Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

*ILY Yaoi Maniac*

-Huh , doamne ce greu trece timpu cand astepti sa`ti apara pe lista un Alois ! Da , da 39 Mai bine il caut pe Grell sa`mi mai omor timpul =]]
Next:Ce ai face daca Grell l`ar viola pe Sebastian =]] ?
OMG daca ce...?!
WoW, nu stiu ce sa zic, pai daca as putea vedea live scena....nu as mai spune nimic. Dar totusi vorbim de Sebas-chan,sa ca dupa aceea l-as certa, cum a putut sa faca asta *evil grin*?
Putea cel putin sa fie mai delicat cu el. Nu direct viol.
Next: Ce ai face daca Soma-sama ar vrea sa aiba primul sarut cu tine?
Uuu, dragut21
As accepta :d de ce nu? 106 21
In plus, se spune ca indienii saruta bine24
Sa revenim ...

Next : Ce ai face daca, Soma-sama te-ar invita la o nunta indiana (cu tigrii,elefanti, cu indience purtand sary-uri, dansuri.. s.a.m.d) ?
Daca e vorba de Soma-sama as merge fara doar si poate. Imbracaminte? Huh, sa vedem...mi-as lua un kimono foarte viu colorat si niste slapi. Ceva machiaj si ceva bijuterii poate si as fi gata de petrecere. Ah, daca tot ar fi si elefanti, m-as plimba cu unul asa, de distractie.
Next: Ce ai face daca Agni si Lau ti-ar cere sa mergi cu ei intr-o strada intunecata pentru ca vor sa iti 'arate' ceva?
24 Hmm Lau, hmm Agni.
Poate ma crezi nebuna, dar as merge cu ei, sa imi arate ceva. 15

Next: Ce ai face daca ... Lau te-ar corupe sa fumezi Opium cu el? 5
In primul rand trebuie sa caut pe Google sa vad ce e asta. Apoi, daca nu ar fi atat de rau, as incerca. Adica daca e o otrava nu. Dar nu are cum sa fie daca sa fumez cu el
Sooo, as incerca si dupa aceea...pauza 21
Next: Ce ai face daca Pluto ar sari la tine si ti-ar ...cum se spune..to hump you leg 21 ?
Cum nu suport eu cainii, i-as spune ceva de genu : Mars!! la galop24... glumeam 78
L-as indeparta de mine si i-as spune sa isi ia distanta mare 21
Sunt periculoasa19!

Next: Ce ai face daca , Sebby ti-ar spune ca e ziua lui maine?
As fugi in oras sa ii iau cel mai dragutz cadou4 ....Poate o sabie....stiu si eu"21
Next:Ce ai face daca Hanna ti-ar spune ca te iubeste?

*ILY Yaoi Maniac*

-Wow , geez femeie , imi place sa experimentez lucruri noi , dar sti si tu 39 Nu cu tine 19 A si sentimentele nu sunt reciproce , deci xD mai bine du`te tu frumusel la Alois ca tot vad ca faci tot ce vrea el , so ?
Next:Ce ai face daca Ciel te`ar cere in casatori , iar Lizzy ar vrea sa te omoare pentru asta ?
L-as refuza frumos si i-as spune ca Lizzy il place foarte mult:X Oricum nu imi place de Ciel:d
Next:Ce ai face daca Lizzy te-ar saruta din senin?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24