Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca... 2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
I-as trage o palma peste ochi de ar vedea stele verzi si l-as ameninta ca daca nu sta cat mai departe de mine o pateste rau de tot 65. De ce? Cum am mai spus: nu's de nasul lui.

Next: Ce ai face daca te-ai trezi cu Orochimaru care are un bebelus in brate si iti spune ca voi doi l-ati facut?15
WTF?!? 21 ..Chiar daca e al meu [nu ar fi posibil] nu as recunoaste copilul si i-as spune sa si-l creasca singur ..21)

Nex: Ce ai face daca ..Sasorii ar veni la tine si ti-ar cere papusa barbie a surorii tale pentru un experiment?
Ia-o si pleaca 21, asa m-as razbuna si pe sormea si as scapa si de un nebun19

Next: Ce ai face daca Naruto te-ar saruta pe umar?
Poi... cred ca ar rosii si cateva secunde nu as mai putea spune nimica , dar cand mi-as reveni l-as intreba ce a fost cu acel gest si daca k-ar putea repeta 21))))))

Ce ai face daca Naruto ar veni fix la tin si ti-ar pune mana sub fusta pe motiv ca si-a pierdut ceva acolo ?
Pai.... am..... i-as spune sa.... mai caute pana gaseste. Si totusi, cum nu are nimic de gasit..... Eh. ce naiba? L-as ajuta eu la cautat [hihihi 19 ]

Next: Ce ai face daca Sasuke s-ar filma, facand...... yaoi [sa zicem] cu Naruto si ti-ar trimite si tie o copie ?? [azi is perveresa din cauza ca.... am visat "frumos"]
O.O OH GEEEEZUUUS! 21 Azi aveti ceva cu mine toti, o sa am maine ce face la scoala24, aplic totul...deci cred ca mi-as lua popocorn o sticla de cola si servetele, si as da drumul la film, pana la final cred ca as exploda24....

Next: Ce ai face daca ai ajunge acasa tarziu, si s-ar auzi gemete care vin din baia ta, iar cand deschizi usa in fata ta Sakura si Sasuke fac hentai?24 Oficial am innebunit!!
24, probabil as ramane ceva gen "WTF?!?", apoi le-as zice sa faca curatenie dupa ce termina si as merge in camera mea, as conecta boxele si as da muzica la maxim sa nu ii mai aud ..24

Next: Ce ai face daca 39 ..Garra ar veni la tine si ti-ar propune sa fie primul din viata ta ..?
O.o First, de unde stie el ca va fi primul? Poate ca am mai avut o suta inainte, apoi, second, i-as tranti usa in nas si l-as goni din casa mea, de pervers ce este24, si daca ma mai prinde pe picior prost...hmm39, mai vedem

Next: Ce ai face daca Sai ar cadea cu nasul in decolteul tau si nu s-ar mai ridica? 24))))) Mor24
Pai si el e dragut in felul lui....... dar mie imi place DOAR NARUTO !!!!!!, asa ca..... du-te la Tsunade.... Macar acolo poti sa si adormi.

Next: Ce ai face daca l-ai vedea pe Sasuke ca se uita la hentai pe calculatorul tau ?/[din nou.... am vista frumos azinoapte xD]
Paii, l-as trimite sa cumpere niste pop-corn, apoi ne-am uita amandoi, dar sa ii fie clar ca eu vreau yaoi ..24

Next: Ce ai face daca Naruto s-ar impiedica si inainte sa cada se prinde de pantalonii tai, pe care tii da jos [stiu ca nu e formulat bine, dar intelegeti voi ..21) ]