Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

'Ello there.

#1
Yeah so, I'm new here =D
N'am mai fost pe un forum anime de mult si m'am gandit ca ar fi timpu', so here I am. Despre mine, pai..Am 15 ani and I hate math O.O

Destul de sumar, dar puteti intreba voi xD I'm not good at this.

#2
Bine ai venit pe Animezup, MikeM!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Damn . Toţi urâţi matematica. Mie îmi place.
So, de unde eşti ? Şi eu am 15 ani . Ce profil ? Pentru că bănuiesc că eşti la liceu .

Ce animeuri ai vizionat ? Muzică 15.Ce asculţi ?

Cam atât.

Bun venit.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#4
O_O si mie imi place matematica

ma rog OO'

Welcome here

Have fun

Habar nu am ce sa mai zic, nu sunt eu prea buna la urat "bun venit"

Deci distreaza-te <3
Dream on despair.
The melody tires forgetting. sounds of madness.
Countless tears ● Timeless scene ● Nameless liberty
[Imagine: a-2.png]
Does love really save earth?
I don't know because I'm what you call.
Stupid human begin just exist. Nothing more.

#5
Helau here my dear *hugs*
Sper sa fii activa si sa respecti regulile,ca deah,sunt facute sa fie respectate ^^"
Si:
- Culoare preferata?
- Citesti manga?Daca da,care e favorita?
- Ce parere ai despre yaoi/yuri?
- Ce materie iti place? (deah,daca ai zis ca nu-ti place mate,zi-mi ce-ti place xD)
- Ce gen de animeuri urmaresti in general?
Bye bye ^^
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#6
Heh, so many questions =D
So yea, sunt din Zalau, profil filologie engleza intensiv. I like reading and stuff O.o
Ca orice baiat nascut in perioada '90 am vazut Dragon Ball si Pokemon la TV XD And then I figured, what the hell, I like this stuff. Am vazut multe serii, da' neh, inafara de DB care inca il vad ca 'the eye opener', I loved Welcome to NHK, Death Note, Detective Academy, Prince of Tennis, Chobbits, Hellsing, Neon Genesis Evangelion, ma rog, astea imi vin in minte acum. In general ma uit la philosophical stuff, or funny stuff.
Oh and yes, I love good sports anime. Chiar, Hajime no Ippo, I wuv it ;3 Oh and, practic boxul amantor because of it XD
As for music, I'm open minded. Dar in general ascult doar rock/metal pentru ca pe langa ca suna awesome, au si versuri care chiar inseamna ceva, cu care m'as putea raporta O.O Ascult si putin rap, in special Eminem, he's a lyrical genius =D
Citesc manga doar daca m-a interesat animeul si mangaul continua povestea. Rareori ma apuc sa citesc manga series.
I don't really have a favourite colour, da nah, albastru merge ^^

Yaoi - meh, no judging you girls, da sunt baiat si toate alea.. XD
Yuri - yes please

Sper ca v'am raspuns la toate intrebarile pana la urma, si da, imi dau seama ca intr'o ordine total haotica XD That was quite the long post o.o

#7
Heii. Bine ai venit pe zup. ^^ Yeah, I understand you, I hate math too. Prefer să scriu ceva la română, decât să lucrez la matematică. Şi părinţii mei sunt cu matematică. Iar eu am înclinaţii spre filologie. o.o Oh yeah, Eminem, good lyrics. Nyah, another yuri fan. I like yuri, even though I`m a girl.
Aşa, întrebări... Mda, ceilalţi mi-au luat-o înainte. Well, do you like k-pop ?
Happy posting and have fun.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#8
Hei : ] Bun venit pe Zup si toate cele . Si eu urasc matematica . Dar , iti place fizica ? Rock si metal ? Cul . Ce formatii / cantareti ? Voiam eu sa te intreb daca iti place k-pop`ul : ]] G - Dragon ? ;; ] Cum ai dat de Animezup ? ^^' Kuroshitsuji iti place ?


Sa te distrezi pe Zup si sa`ti faci prieteni noi ^^

Ediiiiit~

Sa stii ca si baietilor le place yaoi`ul 10 [ ma rog , unora ] .


[Imagine: iloveyouanimesign.png]


#9
Buna pe aici, iti doresc bla bla .............au spus aia de de mai sus. Sunt Vesper pe aici si ca sa nu trec in zadar pe aici O______O" am si o intrebare formata din mai multe.
Am vazut ca iti place sa citesti si intrebarea mea ar suna :
Ce: perioada de timp sau epoca,gen sau specie, beletristica, stiintifica sau documentara iti place sa citesti ?
[Imagine: aaaakip.jpg]

#10
Eh, nu'mi place fizica, dar o vad ca fiind foarte logica deocamdata si mi'e usor sa o invat o.o
If K-Pop stands for korean pop, pai, n'am ascultat nici J-pop mult XD Da na', o sa incerc =/

Formatii ascult multe; Deep Purple, Black Sabbath, Led Zeppelin, AC/DC (astia ar fi tatici genului metal dupa mine XD), Iron Maiden, Metallica, Manowar, Panthera si dintre trupele noi Disturbed, Seether, Three Days Grace, Three Doors Down, Godsmack, Dope, Breaking Benjamin, Masterplan, Apocalyptica, un pic de Nickleback (2 songs precisely). Sigur uit cateva acum, dar in general cam asta ascult. I don't like screamo / black / death metal, e annoying ;< Totusi ascult un pic de Bullet for my Valentine care le cam urla XD

Kuroshitsuji pare interesant, si citind p'aici am observat multe fane inraite xD O sa ma uit sometimes.

Books hmm, pai sa precizez ca citesc doar daca ma intereseaza cartea/subiectul, noroc ca multe ma intereseaza XD Citesc carti care au inca o anumita legatura cu lumea de astazi; thrillere gen Piercing, Auditia (Ryu Murakami) ca exemplu. I liek japanese literature :3
Altfel, am citit aproape toata bibliografia Agathei Christie in tineretile mele xD. Toate in care Poirot e protagonist si multe in care Marple e (tho I didn't like them that much =/ )
Oh and, ca autor roman imi place numai Marin Preda (Cel mai iubit dintre pamanteni) si cateva poezii de Bacovia. I hope that answers it, Vesper 17



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  'ello there!~ RobiRoronoa 9 3.102 13-04-2014, 11:35 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  *insert evil laugh* 'Ello guys ^^ CrazyHeels 5 2.244 09-11-2013, 02:02 AM
Ultimul răspuns: CrazyHeels
  Ello', ello'! Mitsuki-chan 4 2.165 15-09-2013, 02:04 PM
Ultimul răspuns: ellymate
  'Ello! Scarlet Raven 3 2.410 13-07-2012, 11:40 AM
Ultimul răspuns: Scarlet Raven
  Ello. Allen 5 3.023 16-02-2011, 11:04 PM
Ultimul răspuns: Allen
  Ello !! Marra 9 3.545 01-03-2010, 10:18 PM
Ultimul răspuns: Ayuka
  `ello Angellique 3 2.678 23-12-2009, 03:26 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  so... ello Sollublle 6 2.900 16-07-2009, 03:36 PM
Ultimul răspuns: Zyspar
  `ello :D Colored Dreams 7 4.048 22-04-2009, 09:03 AM
Ultimul răspuns: Monica Wksv
  `ello Ciupi 0 1.964 02-11-2008, 08:53 PM
Ultimul răspuns: Ciupi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)