Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Cred ca as incepe sa rad si i-as da o palma ...Poate asa isi revine 15

Ce ai face daca Tobi ar veni la tine si ar spune "trebuie sa vorbim..." pe un ton foarte serios si misterios?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

Okay , sa vorbim :]

Next ; Ce ai face daca tu ai avea o relatie cu Naruto ,si prietena ta cea mai buna s`ar da la el ? 22

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Cred ca as catrao . Cum sa se dea La Naruto - kun al meu? 45 Sa se duca la Kiba sau la altu`.

Next : Ce-ai face daca l-ai vedea pe Kiba la televizor dand un interviu in care zice ca te iubeste mult?
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

Ce c'teee <3 Ce draguuuts`: xTihiii.'! Ce sa fac, l'as suna`:]] si i'as zice ca a fost foarte dragut ceea ce a zis`: x Da' Naruto is za best b-)

ce ai face daac Tobi te'ai saruta?:]]
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

YUuukkkkk, scarbos. L- as trimite undeva ... si l- as omora dupa ce l- as injura bineinteles

Cf daca Asuma ti- ar spune ca daca ai fuma trei tigari cu el ti- ar da 5 000 euro? 24

oh..yes,surE!
21

next: ce ai face daca Pein te-ar ruga sa il ajuti cu o scamatorie? La "Romanii au talent" 24
Cea mai reuşită semnătură.

Ehh, mereu mi- am dorit sa apar intr- o emisiune televizata d eci as accepta 24 doar sa faca o scamatorie decenta ca altfel...

CF daca HIdan si- ar rupe coasa cu un fir de par de- al tau?

This is it! ^ ^ Ce cauta paru' meu in coasa ta? :]]

Ce ai face daac Gaara te'ai ingropa in nisip?:]]
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

m-as ridica si l-as bate 19

next: ce ai face daca l-ai vedea pe Orochimaru intr-o biserica?
Cea mai reuşită semnătură.

Intr- o biserica? Drept acolo? Ce sa caute un satanist intr- o biserica? 24 Doamne ar fi foarte ciudat, nimic as face ce se face la biserica sa ma rog...alea alea=.=

Cf daca Konan ar vrea sa te lupti cu ea?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.565 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.881 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.794 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.700 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)