Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate the song ! [ K-music version ]
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
E prima dată când postez în secţiunea asta deci... . Ca să nu fiu rea, îi dau 6.50. Nu îmi place. Au voce bună dar melodia e super-varză. Videoclipul mi se pare prea strident şi nici costumele nu sunt foarte strălucite. Coregrafia lasă de dorit în unele părţi. Nu e cea mai bună melodie pe care am ascultat-o in viaţa mea. Să nu vă supăraţi pe mine. Fiecare cu gusturile sale.
Next: Little ♥
Ohhh,ce melodie cuteee^^.Asta este prima data cand o ascult si imi place foarte mult.Tipele au voci sweet iar melodia este asa...funky,nu ma pot plictisi cand o ascult.So 1,2,3...eu iti dau un 9.50 xD.

Next: hereeeeee^_^
MBLAQ - Y

Imi place melodia, imi plac vocile lor dar nu-mi place 'conceptul' melodiei, adica acela ca tipul e cam prea ranit de atitudinea fetei -_-' . In fine nu pot sa-i dau o nota mai mica de 10 din cauza ca nu imi place conceptul din moment ce totul e bine la melodie 21 .

Next :

DBSK - Love in the ice

E live :] Si da ating notele inalte ca si pe CD version xD Si nu are cum sa fie playback pentru ca e la concert si ei nu au facut niciodata playback la concerte 21.
Åžtiu melodia! O ador! Este...OMFG! Au niÅŸte voci foarte frumoase.
Versurile...ce să mai spun de ele? Sunt minunate. Îi ador. Şi ştiu că ei nu fac playback :]]. Şi poţi să-ţi dai seama doar ascultând melodia, so yeah. Ce notă pot să-i dau? +10, normal. Dacă ar fi fost o notă mai mare decât 10, ar merita-o.

Next: Monday Kiz-Don't go!
Frumoasa melodia, mi-ar placea sa o ascult in zile triste, sau cand sunt trista XD, primul tip care canta in mv, seamana cu SooHyun [U-Kiss], al doilea cu Changmin [2AM] pe vremea cad a debutat XD si al treilea e dragutz foc >w<~ Mv-ul e nice, muzica nice, tipele ce canta in fundal la instrumente imi place, da o aura aparte, asa ca pt baieti si vocile lor dau un 9 ^^

Next: Girls' Generation - Genie
*mi-e dor de melodia asta TT___TT*
Oh yes, imi aduc aminte de Taemin si cat de dragut era imbracat ca si o fata, cantand melodia asta. Ii dau nota 9. E chiar foarte frumoasa, dar cumva imi place mai mult in varianta barbateasca...? Pot sa ma exprim asa? In fine, melodia e grozava oricum si videoclipul la fel dar melodia. ea m-a cucerit. Din prima.

B1A4 - OK
Eh, nu-mi merge videoul 21 dar oricum stiu melodia, asa ca o fac fara sa o ascult --> sincer mi-a placut-o de la inceput, mi-a placut absolut tot [in afara de cateva exceptii], pana cand am vazut criticile de la simon and martina, si am observat [pe langa ale mele] inca o tona de greseli 24 imi aduc aminte ca radeam cu o pofta de cate greseli a gasit cineva intr-un videoclip. xD

Oricum, melodia e buna, unele versuri mi s-a parut ca nu prea au sens, dar imi plac versurile, ritmul e super tare, pe gustul meu, baietii super draguti, insa nu imi place mv-ul - acum sunt in studiou, acum canta cu instrumentele [de fapt se prefac] si acum sunt in acelasi loc, acelasi timp jucand baschet 22 wtf? vreau si eu un "hideout" ca ala... anyway, e timpul pentru nota --> 8 [cu indulgenta -.-"]

Next ---> http://www.youtube.com/watch?v=tp6QUEFIG-k ---> ador tipa [e mamica, btw] si adoar melodia >w<~~ si tipul e sotul ei xD sot-sotie, cuplul meu preferat si bestial <3
Ok,pai sa vedem.
Cum se face ca mie imi trec prin mana s-au mai bine zis prin urechi numai bunatati?!:]] Referitor la melodie,sincer imi place foarte mult,desi nu prea sunt adepta stilului acesta de muzica,gen mai..rapp,but..anyway,melodia imi place,este cool^_^.Tipii intra bine de tot,iar ea..pai,imi place vocea ei mai baietoasa [sa zic asa]. are un 10 din partea mea. :]

Next: I know,I know...but i love this song.:]]
Doamne cum am nimerit . Lol...10 cu felicitari ( daca ar exista nota mai mare pe aia le-as da-o). Ador trupa, ador melodia asa ca se intelege. 4

Next: B2ST - Fiction http://www.youtube.com/watch?v=ZAzWT8mRoR0 am ascultat-o ieri la Music Bank si m-am indragostit de ea.
De-abia acum? 21 Ma rog. B2ST este trupa mea preferata, and also, HyunSeung and KiKwang are so hot in MV. <33 I love them. Versurile sunt foarte frumoase si emotionale. Vreau sa invat dansul T_________________T''. Melodia este foarte captivanta si vocile lor sunt frumoase ca intotdeauna. Ce nota as putea sa le dau ? 10, chiar 10+. Nu le dau aceasta nota pentru ca B2ST este trupa mea preferata. Ei chiar sunt talentati, si cred c-au suferit destul in trecut, asa ca au tot dreptul sa fie unde sunt acum <3. B2ST FIGHTING <33..

Next: Infinte-Nothing's Sober [ Nothing's Over ]
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25