Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate the song ! [ K-music version ]
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Well, I don't really like it. Eu personal cred că Infinite este o trupă bună, dar nu-mi place melodia asta. Omo, cum să zic... Mă plictisește. xD Nu e vorba că nu-mi plac vocile lor sau că nu cântă bine, dar pentru mine melodia în sine este plictisitoare. Cu excepția rap-ului, care-mi place foarte mult. Sorry sorry dar nu-i pot da mai mult de nota 8.

Next: block B - Halo
Off topic: de abia acum am ascultat B2ST - Fiction pt ca am fost prea ocupata cu minunatii mei SHINee

On topic: Block B nu e chiar genul meu de trupa insa nu canta rau iar melodia este destul de frumusica...insa, cum am mai spus, not my style at all....in concluzie nota mea este 9.

Next: Boyfriend-Boyfriend http://www.youtube.com/watch?v=zd5GGvWWnzU ( nu-i asa ca sunt incredibil de draguti?)
Sunt dragutzi, pacat ca sunt minori [o parte din ei] - toti cei care imi plac mie sunt minori, hate this life... I don't wanna be a noona TT____TT - melodia e prea cute pentru mine.... sincer acum, nu mi-o place. E dragutza, e frumoasa, dar poate pe vremea cand voi fi indragostita lulea, insa acum neah, nu mi-o place. In afara de baietii dragutzi, dans, si fundalul ala alb [din anumite parti], nu-mi place nimic. Sa nu mai zic - 7 baieti - sau cati sunt - toti dupa o fata? Si pana la urma doar unul e cu ea? No way, ori toate pentru toti, ori niciuna pentru toti. -.-" So this mv gets a -----> 7 out of 10 [indulgenta mare]

Next --> http://www.youtube.com/watch?v=j7_lSP8Vc3o \:d/
Now that's what I call music! Chiar voiam s-o pună cineva pe asta. De abia aşteptam noua lor melodie, am aşteptat cu sufletul la gură şi iată că 2NE1 nu ne-au dezamăgit şi au revenit cu o melodie genială. De când a apărut o fredonez într-una. Naega jeil jal naga. <3
Anyway, mă aşteptam ca 2NE1 să facă o treabă bună şi de data asta, ca întotdeauna. Sper că şi de acum încolo vor produce numai melodii geniale, cum este şi aceasta. 2NE1 FIGHTING. Nota 10.

Şi şi şiii ca să nu uit, OH EM GEE, pisica aia pe care CL o ţine în braţe şi o mângâie în MV arată exact ca pisica mea! ajgfshdghhdytwrlf don't mind me, i'm in my world atm43 @______@

Next: T.O.P - Big Boy.
Well.. nu este chiar genul meu. Începutul este în regulă, dar partea de mijloc nu mi se pare cine ştie ce. La sfâşit unde vine partea cu 'Oh OH Ah Oh OhŢ şi se repetă nu prea mă încântă. Anyway în sine rap-ul piesei mi se pare okay. So, îi doau un 8.

Next: Clik me!
Iniţial am vrut să pun altă piesă, dar probabil a mai fost postată o dată so.. this is all I can come with right now!
XoXo, SummerBreeZ.
Ohh,so let's see....

Melodia celor de la B1A4.xP Chiar imi place,este linistitoare,ma calmeaza si imi da o stare de melancolie..ceea ce este bine.Pentru mine o melodie trebuie sa-mi transmita si un sentiment anume ca sa-mi placa.Nu sunt familiarizata cu B1A4,nu prea ascult melodiile lor dar honestly,aceasta imi place foarte mult. XD^_^ Are un 10 de la mine.

Next: See if you like this. XD
Oooo, sigur că îmi place. o.o
Ador cum începe , ador mijlocul , şi ador cum se sfârşeşte. Am văzut versurile în engleza , sunt în regulă. [ Am auzit că au fost scrise de GD o.o ] . Ador partea cu " Bom Ratatata " şi apoi *bom* OMG! 21 În plus , le ador vocile iar instrumentalul la melodia asta mă dă pe spate. o.o
Melodia primeÅŸte un 10 garantat de la mine!
Nici nu a trebuit să ascult melodia că deja ştiam că 10 va primi. ._.

Next : A Bitter Day.
A bitter day? Well, mie una chiar îmi place. Refrenul îl ador. Am avut mare nevoie de piesa asta să mă relaxeze. Dacă ar fi să aleg partea din piesă care mi-a plăcut cel mai mult ar fi cea a lui Junhyung . So, 10 de la mine. Efectiv piesa nu are ceva ce să nu-mi placă.

Next: Clik meh...
Ţin să menţionez că m-am uitat peste toate cele 18 pagini şi nu am văzut să mai fi fost postată încă o dată acestă piesă.
De ce am fost sigură că pui melodia asta?:]] Ador melodia. Am ascultat-o de vreo 10 ori azi. Îl ador pe Thunder când cântă la început şi mai ador şi dansul, tot de la început. Coregrafia este bună şi melodia e de nota 10. Ador versurile ' Baby say yes yes yes, don't say no no no ' =p~

Kim Hyun Joong - Break Down
Oh god, sincer ma asteptam la o melodie mai buna 21 dar fie - nu mi-o place. Din albumul lui recent, sincer mai bine debuta cu melodia Kiss Kiss. Wtf was he thinking when he chosed this song? Singurul lucru care imi place la acest mv e faptul cum e filmat, atmosfera, si un pic din dans, dar ma asteptam la mai mult din partea lui la coreografie. A da, si imi mai place faptul cum arata @w@~ e hot rau, nu ma asteptam la asa ceva din partea lui. In rest nu imi place mai nimic, melodia nu, ritmul nu, si o parte din dans nu. Iar nota mea - 6 [doar pt el, ca e frumos]


http://www.youtube.com/watch?v=4-dwjqtaX64 --> I luv this man @.@
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25