Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Zuppy12 Altceva?! WTF, no way, ma poate pedepsi cat vrea, hell no. Altceva nu mai vrea? Sa ii fac baie, sa il spal pe spate, etc etc. Aiureali
Next: Ce ai face daca Finny te-ar strange in brate si ti-ar rupe cateva coaste?
Zuppy03 As intra in spital? Asta e... poate ca fericirea lui face ravagii dar asta e21
Next: Cfd Seby-chaan ti-ar spune" te iubesc" Apoi o lacrima i-ar cadea pe obraz...
Zuppy03 OMG, as ramane socata! Sebby sa-mi spuna te iubesc? :chuu: si sa mai si ii curga o lacrima?
Cred ca as fii cea mai fericita! L-as lua in brate si l-as saruta~ 71 Si daca el raspunde la sarut, atunci, nu l-as mai lasa pana dimineata 24
Zuppy04

Next: Ce ai face daca... Finny ti-ar cere ajutorul in gradina, sa cumparati seminte, apoi sa le plantati si sa tundeti trandafiri, si sa va udati cu furtunul avand in vedere ca e vara15?
Whiiiiii FUN !!!!!
Am cumpara seminte, apoi le-am planta apoi am tunde trandafirii si abia apoi, dupa ce toata treaba ar fi gata, ne-am uda cu furtunul. Bineinteles i-am chema pe toti din conacul Phantomhive sa ni se alature, noua si distractiei, ne?

Next: Ce ai face daca Ciel l-ar inlocui pe Sebas-chan cu tine?
Oh, Ciel te ador. Ooook : )) I-aş spune să-l ţină pe Sebastian ca...ăăh, asistent al meu *laughs*. Totuşi, nu cred că as rezista, cuz` , you know, it`s hard to be Sebastian 15 but it`s cute ^^"
Eh, dar aş accepta, şi aş ţipa, şi l-aş îmbrăţişa pe Sebastian, aşa, de adio : )) Şi lui Ciel nu i-aş mai da drumul . . . xD

Ce ai face dacă Sebastian, well, ar vrea să-i fi parteneră la un bal ? 15 [ la boys e aceeaşi întrebare ] : ))
As accepta of course *giggles* :X Mi-as cauta cea mai draguta rochie, as incerca sa fiu cat mai seducatoare 15 si... *ummm* cred ca as lua niste lectii de dans 21

Next: Ce ai face daca ai observa ca Ciel roseste de fiecare data cand esti tu prin preajma? 105
Sincer ? M-aş duce să-l întreb dacă mă place : )) Pentru că asta e reacţia mea când plac pe cineva * laughs* . Şi dacă răspunsul ar fi afirmativ. . . Ehm, m-aş înroşi şi eu : ))

Next : Ce ai face dacă Grell ar vrea să te sărute ?
Grell OMG! :O ... Zuppy03
Ahh.. de s-ar intampla asa cevaa! Normal ca as accepta, ba chiar as sarii eu in bratele lui si i-as da eu un sarut de mama-mama 21 asa sa nu mai aberez. Il iubesc 21! declaratie virtuala 21 ma rog, si normal ca as accepta indiferent de ce ar vrea Smile.
Da am zis-o!

Next: Ce ai face daca Ciel ti-ar face avansuri? 15
1. As intreba: Nu sunt cam mica, batranelule. ( I mean, din cate tin minte ciel era nacut pe 14 decembrie o mie otu sute si ceva)
2. Daca raspunde "nu" il las sa faca avansuri in continuare. ( recunosc: il prefer pe alois)

next: Ce-ai face daca ar veni Sebas- chan la tine si te-ar ruga sa-l ajuti sa-l omoare pe Ciel?
As spune NU direct. Cum sa il omoare pe Ciel ? 108 .. Geez, niciodata si mai ales sa fiu complice cu el pentru asta? never!
Nici daca ar face o faza d'aia de te da pe spate! 33

Next: Ce ai face daca, Grell te-ar invita intr-o calatorie in Franta? Ce vei face acolo? 15
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24