Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
M-aş duce cu el şi l-aş spune să plătească tot : )) În orice caz, cred că m-aş distra cu Grell şi ne-am plimba prin Paris ca doi îndrăgostiţi şi apoi am face poze lângă turnul Eiffel. 105

Next: Ce ai face dacă Sebastian ţi-ar spune că eşti a lui când te-ar vedea cu Ciel şi...ăăh, s-ar certa cu Ciel din cauza ta ? 5
Zuppy04 Nu mersi. Eu ii vreau pe aia doi impreuna, nu sa se certe unul cu altul pentru mine, d'oh. I-as lua deoparte pe fiecare si le-as spune placerea mea vinovata: ei doi impreuna.
Poate atunci nu i-ar mai arde lui Sebas-chan de cearta si s-ar concentra pe Ciel. Adica, sa se concentreze, nu gluma. Intr-un fel anume. In acel fel. Anume.

Next: Ce ai face daca Hannah te-ar provoca la un duel?
Aş ruga-o frumos să mă ierte, dar nu mă bag. Nu, lasă, lasă *laughs*. Vreau să rămân în formă. Erm, cred că atunci aş sfârşi într-un mod ciudat, sau poate-ar fi drăguţă şi m-ar înţelege.

Next: Ce ai face dacă Grell s-ar da la tine ? : ))
OMG.. i-as raspunde la toate gesturile lui! Ahh doamne de s-ar intampla asa ceva..
De ce nu exista? Ma rog.. aberez destul. 29
____________________________________________

Next: Ce ai face daca Sebastian s-ar da la tine? [lipsa de idei]
L-as intreba daca ma ia de fraiera. 21

Q: Ce ai face daca Alois ar dori sa te adopte? o.o
O.O As zice 'Nu' si am merge la mama O.O

Next: Ce-ai face daca Ciel ar spune ca te doreste?
Pustiu' asta mi-e antipatic pana in maduva oaselor X_X Sa ma doareasca pana n'o mai putea : ))

Ce ai face daca Grell ar spune ca vrea sa fie cu tine? 15
I-aş spune " Ce drăăăguuuţ !" , apoi aş începe să râd ca idioata *laughs* . Cred că m-aş holba la el, şi poate aş ridica din umeri, bucurându-mă.

Next: Ce ai face dacă Ciel ar vrea să fiţi ză best friends ?
Aş accepta imediat, dar nu înainte să fac o faţă tâmpă şi să mă uit chiorâş la el. Deşi, după momentul uşor penibil, i-aş spune că aş vrea să fim best friends and.. that's all.

next : Ce ai face dacă, accidental, ai viziona o scenă yaoi între Ciel şi Sebastian ? 15
Accidental ? : )) Ehm. Nici nu vrei să ştii. M- aş holba la ei ceva timp, poate mi-aş face şi floricele, apoi le-aş zice că sunt sexy împreună. -.-"

next: Ce ai face dacă - aşa , din greşeală - l-ai vedea pe Sebastian sărutându-l pe Grell ? : >
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24