Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Lizzy?!?...yack:dizzy: o detest65...as ramane ceva de genu...like wut?!?what's with that crazy woman22 si as dezlipio de mine cat de repede posibil21
Next: Ce ai face daca l-ai prinde pe Alois ca te spioneaza in timp ce tu esti la dus?
Alois... ce nesimtit esti 21
Cum indraznesti? (mie nu imi place Alois)
:grr: Cred ca l-as fugarii peste tot 21

Next : Ce ai face daca Alois ar dansa pentru tine zicand de multe ori "Ole", si cu un trandafir in gura?
I-as zice ca n-are ce face si l-as striga pe un coleg bataus , sa-i dea cu un corn in fata 24. Dupa ce e ametit rau , ii bag trandafirul in gura fara sa-l mestece ca sa se inece cu el . 4

Ce ai face daca Alois te-ar cere in casatorie ?
As refuza, god damnit. Cine naiba ar crede ca m-as casatori cu un asa dement ca si el? Hai sa fim seriosi, in prefer pe Finny decat pe el. Nu are pic de mila, e plin de el si pe langa asta se asteapta ca toti sa il asculte. D'oh, nu mi-ar trebui un asa sot.
Next: Ce ai face daca Tanaka-san ar arunca ceaiul fiebinte pe tine fara motiv?
Dupa ce as tipa ca din gura de sarpe cred ca l-as lua si as face o gustarica din el...sadic, nuh22

Next: Ce ai face daca Sebastian s-ar oferi sa iti faca un masaj? :chuu:
OMG, pai...Zuppy03 problema ar fi ca nu as rezista sa aud asta asa ca mi-as da duhul.
Cel mai sigur l-as lasa, ma gandesc ca daca e bun la toate, e bun si la masaj nu? Huh, cel mai sigur as adormi acolo pe masa sau unde mi-ar face masajul.
Next: Ce ai face daca Hannah te-ar saruta cand ati sta de vorba?
OMG! Femeie jos de pe mine!
Pana nu ma fac complice cu Alois si iti va scoate si celalalt ochi 47!
Zuppy08

Next : Ce ai face daca.. ai vorbi cu Sebastian si iti va fura un scurt sarut.. rosindu-se?:chuu:
Zuppy04 l-as trimite la plimbare. Cum sa roseasca Sebas-chan, hai sa fim seriosi. Asta ar insemna ca...ca...in fine. Insa daca nu as rosi eu, inseamna ca ar fi mai pampalau decat simen, adica nu ar FI Sebas-chan. Cel putin asta nu e stilul lui.
Next: Ce ai face daca l-ai observa pe Claude cum 'ii face placere' lui Alois..daca intelegeti la ce ma refer...adica...intelegeti voi. *insert yaoi here*
Zuppy03Zuppy03Zuppy03
OMG!
Yaoi in realitate:O? Cu doi pe care nu ii suport?Alois si Claude... hmm 39
Nu as fi asa incantata 47, Zuppy05 as pleca neuitandu-ma in spate.
Daca era yaoi cu doua personaje pe care le ador, Sebby si Grell cred caZuppy07...

asa sa revenim21 visez prea mult...hihi

Ce ai face daca... Undertaker ti-ar cere ajutorul sa faceti prajiturele in forme de bones
ca in anime ?71
Zuppy14 pe bune?! As incerca sa le fac cat de gustoase posibile. Pe urma, dupa ce bag zahar in ele si lapte la greu, as papa jumatate din ele si l-as indopa pe el cu cealalta jumatate apoi am face altele si tot asa.
Next: Ce ai face daca Pluto te-ar musca si ar veni Sebby si ti-ar...suge sangele...
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24