veni la tine si ti-ar cere sa fi ucenicul lui timp de un an?
Mama, ce-ar fi! Sa fiu colega cu Lee, Neji si TenTen si sa am cel mai de coma sensei? As muri de ras. Deci, da.

Ce-ai face daca Itachi te-ar pune sa il scarpini pe spate?