Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate the song ! [ K-music version ]
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Shut up -> o melodie pe care am ascultat-o zile intregi 8 ador vocea SEXIEH a lui Dongho <3333 si vocea lui Xander <3[yah, i'm biased of these two 21 ] Versurile sunt chiar geniale iar negativul ce sa mai zic <33 . Imi place ca au pus accentul destul de mult pe vocea lui Soohyun <3.
Nota fara sa se mai discute : 10 . 8

Next:

Daca tot ne-am amintit de SuJu ...
Super Junior - Monster

K.R.Y e pur si simplu genial ^^'
Ai dreptate, K.R.Y = genial. <3 Ador vocea lui Kyu. Anyway, îmi plac forate mult versurile, dar şi melodia în sine. Şi refrenul e plăcut.
Just like that jabhi jima nan wihumheh
Just like that geulmjoolin yasoo boda duh.;x
Le ador vocile. Foarte frumoasă melodia. 10. <3

Super Junior - Reset.
Yup..... Poate uiti de edit 21.
Asa...Deci. Sunt sexy toti 15. Ce mai conteaza? Versurile sunt...omg!
Si, de parca n-ar fi de ajuns, PRIMUL RAP AL LUI JAEJOONG OPPA!! Trebuie sa scriem undeva. Si era uimit de el 21
Ador ritmul, poveste este super... O femeie care ii suna pe toti 5 in acelasi timp dar cu numar diferit..care ii urmareste oriunde. Este fenomenala. Ce sa mai zic de dans, si cat de hot este ChangMin oppa!! Dar JaeJoong? Si YunHo in baie!! OMFG!
YooChun citind....[trebuie sa fac si eu mai des asta, doar am semeni].
JunSu...parcand o masina [ WHAT?]
Deci, fara nicio ezitare...
Se acorda marele premiu, minunatilor si celor mai hot baieti din istorie, nota 10 !!

Next:Misteeer~ Baaaa, Misteeeer!!
Măh acum câteva luni adora melodia asta, însă acum mă enervează la culme, idk why .
Măăă roog, să zicem părerea 39 hmmm well e o melodie draguţă pentru fete care vor să fie cute şi sexy, să zicem, în acelaşi timp. Vocile lor live nu sunăăă foarte bine să zic aşa, sună încet, înţeleg însă ele sunt antrenate sa danseze, sunt idoli nu cântăreţe de prima clasă. Negativul e mişto însă urasc titlul. 21) La nebunie . Aşaaa că 9.

Next :

Narsha - Bbi Ri Bba Bba

Mi-ar plăcea să nu ziceţi că seamănă cu Lady Gaga 21
E cute melodia. Imi place ritmul, imi plac versurile, dansul si vestimentatia lor.
Sandara <3. [era sa zic ' oppa ' ]. Pai.... asa cum am zis e draguta. Imi place si mv-ul. A fost prima melodie pe care am ascultat-o de la ele :]. 10 !

Next: Super Junior-Its You [ fara link, mi-e lene ]
Imi place videoclipul. la inceput, melodia era cam lenta..dar pe la mijloc s-a mai schimbat xD ceea ce a fost mai bine21 Imbracamintea mi se pare destul de ok^^ Revenind la videoclip, mi se pare c-am incarcat.. nu stiu de ce. ^^" 9.5

Next:2NE1-I Don't care
Off: Kimi....ai grija ca faci spam 17. Scrie si tu ceva...cum sunt imbracati,ritmul, negativul, orice. Nu-i prea bine daca faci spam 22.

On:
Ah, eram innebunita dupa melodia asta....era 'viata' mea. Si acum imi place de ce sa mint 71.
Videoclpul este genial, daca as putea face si eu asta in real life.... [ sa opresc timpul ]. Vestimentatia lor m-a dat pe spate...versurile sunt ok, ritmul si negativul imi plac. Pai...ce nota? Decat 10? 21.

Next: ca tot veni vorba de 2ne1... Yeh...right it hurts
Uaaah melodia asta am avut-o ca obsesie vreo doua zile 21 Le ador vocile O.O mai ales a lui Boom şi a lu Minzy . Hm versurile sunt chiar mişto chiar dacă e o melodie tristă, iar videoclipul e chiiiiiaaar marfăă. Sandara unnie e o draguţă ca întotdeaunaaa ;x . Nota 10 pentru că merită : )


Next :

T-ara - Yayaya

E HD videoclipul aşşşaaa că pune-l la 720p 5.
In sfarsit o melodie ce difera de tot ce am auzit eu [app, o stiu de cand a fost lansata, adica inainte de mv, asa sa nu va imaginati k acum am auzit-o]. Nu o ador, dar mi-o place mult, e diferita si interesanta. Videoclipul [parerea mea] putea fi ceva mai bun, dar merge, ador in costumatiile si ritmul melodiei. Fetele arata bine, melodia buna, si nota noua [9]

Next song [something new 15 ] - GD & TOP - High High [love it]
Wow ... GD & TOP perfect ... so melodia e superba si are un ritm exploziv , vocile lor suna exceptional si videoclipul super . Imi place mult cum arata GD 8 e superb mereu . So nota mea este 10 !!!
Next : BigBang - With U [ love this song <3 ]
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25