Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

'Ello!

#1
Buna!
Nu prea stiu ce sa spun despre mine, nu am fost niciodata buna la asta.
Ma numesc Cristi, desi sunt fata, am 17 ani si imi plac: fotografia, desenul, literatura (mai ales cea SF). Sunt o persoana vorbareata (I speak a LOT, and I mean it).
Anime-ul meu preferat este Ouran Highschool Host Club, dar imi mai plac si Avatar: The last airbender, Avatar: The Legend of Korra, Highschool DxD, Fairy Tail, Fullmetal Alchemist, Zombie Loan si multe altele.
Cam asta ar fi... Pa-pa!

#2
Bun venit aici, Scarlet Raven. hug Interesant nick ai :3.
Vad ca te pasioneaza fotografia, desenul si literatura - planuiesti sa postezi pe forum cateva poze/desene/ficuri?
Nu stiu ce te-as mai putea intreba si totusi, de filme nu ai spus nimic: actori preferati? Filme preferate?
Ce gusturi ai in materie de muzica?
Uhm, cam atat, sper sa iti placa aici si sa fii activa. Smile
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#3
Ceau! hug Bun venit pe 'Zup, sper să te distrezi, să-ți faci mulți prietenii și, desigur, să respecți regulamentul.
Am și eu câteva intrebari:

Ce culori iți plac? Smile

De unde ești?

Ce gen de muzică asculți? Vreo trupă/cântareț/cântareață?

Iți place să citești, câteva exemple de carți/autori?

Ce vrei să ajungi in viață, te-ai gândit vreodată la vreo carieră în muzică/desen..?

Ce stil de imbracaminte ai? Adică, sport, emo 21..dastea.

Ai de gând sa postezi poze/fic-uri/desene?

Cum ai dat de 'Zup?

Alte întrebari, nu mai am. Sper să-ți placă aici, să fi activă, si sper să ne împrietenim. Bye! pupic
[Imagine: tumblr_m9o59mWzcL1rdjmj7o1_500.jpg]

#4
Bunaaa!
Multumesc pentru primirea calduroasa! Si eu sper sa-mi fac prieteni si da, o sa postez fotografii, desene si poate chiar fan-ficuri.
Sa le luam pe rand:
History, ma bucur ca iti place nick-ul meu! Imi plac multe filme, cum ar fi Alice in Wonderland, toate Harry Potter, Stargate, Ice age(toate), The Avengers si cam astea imi vin in minte acum. Actori preferati nu cred ca am... Imi plac rock-ul si folk-ul.
Anneh., sa iti raspund la intrebari:
Imi plac culorile rosu, verde, mov, negru si unele nuante de roz.
Sunt din Prahova.
Am spus ce muzica ascult. Cat despre trupe: Alternosfera, Robin and the Backstabbers, Iris si altele.
Sigur imi place sa citesc! Pana acum pot sa spun ca mi-au placut Harry Potter, The Hunger Games ale lui Suzanne Collins, The Shining al lui Stephen King si cartile lui Serge Brussolo.
Vreau sa fac actorie, sper sa joc mai ales pe scena de teatru.
Ma imbrac de obicei sport, dar uneori imi place sa fiu eleganta, ca oricui de altfel.
Da, o sa postez fic-uri, desene si poze si abia astept sa aflu parerile celorlalti membri.
Stiam de mai mult timp de Zup, de la o amica. Am mai avut cont, acum mult timp, dar nu am fost prea activa.Dar asta sa se schimbe!

Sper ca acum stiti mai multe despre mine si ca asta o sa ne ajute sa fim prieteni!
Bye!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  'ello there!~ RobiRoronoa 9 3.102 13-04-2014, 11:35 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  *insert evil laugh* 'Ello guys ^^ CrazyHeels 5 2.244 09-11-2013, 02:02 AM
Ultimul răspuns: CrazyHeels
  Ello', ello'! Mitsuki-chan 4 2.165 15-09-2013, 02:04 PM
Ultimul răspuns: ellymate
  Ello. Allen 5 3.014 16-02-2011, 11:04 PM
Ultimul răspuns: Allen
  'Ello there. MikeM 14 6.301 26-08-2010, 09:31 PM
Ultimul răspuns: MikeM
  Ello !! Marra 9 3.516 01-03-2010, 10:18 PM
Ultimul răspuns: Ayuka
  `ello Angellique 3 2.667 23-12-2009, 03:26 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  so... ello Sollublle 6 2.899 16-07-2009, 03:36 PM
Ultimul răspuns: Zyspar
  `ello :D Colored Dreams 7 4.044 22-04-2009, 09:03 AM
Ultimul răspuns: Monica Wksv
  `ello Ciupi 0 1.964 02-11-2008, 08:53 PM
Ultimul răspuns: Ciupi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)