Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate the song ! [ K-music version ]
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Destul de naiz melodia , but , again nu e chiar genul meu . Totusi e buuuna rau , are si un ritm absolut genial , asa ca de la mine are nota 9, 50 . ( nu strica niciodata sa-ti largesti gama de gusturi).

Next : LED Apple - How dare you ( melodia am descoperit-o tot la Music bank si de atunci sunt obsedata de ea) http://www.youtube.com/watch?v=Y9U6WVXYm7Y
O ştiu~ Căutam pe youtube nişte melodii live şi am dat de ea. De la LED Apple ştiam melodia Dash, care la început mi-a plăcut, dar m-am plictisit de ea. Nici asta nu e genul meu, dar are ceva ce-mi place. Cred că refrenul este partea care mă atrage cel mai mult la melodie. I-aş da 8, dar îmi place refrenul, deci um, nota 9. ^^

Pe mine personal m-au fermecat total cu melodia asta. M-am îndrăgostit a 9753986543-a oară de ele<3
Hate you ehehehehe *laughs*.
Ador melodia. o.o Am devenit obsedată de ea, o ascult încontinu.
Nu știu ce-mi place mai mult la ea, versurile, ritmul, vocea fetelor. Cred că totul. M-au fermecat iarăși și iarăși și iarăși.
Și să nu uit de Bomișor, e atât de adorabilă cu acel corn, căt am putut să răd cănd am văzut-o. Apropo, ați observat că tipul ăla seamănă cu Mello din Death Note?
Mai e atât de puțin păna la un mil. de vizualizări și apoi mai e un pas păna la două mil. și tot așa.
Și revenind la notă, chiar se mai pune problema ? E evident că este un 10 cu felicitările de rigoare *laughs* !

Next : f(x) - Pinocchio (Danger)
Heyaaa^_^

Soo..F(x),una dintre trupele mele favorite XD.
Melodia imi place la nebunie,eram indragostita de ea acum o saptamana [nu stiu ce ma apucase O.o],numai melodia asta o ascultam si nu ma saturam deloc.Are un ritm care te vrajeste imediat..cel putin la mine a functionat :]].Ohhh da...I luv Sulli,she's sooo cutee^_^.Melodia sigur are un 10,bineinteles. XD.

Next: Try me :]]
Am adorat melodia asta de la inceput. <33 e una dintre cele mai bune melodii de-ale lor, dar astept in continuare sa vad cum va fi noua melodie :X dupa teasere, am vazut k e destul de buna xD

Anyway, melodia e tare - versuri, ritm, dar ma dezamageste faptul ca dsi sunt putini, nu toti au replici multe 22 L.Joe pt ce e pus acolo? De fatada doar? Give the boy some lyrics! Mv-ul imi place, la nebunie chiar, baietii arata bine, nu ma asteptam ca liderul sa arate asa bine <3 So I give this one a 9. ^^

Next ->> http://www.youtube.com/watch?v=tqC8AmuZu...ture=feedu -- i adore this song <3 ---> okay o.o i don\'t know why the link is like that..... in the edit mode it looks normal...
Sinceră să fiu, melodia îmi aduce aminte de o altă melodie mai veche [ chiar foarte veche ] dar nu din K-POP. E drăguţă, adică, sexy, mai ales ei, OMFG L! Si DongWoo ...eu deja salivez. Am încercat s-o ascult când am fost la Braşov, dar...decât să stau pe pc-ul ăla mai bine mă lipsesc. 10!! :333 Bineînţelesssssss.

Şi, pentru că mai nou, ascult şi trupe de fete:

Boraaaam~
Yah, Fluff, finally! Acum pot să-ţi cânt Roly Poly pe mess, nu? 5 Gosh, ador melodia asta. Îmi place mult mult mult de tot. Pline de energie, ca întotdeauna. O iubesc pe Qri. ;__; Adorabiliciune. Anyway, din partea mea nota 10. T-Ara fighting! <3

Roly poly roly roly poly. :3

Next: Strong Baby~=p~
Oh da, prima mea melodie auzita de la seungri <3 si a doua melodie ascultata de la ei <3 OMFG, Seungri is hot, pacat k nu isi mai arata the abs T___T eh, my lost xD Anyway, aici il ador pe GD si mai mult, si partea asta m-a facut sa ma indragostesc mai mult de el, plus cand l-au vazut niste colege de-ale mele acum cativa ani a zis k e hot tare =p~ ofc... dar, acum despre Seungri vorbim - ahem - e hot, melodia e addicting, versurile hot, si mv-ul super tare, sa nu mai zic de coreografie <3 Nota 9.50 - se putea si mai bine 21


Next - vad k fetele sunt inebunite dupa T-ara mai nou, asa ca hai sa le dam ceva sexy and old -
http://www.youtube.com/watch?v=9hSceY0sT8Q

Ascultam melodia zile intregi, acum iar m-am apucat de ea ._____.\" trb sa ii fac un dance cover...
Sexy şi old, oh da~! E mai veche melodia, într-adevăr, dar încă e populară. Vara trecută am avut o perioadă în care o ascultam foarte des, eram înnebunită după ea. Învăţasem un pic din dans (de la 0:16 până la 0:30). Mai ştiu şi acum acea părticică. Haha. xD
Sincer e chiar foarte cute melodia şi încă mai îmi place. Nu chiar aşa de mult ca înainte, dar e cu siguranţă o melodie pe care nu o s-o uit. Hmm, 9,50.

Next: It`s ok baby, please don`t cry. <3
Hm, încă îmi amintesc cât am aşteptat să apară această melodie. Am adorat-o de prima dată de când am ascultat-o. Vocea lui Bomişor e perfectă ca întotdeuna. Am şi învăţat un pic din melodie, chiar dacă la unele părţi mă cam bâlbâi. 21
E aşa, cute, plină de sentimente această melodie. Şi chiar mi-au dat lacrimile prima dată. Tind să cred că e continuarea din You and I, dar nu bag mâna în foc. Versurile sunt draguţe, instrumentalul îl ador, şi vocea ei, din nou, o ador. 10 cu felicitări din partea mea. 5

Next : What I Want To Do If I Have A Lover.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25