Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

'ello!!!

#1
gosh, e weird sa ma prezint inca o datapractic.... acelorasi persoane. oricum, pentru cei care inca nu ma cunosc: sunt claudia, am 16 ani juma', sunt din brasov, ascult foaaaarte mult rock, asta insemnand orice gen de rock (black, dark, gothic, hard, metal, heavy metal, love metal, underground, alternativ, industrial, hardcore, metalcore, old school, punk), am o obsesie cu ville hermanni valo (sunt inebunita dupa um arata, dar cred ca este o chestie valabila si in ceea ce il priveste pe bam - jackass - sau johnny depp).
sunt o fire zbuciumata, am depresii ingrozitoare si sunt foarte egoista. sunt "de treaba", dar stiu ca stilul meu de viata ma va duce la pieire foaaarte curand. cel mai probabil voi inebuni pe la 27 de ani si voi muri inainte sa implinesc 3o, dar mie nu imi pasa: traiesc fiecare moment la maxim si asta e tot ce conteaza.
intrebari?

ah, salut la toata lumea!!!

p.s.: in poza sunt eu... (cu privirea aia rea)

#2
Salutare bebelusha ,bine ai venit pe animezup !
Oh ce gama larga de rock ,ne poti zice si formatii ?4
Si mie imi place Johnny Depp 65 ,e divin
daca u mori la 27 ,eu mor la 20,stilul meu de viata nu e stil,e pura lene si plictiseala cu monotomie
totusi,nu ai spus ce anime-uri iti plac 10
citesti manga?...
oricum situ ca scri niste povesti foarte bune 19 ,sa le pui si aici
super poza,have fun here!
[Imagine: tuomasdivers1015ru1copy.png]
"It doesn't matter if You win or lose, it matters if I win or lose!"
-Winston Churchill -

#3
hei uite pe cine avem noi aici .. cea mai mare fana HIM [a se intelege V.V]
Privire rea zici ...maybe but am mai vazut si alte poze cu tine in care nu aveai 'acea privire rea' ...care btw nu mi'se pare a fi chiar o privirea rea,u're cute anyway ...imi place 'efectul' ochilor XD

Johnny Depp... fan of him 2 desi ca sa fiu sicera mai bine asa zice Jack Sparrow fan [Imagine: happy-grin1.gif]

I know u're a Rozen Maiden fan 2 ...but asa cum a spus si Grazy ce alte animeuri iti mai plac ...?

Cam atat ... happy posting,have fun etc.


#4
gosh, au trecut secole de cand nu am mai intrat pe aici.... trebuie sa mentionez ca am fost plecata la mare, asa ca "am o scuza".
pai, pentru intrebarile voastre am foaaarte multe raspunsuri si nu prea stiu de unde sa incep....manga citesc, desi, sincer, ma "inteleg" mai bine cu animeurile....
am citit NANA, "Sailor moon" si o parte din "spiral" - cum am mai spus, prefer animeurile.

ai asa am ajuns la "capitolul" anime, care e destul de larg....
nu ma chinui acums a spun toate titlurile animeurilor preferate, dar voi enumera cateva:
-rozen maiden
-kaleido star
-kiddy grade
-slayers
-spiral
-wolf's rain
-chobits (chiar l-am revazut inainte sa plec la mare, cand mi-am descarcat toata seria)
-death note
-sailor moon (uitasem 4 )
-yu yu hakusho (am facut pasiune pentru acest anime)
-gravitation
....

nu imi vin toate in minte si oricum, postul e deja foaaarte consistent. oricum, mersi ca ati trecut pe aici si.... aper sa devin la fel de activa si aici cum am devenit pe celalalt forum....

#5
wahahhauoleu, uite ca am ce vorbi cu tipa asta! hai sa ne luam la intrecere in cunostiinte si preferinte in rock 4 . se mai baga cineva? la ea am intalnit cea mai complexa descriere so far. si imi place atitudinea ei emo... pacat ca ea s'a rezumat la ville vallo, dar fiind ca exista atatia baieti in rock... Dar respectele mele ca iti place de Margera... Ala e dilibau :lol: nu ii e frica sa sara de la etajul 6 si ii e frica de un sarpe... sau nu ii e frica sa isi faca un brand pe fund, si ii e frica de un sarpe... prea taaaare :lol: .
have fun si see ya around!

p.s. poze de la mare? 4

#6
kyo, sunt foarte multi tipi in rock care imi plac, nu ma rezum la ville valo.... pentru domnul finlandez fac o mare pasiune, dar asta nu inseamna ca e singurul!!!
imi plac multi altii, cum ar fi gerrard way (mcr), dave grohl (nirvana, foo fighters), kurt cobain (dumnezeu sa-l odihneasca - nirvana), jonathan davis (korn), linde (his infernal majesty), Brian Hugh Warner (marilyn manson), lauri ylonen (rasmus), billie joe armstrong (greenday), danny filth (cradle), bon jovi, brian molko (placebo), serj tankian (s.o.a.d.) and so on.....

nu ma limitez la un singur gen de muzica rock, asa ca iti poti inchipui ca am preferinte diverse.

poti sa mai intrebi orice doresti....
ah, app... noua mea pasiune: placa de skate.... mi-am terorizat amicii, asa ca acum invat din greu.... (yey!!)
asa..... any other question???

#7
Sa-mi fie rusine u_u Cum am putut sa nu trec pe aici??? *bangs head on the table X_x*

So ,incepem cu obisnuita urare sa ne luam de-o grija: Bun venit printre noi ...bla bla bla... happy posting.... blah blah blah .... no spam ....*zZzZZz...*

so you're a rock fan ^^ Eu personal ascult numai green day si maroon 5 , numai ei imi plac. Ascult si j-rock mult >.>

Grazy said you like writting... i wanna see some storys too ^^

De obicei imi fac veacul prin Fan art dar mai ies din cand in cand de acolo sa verific ce se intampla pe la roleplay si animeuri... ocasional chit chat discutions... si dau bun venit la rookyes , ca doar de asta dau reply aici n_n

Animeurile preferate: pana acuma saint beast , inuyasha ,yyh , loveless ,gravitation , tsubasa chronicle... mai multe dar am memoria slaba si nu vreau sa ma apcu sa le insirui pe toate...

Daca ai nevoie de ajutor sunt disponibila (asta atunci cand sunt online ,duh! ) ! Have fun!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  'ello there!~ RobiRoronoa 9 3.069 13-04-2014, 11:35 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  *insert evil laugh* 'Ello guys ^^ CrazyHeels 5 2.201 09-11-2013, 02:02 AM
Ultimul răspuns: CrazyHeels
  Ello', ello'! Mitsuki-chan 4 2.131 15-09-2013, 02:04 PM
Ultimul răspuns: ellymate
  'Ello! Scarlet Raven 3 2.370 13-07-2012, 11:40 AM
Ultimul răspuns: Scarlet Raven
  Ello. Allen 5 2.980 16-02-2011, 11:04 PM
Ultimul răspuns: Allen
  'Ello there. MikeM 14 6.250 26-08-2010, 09:31 PM
Ultimul răspuns: MikeM
  Ello !! Marra 9 3.503 01-03-2010, 10:18 PM
Ultimul răspuns: Ayuka
  `ello Angellique 3 2.653 23-12-2009, 03:26 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  so... ello Sollublle 6 2.877 16-07-2009, 03:36 PM
Ultimul răspuns: Zyspar
  `ello :D Colored Dreams 7 4.006 22-04-2009, 09:03 AM
Ultimul răspuns: Monica Wksv


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)