Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate the song ! [ K-music version ]
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Ador melodiiaaa. Mi s-a înveselit umpic ziua, că tot tre' să mă pregătesc pentru şcoală. ;-; Deci, melodia e superbă. Versurile sunt interesante. Toţi cântă foarte bine. : x MV'ul e minunatt. Şi dansul este drăguţ. Iar părul lui Bling Bling JJong e foarte frumoss. Îmi place mult freza asta.
So fantastic, so elastic~.
Nota 10.

Next: Heechul - First Star / Chobyeol.
Ehehe~
Normal ca sunt ready for MinHo and Onew~ ;x . Melodie de nota zece, versuri de nota zece, album de nota zece si baieti de nota zece ! 10!!!!!!!!!!!
SHINee 8 Click~
JunSu oppa !! Taecyeon :X and ChanSung !
:X:X Ii ador !!
Eh, da, stiu ca multora le place melodia asta 21 in special mie. Melodia asta a fost prima ascultata de la formatia asta, si nu pot spune ca ca nu mi-a placut-o. xD Am invatat si dansul aproape, care e marfa rau [lol], ador coreografia, ador melodia, si ador baietii xD in special pe Junsu [ma boy, ma boy xD] Nota fiind 10.

Next - SHINee - haru ost
Ador mel >w<~ si la fel si filmul.
Edit :

U KISSSSSSSS 8 ii ador pe tipii astia =p~ XANDEEEER *fan girl mood* Ii ador absolut ! m-am indragostit de ei datorita lui DongHo <3. Am urmarit Chef's Kiss si am fost obsedata de man man ha ni [ stiu si dansul ].
Cand a aparut melodia era ceva geeen suuuuuuuuuuuuuuuper tare frate. 21 Inecputul e genial, vocea lui Eli =p~. Versuri <3 geniale 15 . Negativ superb. nota 10 . 8


Next:

I'm sorry - B2ST


Nee, daca s-ar putea ... nu mai repetati aceasi melodie la infinti 22 Adica Lucifer a fost de cel putin 3 ori pe aceeasi pagina >.<
Off : Puteai să anunţi asta la început . Anyway .

On :
Acum să revenim la ce făceam .
Adoor meleodia . Vociile sunt atât de . . . armonioase . Versurile mă duc în altă lume .
E atât de frumoasă . Zece ! Mi se pare genială trupa . Cine sa nu iubească asemenea baieţii frumoşi şi talentaţi ? B2ST FIGHTING !!!
Tot la aceaşi notă rămăn . Băieţii aştia mă dau gata .

Eu nu o să mai pun link - ul de la youtube .
Next :
T.O.P - Turn it up
Iar dacă a mai fost atunci : SHINee - Ready or not sau Up Down - la alegere .
Off: Ready or Not a mai fost ^^ . Si Up & Down a mai fost. [ ai uitat sa pui 'and' intre ele ^^ ]

On: Ador melodia, MV-ul care este alb-negru, versurile ''Maimutica magica'' sunt fenomenale, el arata bestial, imi plac fetele ce se 'bataie' pe langa el.
Zece ^^, T.O.P merita din plin 10 .

Next:Without You...
"I'm gonna be ok \:d/ I'ill be ok <3 baby without you <3"

Ador melodia asta 8 a fost a 2-a pe care am ascultat-o de la 2pm <3 cu care am ramas profund impresionata de Junsu, Junho si Khunnie <3, datorita melodiei asteia i-am adorat pe 2pm din ce in ce mai mult. 21 Nota mea este 10 fara indoieli, vocile, versutile si melodi ain sine e superbaaa 8.


Next:

Wrong Number 15
Ah, ii ador! YooChun is my love~''I'm sorry, you got the wrong number, don't call me, no more! '' Super melodia, versurile mai frumoase, dansul, ei, MV-ul, povestea, toate sunt frumoase !! Ah, cat imi lipsesc 20. Ii vreau inapoiiii~ 10 !! Merita, melodia e super !

Next: Ahh~
''Make me go crazy~''
E cea mai naşpa melodie auzită vreodată în viaţa mea 22 fratele meu it sucks. Kanye nu are ce căuta acolo nici într - o mie de ani. E foarte aiurea piesa. 3 cu indulenţă.
KW nu are ce căuta acolo săracul. ._. fugi băiete cât mai poţi că nu îţi e locul acolo. : )) haha.
next : http://www.youtube.com/watch?v=skZxb5sBo...re=channel
Uite acilea masterpiece.
Dau edit imediat sa spun cat iubesc melodia ' Hello ' .
Pana atunci .
Ador melodia . Stiu ca atunci cand mi - a dat - o prietena mea sa o ascult m - am indragostit de ea instant . Asta mai nou e singura melodie care o ascult de la ei . Daca nu canta JongHyun la inceput sigur nu ma mai atragea . Vocea lui Onew si acel zambesc ce ma da pe spate suta la suta merita un zece de toata frumusetea . Sa traisca , Shinee !
Next :
I love you , Hero ! Ne casatorim ?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25