Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate the song ! [ K-music version ]
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Off : Te doare ?

On : O sa dau edit in una dintre zile ca sa acord o nota si sa imi exprim libera parerea despre acea melodie ; acum se incarca greu melodia pe youtube si nu o pot asculta .

Pana atunci .
Next :
[ fara link ] SS501 - love ya
sau
Se7en - La la la
La alegere .
LOVE YA AHAHAH WE CAN PE SO PERFECT <3. Ador melodia aia. 21) Toti 5 is asa sexy :o . Vocile lor =p~ omg. Deci nu am ce comenta la melodia asta 8. Rapu` lui Hyun Jong <3 Ador versurile, mai ales partea cand fac chestia ia din pelvis si zic " We can be so perfect " <3. Nota 10 pt tot. 8 =p~

Next:

A.S - Bang !
Îmi place melodia. E adorabilă. Vocile lor sunt aşa cute. Îmi place ritmul melodiei. Versurile sunt drăguţe. Şi mv'ul e interesant. Doojoon is the dj. Şi Yoseob e.. epic. lol. Cred că e una dintre cele mai cute melodii de la B2ST.
Beautiful my girl~. Nota 10. ^^

Next: BoA - Girls On Top.
Asta ascultam acum :]].
Păi, ador melodia. Versurile, negativul şi ritmul. MV-ul este super.
YunHo cu '' perdelele''
JunSu cu lasăre
YooChun cu cristalul
JaeJoong cu sforile
ChangMin cu apa
Dansul este... awwww, mai ales cum danseaza Hero cu aia descheiată.... 10 !!!

Next: After...
Asta a fost prima melodie care am ascutat-o de la ei. Imi place la nebunie si chiar cred ca au talent desavarsit. Versurile sunt atat de cute. Ei... arata ca intotdeauna fantastic. Mai ales bucatia aia mica si sexy pe nume Jeremy [ ehh... eu ma iau dupa numele din you're beautiful ].
Zece cu felicitari!

Next:
Bing Bang - Haru Haru [ fara link ]
Este prima piesa pe care am ascultat-o de la BB si sicnera sa fiu ... am adorat-o 21. Am ascultat-o odata si stiu ca nu am apucat-o sa o downloadez si mergeam la tara, si toooot weekendul cu ea in minte am fost 21. Vocile lor imi plac 8 versurile geniale, povestea pe care o spun e geniala <3. Asa ca nota 10.


T-ara - Why Are You Being Like This

Eu personal o ador 39
Lol, ascult melodia de cateva zile intr-una 24 o ador <3 conceptul e destul de bun, melodia mi-o place si mi-ar placea sa vad intreaga coreografie, fiindca partea aceea e destul de cute, dar sunt curioasa pt toata. Totusi, parca ceva lipseste in mv. Enfin, nota - 9.50

Next - Kara - Mister [dk a mai fost, schimb]
Imi plac versurile. Am aflat de melodie datorita lui Key oppa, traiasca el!
L-am vazut cum dansa pe ea... Deci, ca tot era vorba de dans, dansul e cute si sexii <3. Versurile sunt fenomenale, ritmul imi place. e foarte cute melodia... 10 !! [ nu doar din cauza ca e k-pop, dupa parerea mea chiar merita nota asta] . Apropo, costumatia este super!

Next: No Min Woo-Trap <3
Îmi place melodia. No Minwoo este preferatul meu de la TRAX, chair dacă nu mai e în trupă. E foarte talentat şi are voce frumoasă. Mi-ar fi plăcut să rămână cu ceilalţi membrii.
E interesantă şi îmi plac versurile. Vocea lui se îmbină bine cu partea instrumentală. E melodie care merită ascultată. Nota 10.

Super Junior - Love Disease.
Le ador vocile. Atât de sexy... Versurile sunt....n-am cuvinte. Aproape m-a făcut să plâng...
E super melodia, ei sunt cei mai buni...
Când am ascultat-o mi-am adus aminte de KangIn, Hangeng şi KiBum.... Îi vreau înapoiii 20.
Ieri m-am pus pe un plâns straşnic când am văzut un video cu HanKyung oppa.... Mi-e dor de el... 10 !!

Next: U-kiss-Shut Up
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25