Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca... 2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
ăă . . . Îl bag eu 21
Next ; Ce ai face dacă Sasuke ţi-ar face poze în timp ce tu ,eşti la duş ?
I'd be like "waaait, shouldn't he be sulking in a lonely place or cave, or dungeon, somewhere behind a waterfall, complaining about bad fortune, emo things, tomatoes and world destruction?" apoi as da din umeri, as incepe o lupta pe viata si pe moarte in care dusul meu cu apa super-fierbinte ar castiga, as apuca un prosop [21], si i-as amintii ca tipa aia cu par roz i-ar poza de buna voie la orice ora din zi si din noapte. Si l-as lipsi de aparat.

Q: Ce ai face daca Ino si Deidara s-ar alia in a te hartui si santaja in legatura cu cat de demodata e tunsoarea ta in comparatie cu a lor? o.o
Ma doare undeva de ce spun ei, pur si simplu ii ignor, i- ar daca nu vor inceta din a ma sacai ... pai *Ai sa ii ch*s in freza*24 [zau am innebunit]

Ce ai face daca Jiraya ar incepe sa te sarute?
s-ar alege cu: o palma peste fata, o injuratura, o alta palma peste fata, o zgarietura si nu in ultimul rand un genunchi unde-l doare mai tare24)))))0

next: ce ai face daca Naruto ti-ar fura portofelul sa isi cumpere Ramen?
Mi- as lua banii inapoi de la el, apoi i- as fura si eu banii lui b-)

Ce ai face daca Deidara ar vrea sa si- o traga cu tine?
l-as sfatui sa-si cumpere o papusa gonflabila 21)

Q: Ce ai face daca te-ai trezi cu Naruto la usa la 3 noaptea, abuzand de sonerie, si ti-ar spune iesit din minti ca Kishi-san a cazut bolnav la pat si nu mai poate continua manga-ul? xD
As crede ca visez la inceput. I-as inchide usa in fata ca el nu face parte din lumea reala. Poate dimineata l-as cauta [nu stiu pe unde].

Ce ai face daca ai sta la masa si Sasori ti-ar fura farfuria de sub nas? :]]
Nimic, mi- as lua alta farfurie, alta portie de bancare. Daca este asa de infometat ...

Ce ai face daca Kisame ar incepe sa te linga?
Stai ca mi sa facut raubleah asa deci ii arat eu lui, ii dau vreo doua un stiu ca il doare(o Doamne e post)..si vede numai lins. incepe sa isi adune dintii de pe jos:ha: 19 si sa-si faca chiar si o programare la terapie intensiva:yes: ii arat eu lui.
next:Ce ai face daca ai afla ca esti fiica/fiul lui Orochimaru?
WoW, tare! Nu m-am gandit la asta. Pai m-as da la Sasuke 15 Apoi, dupa ce sa zicem ca ne cunosteam destul de bine, i-as marturisi ca-s fiica lui, insa i-as spune ca n-am intentii rele ( sa o creada el 19 ). L-as ajuta in acel timp pe Naruto sa il gaseasca, si daca se vor lupta, il voi ajuta pe Naru-kun :3


Next: Ce ai face daca membrii din Akatsuki ar da o petrecere de ziua ta?