Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate the song ! [ K-music version ]
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Yoseob 105
God, ador melodia asta, in special videoul : )) Apare Yoseob, deci ii dau 10 din start xD. Versurile sunt adorabile, nici nu iti vine sa crezi ca (,) coreenii astia sunt atat de inocenti : )) De asta ii ador eu asa mult. Chiar imi place mult melodia, una dintre preferatele mele. Deci, cum am mai zis, 10 : ).

Next: MBLAQ - You are my +
Este foarte frumoasă melodia. Chiar îmi place foarte mult. Şi versurile sunt drăguţe, iar vocile lor nu mai spun!
Îmi place şi negativul, si MBLAQ CHIAR este o trupă talentată, la fel ca multe altele, aşa că, după părerea mea, merita 10+ ! Ei merită 10+, kpop-ul merită 10+!

Next: Teen Top iz back!
App - videoul nu merge 21) dar stiu despre ce e vorba, asa ca :]]

Bun, ei m-au bagat in mister total 21) sau mai bine zis in dezorientare totala... wtf? ce e cu tipele si parfumul? Poate dk ma mai uit de zece ori la el si citesc si un review, poate imi dau seama, dar asa... confuza total... oricum, ador noua freza a baietilor [in afara de l.joe - what did they do to you hun? Y.Y] Chunji e mortal =p~ ii sta bine blond =p~ sa nu zic si de C.A.P <3 asa asa - coreografia e interesanta, precum si melodia, si mv-ul oarecum merge, vreau si eu parfumul ala @v@~~

http://www.youtube.com/watch?v=E5B1ERDWB...ure=relmfu - love the song <3

[edit] bah frate, dar ce d*k are? 22 iar mi se posteaza de doua ori linkul...
Drăguţă melodia. Deşi nu m-a `cuprins total`. Îmi plac vocile lor, versurile nu le înţeleg dar parcă mi-e lene acum să le caut varianta în engleză, dar după cum văd că spune titlul, pare a fi o melodie destul de tristă. ( deci mai degrabă nu caut versurile dacă nu vreţi să mă aveţi pe conştiinţă pentru că încep să plâng ca o muscă ) Ritmul mă linişteşte, sincer. Şi îmi place cum se sfârşeşte melodia cu chitara aia. o.o
E prima dată când o ascult, deci o să îi dau un 9, 50.

Next : I wanna be pretty!
Deci melodia asta mi se potriveste intr-utotul <3 OMO, zici k imi povesteste o parte din viata 21) Enfin, place enorm de mult cum sunt imbracate, ador mastile alea, locul unde se afla, cum sparge Minzy vitrina, si etc. Ce nu imi place la video e faptul ca desi e energetica melodia, totul merge ca in reluare XD wtf? Don\'t like that - m-a luat o durere de cap, am vrut sa-l inchid, dar m-am abtinut >.>\" asa, in rest imi place tot - melodie, versuri, ritm, and that\'s all, because, nu arata coreografia, asa k nu am ce zice de ea xD So I give this a 9

Next: [iar mi se va dubla linkul =.=\"]

http://www.youtube.com/watch?v=7ErgffP0wVw --> the best music ever <3

[edit] lol nu mi s-a dublat o.o that\'s weird... but mi se adauga \\\\ la fiecare \\\' folosit -.-\\\"
Pot spune că asta este printre cele mai bune melodii ale lor. E foarte frumoasă şi are nişte versuri superbe. Recunosc că prima dată când am ascultat-o nu prea mi-a plăcut atât de mult, dar după ce am mai ascultat-o de câteva ori am realizat cât de frumoasă e. Acum îmi place foarte mult, chiar o ador. Nota 10.

I Hope. <3
WELL WELL,

Let\'s see.Pana acum nu am mai auzit de ei mai ales ca eu nu prea ascult trupe de baieti in general(cu cateva exceptii).Nu e chiar genul meu de melodie.Ii lipseste ritmul ala care te face sa dansezi si nu ma refer la bumptzi bumptzi style.Desi trebuie sa recunosc 2 lucruri:solo-urile la chitara sunt geniale si solistu e hot hot hot 8 21

Next is the amazing..... 4minute- Huh
AÅŸa . . .
Ah, a doua mea trupă de k-pop. Şi prima mea melodia pe care o ador de la ele.
Îmi place ritmul, îmi plac versurile ( sunt aşa, baddas ), costumaţia, totul!
Cel mai mult îmi plac ăia de la Beast (chiar dacă nu prea îi ascult ) cum apar la începutul video`ului. Şi apoi cum apar şi ele aşa de rele. 15
Şi Hyunah e sweet roşcată, dar parcă tot mai bine îi stă blondă.
Anw, primeÅŸte un 10 uriaÅŸ de la mine!
Say huh! 15

Next : Cam nepopulară dar sper că prinde bine la publicuţ.
I really, really like this !
Chiar ma luase somnul si m-am gandit sa mai trec pe la pagina asta cu kpop : )) Melodia m-a trezit din visare. Imi place ritmul, melodiai in sine. Nu am mai auzit de tipele astea ( m-am speriat la inceput, aratau toate la fel : )) ), insa au voci frumoase. Nu stiu cum suna live, insa Jelly Pop chiar m-a atras. So 10 : ).

Next: G.na, baby !
Citat:Cam nepopulară dar sper că prinde bine la publicuţ.
Nepopulare deloc 22 I adore them - tinere, dar ambitioase frate. E al treilea mv de-al lor, dar melodia aia o ador la nebunie.

Acum on: Waaa, Gina <3 n-am auzit de mult de ea, doar de mesajele/pozele ei de pe twitter XD
Ador melodia, m-a facut sa o apreciez enorm, si sa o recunosc ca o artista. Avea ea la inceput temerile ei, dar mi-a placut de ea, nu s-a lasat, a mers mai departe chiar daca a avut antis... MV-ul e super. contributia celor de la b2st [cei doi] a fost superba, melodia mi-o place, coreografia e buna, si vocea ei e angelica. She receives 10. [cam rar de la mn asa ceva]

Next: http://www.youtube.com/watch?v=fA_rXpyF67s - my first love <3
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25