Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ello.

#1
Ello fraţilor. Karra-chan aici.
Poate mă ştiţi de pe alte site-uri, poate nu. Nu-i bai, nu-s prea populară! XD Oricum, m-am hotarât si eu să îmi bag nasul pe aici, deci, mă primiţi? o.o

Favourite anime: D.Gray-man at the moment. =D Şi Yu Yu Hakusho, primul pe care l-am văzut în întregime şi prima mea 'anime crush' [Kurama, I'll love you forever dammit! o3o].
Music: Rock all the way. Gothic, metal, thrash, punk, industrial, hard rock, numele meu pe fiecare. Deşi, nu-s prea mofturoasă. Deci dacă ma prindeţi cu Britney Spears sau Lady Gaga in căşti să nu-mi daţi în cap. 24
Favourite Band: Rammstein. =D Deah, sunt fană a lor, ce îmi aruncaţi priviri dealea? 0o
Colour: REEEEDDDDDDD.
Usual Mood: Happy emo. =D
Sunt o fire cam nebunatică, dar, atenţie, sunt încuiată intr-o cochilie, deci, nah, mai rece cu necunoscuţii. [am fost nevoită să învăţ pe calea grea cum să îmi ţin gura...]
Well well, motivul pentru care mi-am băgat nasul este simplu; sunt fan anime şi cum majoritatea prietenilor mei sunt încuiaţi în privinţa asta, vreau şi eu sa am cu cine discuta. :I
Ador în special roleplay-ul deci dacă aveţi sugestii, sunteţi invitaţii mei, eu deschisă 24 din 24. =D

Ciao~.

Lista cu anime-uri vizionate mai târziu, la semnătură. ~ Tananana~.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

#2
Bine ai venit pe Animezup, Karra!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ello Karra .

The questions :

1 . De unde esti?
2 . Cum te cheama?
3 . Cati ani ai?
4 . Asculti k-pop?
5 . Anotimp preferat?

Well , that's all . Welcome here , happy posting without spam and have fun . hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#4
Helău, Karra ! :] Mă numesc Alexandra, or simple Metal A. ori, şi mai simple : )) Cori *laughs* . În orice caz *smile* .
1. PriveÅŸti Black Butler ?
2. Ai pisică ? ;; ) Sau măcar un animal de casă ?
3. Citeşti ? Dacă da, autorul preferat ? :]

Cam atât ! Well, happy posting - alea - alea , have fun şi respectă regulile *pretty smile* hug .
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







#5
Welcome Karra. [: Cute nickname. Like it.

Emm.. Sa te distrezi pe aici! Sa-ti faci multi, multi prieteni si bla bla bla.. ar mai fi urmat ceva probabil dar deahh.. sa trec la intrebari.

* Cartea preferata?
* Filmul preferat?
* Actorul/Actrita preferata?
* Practici vreun sport? Daca da, care e acela? ;;]
* Iti plac cateii? ;]]
* Materia preferata?

Cam atat. ^^ Distractie placuta pe aici si nu uita sa-ti faci o tona de prieteni da? ;;] Poate ne mai citim pe aici. ^^ Aa da.. era sa uit. :]] Numele tau real? =]] Uituca mai sunt si eu. Ehem. Bye, bye!

#6
(16-02-2011, 10:43 PM)Zuza. A scris: Ello Karra .

The questions :

1 . De unde esti?
2 . Cum te cheama?
3 . Cati ani ai?
4 . Asculti k-pop?
5 . Anotimp preferat?

Well , that's all . Welcome here , happy posting without spam and have fun . hug

Ah, sunt dintr-un orăşel uitat de lume, Tulcica lu' mămica. XDDD Tulcea mai pe româneşte.
Karraaaaa, nume real indisponibil că-i urât şi prea comun. :I [sorry T.T]
Am paisprezece anişori, cincisprezece din vară. =D
Ascult, slavă domnului! Altfel ce fel de anime fan aş fi! 00
Hm, greu de spus. Place vara că-i şi ziua mea de naştere, place iarna că-i zapadăăăă, place multe. Mai mult vara, de fapt. oo;

Rândul tău, dacă nu te deranjează. ^^;

(16-02-2011, 10:48 PM)Metal A. A scris: Helău, Karra ! :] Mă numesc Alexandra, or simple Metal A. ori, şi mai simple : )) Cori *laughs* . În orice caz *smile* .
1. PriveÅŸti Black Butler ?
2. Ai pisică ? ;; ) Sau măcar un animal de casă ?
3. Citeşti ? Dacă da, autorul preferat ? :]

Cam atât ! Well, happy posting - alea - alea , have fun şi respectă regulile *pretty smile* hug .

Dapăi:
1. Nu încă dar chiar VREAU să-l văd chiar dacă va fi ultimu' lucru pe care-l fac!! *feels epic* ....Seba-chaaannnn....Grell-senpaiiii...*w* *ahem* Karra's coming to getcha. owo
2. Daaaaa. Vreo 4 mâţe. =D Şi un căţel. :3 Şi o maimuţă, pe fratimiu. :3
3. Ahhh, citesc, ce-i drept, însă îmi plac mulţi autori 0o iar pe internet,...şi mai mulţi. 21
4. Rându' tău. ouo *dacă nu te deranjează, îs cam curioasă di fel o3o*

Buhuhu.
(16-02-2011, 10:49 PM)Debby. A scris: Welcome Karra. [: Cute nickname. Like it.

Emm.. Sa te distrezi pe aici! Sa-ti faci multi, multi prieteni si bla bla bla.. ar mai fi urmat ceva probabil dar deahh.. sa trec la intrebari.

* Cartea preferata?
* Filmul preferat?
* Actorul/Actrita preferata?
* Practici vreun sport? Daca da, care e acela? ;;]
* Iti plac cateii? ;]]
* Materia preferata?

Cam atat. ^^ Distractie placuta pe aici si nu uita sa-ti faci o tona de prieteni da? ;;] Poate ne mai citim pe aici. ^^ Aa da.. era sa uit. :]] Numele tau real? =]] Uituca mai sunt si eu. Ehem. Bye, bye!

Araaa....mersi mult. 9
Hmm....
Acu' încep să mă simt incultă oo; noo noo, citesc, dar nu am un autor preferat. Pe internet, am mulţi, deşi nu am apucat să citesc prea mult pe internet *ahem* poate o să am pe site-ul acesta. =D
Kuchisake Onna. owo Nu ţi-l recomand, pe mine m-a speriat de mi-au sărit capacele, nici acu' nu mai pot dormi calumea *tocmai a avut un coşmar* dar l-am ales pentru ca e un film care m-a speriat în adevăratul sens al cuvântului.
Ammm.....oo;....Jim Carrey? =D Eu le am cu comedia. 21 Si unu' român, Mugur Mihăescu. Idolu' meu. 21
Nu practic vreun sport, însă voi începe în curând Judo. =D Deci, voi deveni periculoso 24 Fear me!! >:U
Da, îmi plac. De la cei micuţi şi pufoşi, la husky. owo Mai ales pe Toto a nostru care-i corcitură de pechinez si nuş-ce. oo;
Hm, aÅŸ zice desenul ÅŸi ENGLEZA! 8D
Şi din nou, mii de scuze însă numele real nu-i disponibil. xD E urât, plicticos şi foarte comun. '_'

Ciao~.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  'ello there!~ RobiRoronoa 9 3.102 13-04-2014, 11:35 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  *insert evil laugh* 'Ello guys ^^ CrazyHeels 5 2.244 09-11-2013, 02:02 AM
Ultimul răspuns: CrazyHeels
  Ello', ello'! Mitsuki-chan 4 2.165 15-09-2013, 02:04 PM
Ultimul răspuns: ellymate
  'Ello! Scarlet Raven 3 2.407 13-07-2012, 11:40 AM
Ultimul răspuns: Scarlet Raven
  'Ello there. MikeM 14 6.301 26-08-2010, 09:31 PM
Ultimul răspuns: MikeM
  Ello !! Marra 9 3.516 01-03-2010, 10:18 PM
Ultimul răspuns: Ayuka
  `ello Angellique 3 2.667 23-12-2009, 03:26 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  so... ello Sollublle 6 2.899 16-07-2009, 03:36 PM
Ultimul răspuns: Zyspar
  `ello :D Colored Dreams 7 4.045 22-04-2009, 09:03 AM
Ultimul răspuns: Monica Wksv
  `ello Ciupi 0 1.964 02-11-2008, 08:53 PM
Ultimul răspuns: Ciupi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)