Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

*insert evil laugh* 'Ello guys ^^

#1
Sooo... yeah, sunt noua pe aici si e can awkward, dar dupa ce ma obisnuiesc cu forumul si userii veti vedea ca sunt de-a dreptul sarita de pe fix, kinda evil and perverted.
The name's Isabella, but I hate it asa ca puteti sa imi spuneti Issa sau CrazyHeels (sau mommy if you're DreamGirl *yes, you my daughter!*). Am fost clienta fidela forumului anime+ de la facerea lui asa ca poate mai dau pe aici de useri de acolo. Anyway, now I'm back in the game.
In materie de anime as putea spune ca Hellsing e favoritul meu, Bleach, FMA (ambele) si Dogs urmand destul de aproape. Am vizionat o gramada, dar cam astea mi-au lasat a lasting impression sa zicem asa. Iar ca manga lista e la fel lunga (pe undeva prin numarul a 150-200), dar lista de lecturi in prezent este destul de scurta: Kuroshitsuji, Bleach, Dogs, D. Gray-man ( I still have hope), Kamisama Hajimemashita, Ao no exorcist si inca ceva dar nu am inspiratie pe moment. Soul Eater, FMA, Hellsing, Defense Devil sunt unele din preferatele mele in afara de cele pe care le citesc acum.
Recunosc fara nici un fel de rusine ca devorez seriale. Patru sezoane pentru mine nu inseamna nimic intr-o saptamana. Favorite: Supernatural (obsesia mea in perioada asta), Ripper Street, The Originals (nu are nimic de-a face cu povestea, ci mai mult cu cine joaca), American Horror Story (cu toate ca am sarit peste primul sezon), The Walking Dead, Crossing Jordan, Downton Abbey, 2 Broke Girls, Criminal Minds, Scandal, Once upon a time, Game of thrones, Sherlock, Elementary, Suits, etc. etc. etc.
Mi-am incercat norocul la fan fiction in repetate randuri (am si cont pe FF), insa am ajuns la concluzia ca voi ramane forever and ever numai cu ploturile in cap. Am idei multe, in schimb e mai greu cu asternutul pe hartie.
Poate dau pe aici de cineva de la Facultatea de Arhitectura Ion Mincu, unde sunt studenta (I don't bite... usually). Oh yes, voi implini 19 ani pe 12 decembrie.

So hello guys! Imi pare bine si astept intrebari daca aveti (please have, altfel o sa am impresia ca introducerea kind of sucked O_o).
[Imagine: 30hmquh.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, CrazyHeels!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Neata si bine ai venit pe Animezup...nu iti face griji pentru fan fiction ca aici nu te judeca nimeni pentru cum scrii...cateva intrebari
1 cati anisori ai?
2 ce muzica iti place sa asculti?
Have a nice day and a happy posting...
P.S. Nu uita sa stai pe chat
Edit:
Wow cat de interesanta e descrierea te despre animeurile preferate
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#4
1. Merg pe 19 ani in decembrie.
2. Ascult orice de la Frank Sinatra pana la Aerosmith si AC/DC. Nu raman niciodata pe unul sau doua genuri muzicale. De la un timp am luat-o pe soundtrack-ul din Supernatural.
What's wrong with the anime description? O_o
[Imagine: 30hmquh.jpg]

#5
Multi inainte si ma bucur sa vad ca cineva asculta Frank Sinatra...
Cu descrierea animeurilor nu e nimic in neregula. Sunt doar surprins ca ai pus atatea animeuri care iti plac 4
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#6
[Imagine: 30hmquh.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hi guys ! wolfie 3 3.476 10-05-2016, 10:38 PM
Ultimul răspuns: Miauti
  Mwaha ha ha ha...*evil laugh* Saizo 12 5.315 25-02-2015, 11:59 PM
Ultimul răspuns: Saizo
  'ello there!~ RobiRoronoa 9 3.102 13-04-2014, 11:35 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  Ello', ello'! Mitsuki-chan 4 2.162 15-09-2013, 02:04 PM
Ultimul răspuns: ellymate
  Hey guys! Mitsukai Yoru 6 2.637 09-07-2013, 10:05 PM
Ultimul răspuns: Weiss
  Heyaa, guys ! ^.^ Wolfx . 3 1.861 08-02-2013, 04:35 PM
Ultimul răspuns: Wolfx .
  Hi guys:D AlienArtist 5 2.625 15-12-2012, 08:14 PM
Ultimul răspuns: AlienArtist
  'Ello! Scarlet Raven 3 2.406 13-07-2012, 11:40 AM
Ultimul răspuns: Scarlet Raven
  Banzai!!Hello guys! Elya_Ella 10 4.892 05-12-2011, 05:13 PM
Ultimul răspuns: Azazel
  Hey guys! Sixpounder 10 4.685 11-10-2011, 02:42 PM
Ultimul răspuns: Julliette .


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)