Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca... 2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Sui? Cred ca ai vrut sa zici Sai 71 Pai... prima data as ramane uimita, insa pana la urma l-as intreba de ce a facut asta. Sper ca mi-l si daruieste, ca sa il pot inrama si pune in camera mea 105


Next: Ce ai face daca ai afla ca ai un demon cu noua cozi inauntrul tau iar cei din Akatsuki vor sa te captureze?
I- as bate pe toti cei din Akatsuki unul cate unul, doi cate doi 21 si mi- as continua viata normal pana la adanci batraneti.

Ce ai face daca Sarutobi te- ar numi pe tine noul Hokage?
Curăţare extrmă în Leaf Villige, oficial 21
Ce ai face dacă Naruto ar declara la TV că s-a îndrăgostit de Tsunade?
Doamne, as muri de ras nu alta 21

Ce ai face daca Sai te- ar spune ca vrea sa ii fii cel/cea mai bun(a) prieten(a)?[lipsa de inspiratie]

Dexi.

106

Next : Ce ai face dacă Sai ți-ar da un pumn în abdomen fără motiv?
I-as inapoia pumnul, dar in fata21

Ce ai face daca Naruto ti-ar cere sa il saruti?21
"Ăhă, da, cum să nu. Uite acuşica." Şi aş pleca fericită.

Ce ai face dacă ar veni la tine Sasori cântând o melodie d'a lu' Lady Gogu?
O Doamne ! si pe tine te-o apucat mania lady gaga , si imi un castile in urechi si il ignor ,poate sa cante pana raguseste ca mie nu imi pasa
Next:
Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine cu un buchet mare de florii ,si ti-ar zice :
-Draga hai sa incepem sa facem multii copii,si sa traiam fericitii pentru totdeauna si dupa aceea sa te intrebe :-Deci ce zici? pot sa joc intr-o telenovela
eu i-as trage una de s-ar duce pana in satul nisipului....copii sa faca cu Karin...Zuppy03

Cfd daca Jiraya s-ar intoarce din morti,ar veni la tn in camera si ar zice ca vrea ramen si femei ??
Si ce imi spui mie ,dute la altcineva si lasa pe mine in pace sa visez >.< in continuare
Drum bun spre morga daca nu mai altceva de spus
Next:-Ce ai face daca Naruto ar veni la 00:00 seara la tine la usa si ar incepe sa iti cante o melodie de alui Rihanna?