Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Uuu, maid.
Normal că aş accepta. Să îl ajut pe Sebby la treaba Zuppy03
Nu prea ştiu să dau cu mătura, dar cu siguranţă că voi învăţa.

Next: Ce ai face dacă te-ai trezii în corpul lui Ciel?
In primul rand as fi socata *woah...how could this happen?* , apoi cred ca as profita putin de asta, l-as chema imediat pe Sebastian sa imi pregateasca un mic de jun bogat :X si in timp ce as manca l-as studia mai bine5

Next: Ce ai face daca Sebastian te-ar ruga sa devi pet-ul sau *miauuuu*?
22 .... Seby-chan...as accepta dar doar daca as fi o Birmaneza *miauu*
Next: Ce ai face daca Under Tacker ti-ar pregati spanzuratoarea19 ?
Zuppy01 De ce? De ce sa faca asta? Nu i-am facut nimic personal sau poate ca faza cu ochii l-a scos din sarite.
As muri la datorie si ultima mea dorinta ar fi sa vad un sarut intre el si Grell. Da, atunci as muri fericita. Bineinteles, as angaja un demon pana la urma sa ma salveze si apoi as muri de mana lui. De gura lui.
Next: Ce ai face daca Finny s-ar declara gay in fata tuturor?
*Hehehehe... eu stiam deja asta!*

Next: Ce ai face daca ai fi invitat/a la un bal at the Phantomhive's?
Kawaii... un bal!
Aş accepta invitaţia şi mi-aş lua o rochie foarte draguţă, neagră cu dantelă albă şi o mască cu care să se asorteze.
:chuu: Şi dacă Sebby nu m-ar invita la un vals, atunci aş face-o eu. :smart:

Next: Ce ai face dacă Undertaker ar fii croitor, în loc de gropar?
L-as ruga sa imi faca o rochitza cu model:"cranii roz cu funditze roz"21
Next: ce ai face daca Grell-chan te-ar invita la o cina romantica? 19
Zuppy06 Ai zis cina romantica si Grell-san in aceeasi propozitie? Ma indoiesc ca Grell ar face-o, doar daca m-as deghiza in Sebas-chan pentru cat timp ar dura acea cina. Grell-san e foarte...diferit( 21 ) de celelalte personaje, asa ca as zice nu. Nu imi pot imagina o asa cina cu el.
Next: Ce ai face daca Hannah ar incepe sa se dezbrace in timp ce tu iei cina cu Alois?
As ruga-o frumos sa inceteze si i-as spune lui Alo-chan sa termine sa se mai joace de-a "seful" casei22
Next: Ce ai face daca Under Taker ti-ar face cadou ,de ziua ta, o inima(adevarata) intr-o cutiuta de aceeasi forma?
Zuppy12 OK, asta nu e ceva normal. I-as returnao, oricat de obraznic si nepoliticos ar parea. Am una si cred ca imi ajunge, cel putin momentan. Si daca mai vreau una, ma chinui sa ma indragostesc, poftim si atunci o sa am doua.
Next: Ce ai face daca ai fi o maid la conacul lui Ciel si Sebastian ar pune sa fii biciuita pentru ca ai varsat ceaiul pe bochan?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24