Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

'ello there!~

#1

#2
Bine ai venit pe Animezup, RobiRoronoa!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya there xD
Welcome aici xD te-am vazut pe chat dar m-am gandit ca esti un user mai vechi si ti-ai schimbat nick-ul. Dar ma bucur ca ti-ai facut cont xD. Sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni.
Si eu sunt un fan Bleach, Death Note si Naruto si m-am apucat de One Piece si imi pare foarte interesant. In afara de rock, alt gen de muzica asculti? Iti plac filmele si serialele?
Iti plac animalele, mai mult pisicile? Ciocolata iti place? Ai un anotimp preferat?
Well, sper sa te simti bine pe aici xD.
Bye bye!!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4

#5
Seaaaraaa buuunaaa, Robi! Bine ai venit in umila noastra comunitate. Sper ca te vei simti bine pe la noi si ca vei decide sa fii un user activ si sa ramai mult timp pe la noi. 4

Intrebari, da. Esti/ ai fost membru si pe alte comunitati ani?
Faci sau te-ai gandit vreodata sa faci cosplay?
Ce alte elemente ce tin de Japonia (in afara de manga sau anime) ti-au captat atentia?

Distreaza-te si daca cumva ai vreo nelamurire, te rog sa ma cauti. Am id-ul la profil sau, daca ti-e mai comod, poti trimite mesaj privat aici pe forum.

PS: Fereste-te de Natsu.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#6

#7
Sunt Alin de pe Skype, dude Yondaime
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#8
Ah, Alin. xD
Man, de ce nu mi-ai spus ?i mie c? ?i-ai schimbat numele? C? eu voiam s? te caut pe chat, dar nu d?deam de tine. 21)

#9
Yo, Robi, bine ai venit pe animezup, forumul celor mai badass si sexy fani anime din Romania. Toti de pe aici suntem unici si diferiti in felul nostru, unii mai nebuni, altii mai seriosi, dar faptul ca impartasim aceasta pasiune pentru manga si anime face ca diferentele dintre noi sa nu mai conteze lasand loc distractiei si bunei dispozitii, pe care te asigur ca le vei gasi aici (mai ales pe chat), daca ne vei acorda sansa sa ramai ceva timp alaturi de noi.....te asigur ca nu vei regreta 062.

Acum, dupa ce te-am convins ce talent oratoric si de convingere detin, lasa-ma sa ma prezint, eu sunt Romania, Ro pe scurt, narcisistul, invidiatul si zeul ales prin vot al acestui forum. Vei auzi multe legende si mituri despre mine de la diversi useri, ba ca am un abdomen lucrat pe care poti sparge caramizi, ba ca sunt inclus in cele mai multe cupluri yaoi de pe acest forum, vreau doar sa iti spun ca toate sunt adevarate, atat de awesome si omniprezent sunt in mintile membrilor zup 047.

Anyway, destul despre mine, acum e vorba de tine si vreau sa te cunosc mai bine, so am sa pun si eu cateva intrebari: 1. Care este AMV-ul tau preferat? 2. Care este personajul tau anime/manga favorit? 3. Ce superputere ai dori sa ai ? si acum, te rog sa fii foarte concentrat la aceasta intrebare, multi au clacat psihologic, emotional si intelectual cand au vazut-o in trecut, de aceea si ezit cateodata sa o pun, dar eu am incredere ca ii vei face fata......4. Nu e asa ca userul @Romania este awesome? 073

Acum, te rog, scena este a ta.....remarca-te si fii cat de awesome poti fi. Succes 106
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#10
Well hey there vad ca Ro a ajuns deja inaintea mea si se pare ca o sa mi-o ia iar inainte 21 Anyway bine ai venit printre noi
Hmmm vad ca deja ti-au pus ceilalti useri intrebari dar nu au pus-o si pe asta
Iti place ciocolata? Dar iepurasul?
Inca o data bine ai venit si bafta in continuare
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  *insert evil laugh* 'Ello guys ^^ CrazyHeels 5 2.238 09-11-2013, 02:02 AM
Ultimul răspuns: CrazyHeels
  Ello', ello'! Mitsuki-chan 4 2.151 15-09-2013, 02:04 PM
Ultimul răspuns: ellymate
  'Ello! Scarlet Raven 3 2.390 13-07-2012, 11:40 AM
Ultimul răspuns: Scarlet Raven
  Ello. Allen 5 3.000 16-02-2011, 11:04 PM
Ultimul răspuns: Allen
  'Ello there. MikeM 14 6.279 26-08-2010, 09:31 PM
Ultimul răspuns: MikeM
  Ello !! Marra 9 3.510 01-03-2010, 10:18 PM
Ultimul răspuns: Ayuka
  `ello Angellique 3 2.662 23-12-2009, 03:26 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  so... ello Sollublle 6 2.888 16-07-2009, 03:36 PM
Ultimul răspuns: Zyspar
  `ello :D Colored Dreams 7 4.031 22-04-2009, 09:03 AM
Ultimul răspuns: Monica Wksv
  `ello Ciupi 0 1.959 02-11-2008, 08:53 PM
Ultimul răspuns: Ciupi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)