Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

'Ello there.

#11
Hyye hug
Ma bucur ca avem un nou prieten pe AZ.Si eu urasc matematica asa ca bun venit in clubul nostru.Sper sa te distrezi pe acest forum si sa-ti faci multi prieteniZuppy08
Eu prefer cartil de gen fantasty,Si-fi si supernaturalZuppy03
Byye ^_^
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#12
Yay huggies 71
Si eu dau la toata lumea hug

And yeah, si eu sper sa gasesc lume cool pe aici, da nu e prea greu =D
They're everywheeer. Thanks for the welcam ;3

#13
Welcome here, dude.
Agatha C.? E printre autorii mei preferaţi. Din păcate n-am reuşit să citesc decât trei cărţi de-ale ei, dar chiar şi-aşa, pot afirma cu tărie că se numără printre favoriţi.
Bacovia? Este poetul meu preferat. ÃŽl ador pur ÅŸi simplu.
Sport? Şi eu fac sport de performanţă. =]
Matematică? Plictisitor de-a dreptul. Prefer orele de română.
Şi mie-mi place să citesc, chiar foarte mult, dar adevărul e că vacanţa asta n-am prea citit nimic, spre ruşinea mea. De-abia acum m-am apucat de treabă. În sfârşit.
Rock şi metal? Eşti de-al meu. =] Umm, eu ascult pe lângă rock / metal şi k-pop, j-music şi puţin rap [ Eminem, Lil Wayne ], dar rock-ul e principalul.

Ah, da, am uitat să mă prezint. Eu-s Corina, a.k.a. Cori sau Luli, dar îmi poţi spune cum doreşti. Am treisprezece ani, fac paisprezece luna viitoare, pe 13 şi sunt din Capitală. Încântată.

Well, îţi doresc o şedere cât mai plăcută pe site. Vei vedea, aici toţi sunt persoane cumsecade, deci nu-ţi va fi greu să-ţi faci prieteni.
* hugsssssssssssssssssss *
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#14
'Ello si tie. xD Ai crede ca n-o sa-ti mai pun intrebari dar... Canti la ceva? Omg, guys, cum ati omis tocmai intrebarea asta?! = ]]] (daca n-ati omis-o, si-s eu chioara, baka me : ]] )
Welcome here, happeh posting and have fun. :3
Si mie imi plac cartile Agathei, n-am mai citit de mult una. T.T Si, de asemenea, imi plac mai mult cele cu Poirot desi sunt faine si alea cu Miss Marple.
Also si mie imi place rock-ul, metal-ul mai putin, dar am ascultat si cateva melodii de acest gen si mi-au placut la nebunie.<3
Ah, si ma cheama Ana. xD Siii~ sunt din Constanta. Siii~ nu-mi place matematica. : ]]
Pai, ne mai citim p-aici. =D Si daca tot iti plac huuuuug-urile: hug.
[center][Imagine: 5ml548.png][/center]

#15
~ ^ _ ^ ~
Chiar au omis intrebarea =D Stiu canta -putin- la chitara, putin as in, putin de tot. Am invatat vara asta intr'o tabara de munte, dar na', a fost doar asa sa fac si eu conversatie cu tipele alea hot XD
Mi'ar placea sa stiu sa cant, da din moment ce nu stiu ma gandesc ca mai bine raman doar ascultator for ehm..my own good and everyone's around me ..=D



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  'ello there!~ RobiRoronoa 9 3.102 13-04-2014, 11:35 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  *insert evil laugh* 'Ello guys ^^ CrazyHeels 5 2.244 09-11-2013, 02:02 AM
Ultimul răspuns: CrazyHeels
  Ello', ello'! Mitsuki-chan 4 2.164 15-09-2013, 02:04 PM
Ultimul răspuns: ellymate
  'Ello! Scarlet Raven 3 2.406 13-07-2012, 11:40 AM
Ultimul răspuns: Scarlet Raven
  Ello. Allen 5 3.014 16-02-2011, 11:04 PM
Ultimul răspuns: Allen
  Ello !! Marra 9 3.516 01-03-2010, 10:18 PM
Ultimul răspuns: Ayuka
  `ello Angellique 3 2.667 23-12-2009, 03:26 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  so... ello Sollublle 6 2.899 16-07-2009, 03:36 PM
Ultimul răspuns: Zyspar
  `ello :D Colored Dreams 7 4.043 22-04-2009, 09:03 AM
Ultimul răspuns: Monica Wksv
  `ello Ciupi 0 1.964 02-11-2008, 08:53 PM
Ultimul răspuns: Ciupi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)