Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
as accepta, nu ca stiu eu sa dansez, dar daca e vorba de Sebastian 88, cred ca lesin pe acolo daca ma apropii prea mult de el 21

Ce ai face daca Ciel ti-ar da inelul lui sa il ti pentru o perioada te timp,pana el se va intoarce inapoi la tine sa-l ia 15?
Ce as face...? E simplu. As face o drama gen: "Nu!!! Stai ! Nu pleca... Nu ma parasi ! Te-am iubit tot timpul acesta si nu pot trai fara tine...." apoi niste tears si niste cry si niste blood tears si apoi "Glumeam. 22 Eu il vreau doar pe Grell-chan... si pe Undertaker...."

Next: Ce ai faca deca Alois te-ar lua ca servitoare la conacu' ala al lui ? [Mie una mi-ar fi frica sa nu raman fara un ochi, dar as stii ce sa fac ca sa nu se intample nimic]

P.S. I'm such a perv *hihihi*
Nu as merge nici spanzurata cu sireturile de la bocanci.

Ce ai face daca Undertaker te-ar ingramadi intr-un mini-sicriu?
Asta e pentru mine, nuu ?
Deci.... m-ar ingramadi intr-un mini-sicriu... pai eu as zice: "Baga-ma in ala ca aici nu incapem amandoi" si el ar fi ceva gen "O.o" ,iar eu "Hai mah... ca doar n-o sa murim desi nu se stie..." si apoi apare Grell si zice: "Asta ii femeia mea!!!" [iluzii... el nu ar zice asa ceva] si...si... ar ataca cu mini-forfecutele alea ale lui si Undertaker ar veni cu coasa aia si eu intr-un final as zice: "Este si un pentru trei persoane"

Next:Ce ai face daca Sebastian ar vrea sa se tunda la Grell ?? [va dati seama....]
L-as lega de pat si l-as tunde eu numai sa nu se trimita singur la decapitare.

Next: Ce ai face daca Alois - kun ar incepe sa arunce cu prajituri in tine? El fiind imbracat in maimuta.
as sarii pee el, hmm maimuica, haide maimutica 15 , si as manca prajiturile din drum 21

ce aiface daca Sebastian ti-ar saruta mana?
In ziua de azi numai Seby ar face asa ceva.

Next: Ce ai face daca Grell te-ar machia in timp ce dormi iar cand te-ai trezi ai arata ca o fantoma?
Ha !?!?[Imagine: 78.gif]
Nu stiu ce as face.... defapt stiu... I-as spune "Sterge si mai fa odata, dar sa ai grija sa acoperi toate suprafetele.... ABSOLUT TOATE" si el ar fi ceva gen [Imagine: 95.gif] si eu as fi [Imagine: 70.gif] si apoi ar urma ceva 18+ si dupaia inca un 18+ ai tot asa pana am muri si chiar si dupaia *hihihi*

Next: Ce ai face daca Alois ar deveni fanul tau #1 si ar fi obsedat de tine ??
as fugii cat ma in picioare;le. obsedatuu de el 24, mai mult imi place de ciel care nu baga in seama pe nimeni 21

ce ai face daca l-ai gasi pe Ciel in pat cu Sebastian 15? (scena yaoi)
No.

Next: Ce ai face daca Claude- kun te'ar invita la o pizza? [îmbrăcat în costum de găina]
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24