Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Yainks!!!!Ce crezi ca as putea face? Fiind legata cu catuse de pat? 22 Daca in loc de Pluto ...Seby...Iar incep sa visez.
Next: Cfd Claude ar incerca sa te violeze?
Zuppy01 As incerca sa scap. GEEZ, Claude e un demon asa ca nu sunt sigura ca as reusi. Anywho, as striga dupa ajutor, alea alea. Daca nu as reusi, Claude m-ar 'marca'.

Next: Ce ai face daca tripletii s-ar lua la gura cu tine?
M-as lua si eu la gura cu ei pana s-ar invata minte sa nu se puna cu mine21Ca nu stiu in ce se baga 19
Next: Cfd Alois te-ar lua pe sus si te-ar duce la el in camera...?
Zuppy03 WTF?! Daca stau bine sa ma gandesc sunt mult mai inalta decat el, nu ar reusi. Poate daca ar incerca sa ma ia pe sus sau daca l-ar pune pe Claude sa o faca in locul lui. Dar oricum nu as vrea. Adica as incerca sa ma eliberez de acea piticanie.

Next: Ce ai face daca Tanaka-san ti-ar arunca o ceasca de ceai in fata?
Aaaa Tanaka-San.. frigee.. Pentru ce a fost?
Bineinteles ca m-as uita urat la el, si am respect fata de el asa ca nu voi face nimic iesit din comun si as vrea sa aflu de ce a facut asta?

Next: Ce ai face daca... Sebastian si-ar schimba sexul, doar ca sa aiba copii cu Grell. Zuppy04
Zuppy12 Oh Mah GAWD !!! He did WHAT?!
Geez, nu ma mai pot opri sa ma mir pe intrebarea asta, ptiu ptiu. Aaaa, cred ca as fi foarte mirata, revoltata, ingandurata si as avea o gramada de intrebari pentru el. Adica pentru Sebby. Poate oi fi eu fan yaoi dar asta e dusa pana la extrem. Siiii tare as fi curioasa cum ar arata noua Sebas-chan. Cum l-ar chema? Sebastiana? Brrrr.

Next: Ce ai face daca Hannah ti-ar sopti provocator ca vrea o noapte cu tine ?
What the... mai bne ma opresc.
In primul rand eu sunt fata si as fi chiar socata. Mai ales faptul ca o cam dezagreez pe Hannah si probabil pentru ca... bine gata, nu mai am alte motive. Ok deci ce as face? Ahhhm Alois fata asta e reaaa, scapa de ea. Da, nu e nevoie sa imi mai spui, sunt putin obsedata.

Continuam: Ce ai face daca ai afla ca Meirin tine ascunsi sub pad boxeri lui Sebby?
Zuppy03 WTF?! OK, inteleg, Meirin e cam obsedata pe Sebby, deci probabil ca as consolao si i-as recomanda un alt loc de tinut haine furate, lenjerie intima aka Sebas-chan. Undeva printr-un sertar sau mai stiu eu unde. Ne?

Next: Ce ai face daca Alois ti-ar hipnotiza si te-ar pune sa faci tot felul de 'chestii' si ai afla abia mult mai tarziu?
Hmmm, reacţia mea nu ar fi una ieşită din comun. Deşi îl iubesccc (şi să stiţi că nu ironizez) pe Alois cu siguranţă l-aş pocni si aş incerca sa aflu ce m-a pus să fac şi alea, alea. Dar pană la urmă tot l-aş pocni.

Next: Ce ai face dacă ai afla ca Sebastian a scris un poem de dragoste către... Claude?
Mi s-ar face greata bleah ...credeam ca Sebastian are gusturi mai bune :cry:

Next: Ce ai face daca Alois ti-ar impune sa ii pupi picioarele *yack*?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24