Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

We will still be friends forever despite difficulties

#81
Garaaaa? Sunt confuza,dar nu murise,acum a inviat sau cum,si ceea ce a spus Dei,faza cu Sakura si ca Sasori nu o iubeste mi-a incantat inima,eu sper ca Sahori sa fi obsedat se micuta Sakura si apoi sa plece din viata ei (dar mai tarziu) hmm si Sasuke iubirul lui Ten Ten ,imi place.Si faza cand s-au drogat ei imi place si mai mult,dar ce facea Sakura la petrecerea aceia? Si Ten Ten e oare indragostita de Dei-kun?
Deci mi-a placut capitolul acesta foarte mult,eu nici nu stiam ca tu este Vero lu Haku,si ma bucur ca o sa continuati ficul amandoua.
Deci c-am atat pentru astazi,dar sincer a fost un capitol bun.
gataaa,nu mai comentez,plec, dar mi-a placut cum ai descris acolo cu jurnalisti..drogatii...bla bla bla.Gata acum chiar plec,te iubeeeeesc!
Ja pe si pe curand

#82
Vero-chan mă bucur atât de mult că vei continua ficu` cu Haku-chan ;x Eh , pătrate amoroase ? Gaara ? Sasorii ;> Deidara ;> Şi Sakura xD Interesant xD Eee , Sasuke traficant de droguri ? Uuu , Vero-chan , ce idee xD Şi mai stai puţin Sasuke şi Tenten ? Un cuplu ? Wow , asta nu am mai văzut`o O_o Eto , da greşeluţe au fost câteva , da` nu aşa importante xD So am avut dreptate , Gaara .Eee , ia stai Gaara nu era mort ? Sau s`a prefăcut ;-? Eee , să mă lămurească şi pe mine cineva , vă rog . Păi îmi place cum decurge acţiunea , nici nu mă gândeam la aşa ceva xD M`aţi surprins xD Naraţiunea e bună , la fel şi descrierea xD Dialogul , ce dialog nu a fost decât o linie xD Eh , îmi place mult ;x totuşi cu cine o să rămână Sakura-chan ? Spor la scris şi imaginaţie în continuare , fetele >;D<

#83
Da, ai avut cateva greseli de tastare dar nu asta e faza. Gaara?
Ma bucur sa aflu ca il veti continua impreuna, chiar nu vroiam sa va dezbinati si voi. Aveti una ajutorul celeilalte si asa e mai bine.
SI totusi cum de a ajuns Gaara acolo? Si el era cel uimit? Daca as vedea o persoana pe care o credeam moarta la mine in casa as face stop cardiac. Totusi sper ca Deidara sa nu fie sub influenta drogurilor, pana la urma Gaara sa fie in viata.
Saracul Dei-kun, nu mai stia cum o chema pe Sakura. Bietul baietas, parca mi-e mila de el.
Si Sasuke? El era furnizorul? Mai sa fie, ce capitol plin de surprize. Abia astept sa vad ce e va aduce next-ul, ne? Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#84
Fara alte introduceri, lectura placuta!

We will still be friends forever despite difficulties

Capitolul XII

Sasori:

-Sakura…

O nu! Acum chiar ca am dat de naiba! Dar ce cauta ea aici, dar mai degraba cum a ajuns la Nawaki? Oare stia ca este al meu, sau doar este o coincidenta? Firar! Ma aud strigat de rozalie si apoi il vad pe micut cum vine si imi sare in brate strigand”Tata! “.
-Tata? Cum adica tata, Sasori? Ce-ai mai facut, si sa nu-mi zici ca este al tau!
-Da, pai stii, acum trei ani am avut o asa zisa aventura din care a rezultat Nawaki, si mama lui nu l-a vrut. Dar, citesc in ochii tai verzui doar fericire si iubire.Nu te gandi nici un moment ca imi sta gandu` la despartire.Nu te gandi ca mi`ar trece prin cap sa te insel vreodata.Te iubesc prea mult, nu as putea, esti singura fata.Mi`ai aratat ce`nseamna, mi`ai deschis noi orizonturi.Nu pot sa cred ca as lupta...pe mai multe fronturi.De ce crezi ca dac`ar fi ceva te`as iubii mai putin !?Nu sunt genul de persoana imbitata cu venin...Sunt fericit ca ma iubesti, e`un sentiment reciproc.Ma`ntreb de multe ori ce mi`ai facut de m`am indragostit pe loc.Mi`ai dat foc la inima, ai oprit timpul in loc.Voi face`n asa fel incat pentru mine sa nu versi nici un strop.Va trece timpul, ai sa uiti, durerea provocata.Se vor vindeca si ranile lasate de`acea iubire`ndepartata.Si`atunci...vom fi doar noi doi, nimic nu va conta.Nici ce am fost nici ce`am facut, nimic, doar dragostea. Ai reaprins in mine spiritul de luptator.O simpla atingere si simt ca sunt nemuritor.O singura scanteie si`am luat foc instantaneu.Te voi pretuii mereu ca pe o piesa de muzeu.Chiar daca eu nu`ti dau de inteles cat de mult tine la tine.Parca secundele sunt ore...cand nu esti langa mine.Orele sunt zile, zilele sunt saptamani.Timpul nu`si mai are rostul, eu nu mai am forta in maini.Suntem stapani pe propria soarta, intram amandoi pe poarta.Pasim usor pe nori, trecem prin stari, parca e prima data.Cu sarutari fierbinti in zori de zi ne trezim unul pe altul.Si`mi vine greu cand tu nu esti sa vad ca iar imi e gol patul.Te plimbi mereu prin mintea mea, poate de`aia ma port ciudat.Mai toti mi`au spus pana acum ca sunt putin distrat.Nu vad nimic in jurul meu, te vad pe tine peste tot.Sunt dependent, iar pentru mine tu esti singurul antidot...
-Daca vrei sa ma minti...Daca vreodata te vei vedea, nu te intoarce si plange dupa mine,caci ai mers prea departe.Daca imi simti dragostea,imi poti auzi gandurile?Poti simti totul?Si daca imi auzi gandurile,imi poti hrani sufletul?Il poti salva de asemenea?Nu esti cel de care am nevoie,ca sa ma tin pe picioarele mele.Nu am nevoie de tine pentru a merge mai departe.Poti simti aceasta ura ce alearga dupa tine?O poti simti?Daca vrei sa ma minti,trebuie sa intorci foaia,joaca-ti jocurile, stai cu prostii tai...Va fi ok!
-Sakura...
Ah Doamne, de ce mi se intampla mereu la fel? Duc o lupta prea grea, in capul meu se petrec o gramada, trebuie sa ma duc dupa ea! Trebuie sa-mi cer iertare, nu o pot lasa asa! Imi intorc privirea si o zaresc pe un coridor. Imi i-au un avant si fug catre aceasta. O prind de incheietura, fortand-o sa se intoarca cu fata catre mine. Avea ochii rosii, iar cristalele nu incetau sa-i curga din ochii verzi, acum fara pic de vlaga. Isi desprinde buzele carnoase si imi sopteste bland, cu o anumita doza de raceala:
-Te urasc...

Sakura:

Nu mai suport, de ce mi se intampla mie asta? De ce ? Si baietelul acela, eram pe cale sa-l adopt, si bine ca nu am facut-o ! Ah, vibreaza si telefonul. Ce frumos, acest masaj al vibratiilor, ma relaxeaza. Scot din buzunar telefonul si il duc la ureche. Aud vocea prietenului meu Deidara, care imi zice sa vin pana la el acasa. Si el, nici nu stiu daca pot sa mai am incredere...Chem un taxi si ii dau adresa. Capul meu se oglindea in geam, chipul meu angelic era acum fara vlaga, eram...eram distrusa. Soferul, un barbat de vreo treizeci de ani ma trezeste din visare si imi spune ca am ajuns. Scot sin portofel cincisprezece yeni si ii inmanez omului, apoi parasesc automobilul. Pasesc pe asfaltul rece, indreptandu-ma spre casa blondului. O zaresc, ea se inalta, mareata in fata ochilor mei. O vila cu doua etaje, varuita cu crem, acompaniata de termopane able, foarte frumoasa. Intru in curtea uriasa ce acompania casa, indreptandu-ma spre gradina de trandafiri. Ce frumosi sunt! Rosii si roz, doua culori asa de calde, iar mirosul lor ma imbie, este perfect!Nu as mai pleca de aici, dar m-a chemat sa vorbesc cu el, nu cu trandafirii. Rup un boboc rosu, in memoriam lui Gaara, aceasta culoare o avea si el la par, aidoma sangelui. Ma ridic si ma indrept spre casa, unde bat usor la usa. In fata mi se infatiseaza Deidara, cu un zambet pana la urechi, si imi zice ca are o surpriza pentru mine. Intru in casa si zaresc pe canapea o silueta masculina, bine facuta, si...oo nu! Reusesc sa zic doar un simplu si sters:
-Gaara!
Totul se intuneca in jurul meu, nu mai vad sau aud nimic, cred ca am lesinat, dar acea persoana, cum este posibil, Gaara a murit, stiu asta! Doar am fost la el la mormant...Simt o durere ce imi invaluie capul, de cand nu am mai dormit oare? Simpt cum sunt zguduita de cine, sau ceva...reusesc sa imi desprind genele unele de altele. Privesc in jur, totul este in ceata.
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

#85
Haku-chan , my dear ai adus nextu` xD In sfarsit , de cand il astept si , iata`l xD Da , my sweet Sasori-kun , Sakura ea era ... ea . Of , Haku-chan ... ce cuvinte frumoase . Ce`i drept alegi niste melodii din care te inspiri , perfecte ... Of , Sasori-kun ... ai inerva`to pe Sakura-chan... Aoleu Haku-chan faci niste rime , prea prea cu efect xD =] M`ai facut sa plang ... ce mila imi e de Sasorii , dar si de Sakura , pe cine sa impac ? Pe nici unu` . Sa se impace singuri xD Gaara-kun ;x Si`a inscenat cumva moartea ? Aaa ? Vero-chan astept capitolul tau din perspectiva lui Deidara pentru ca sunt sigura ca o sa scrii si rezolvarea acestui mister xD Sau poate nu , cum doreste inimioara ta xD Asa , Haku-chan , naratiunea a fost buna xD ca intotdeauna xD descrierea bunicica xD poti si mai bine xD Dialogul nu mi s`a parut deloc sec xD Asa greseli nu am vazut , deci e bine xD Astept cu nerabdare nextu` xD Spor la scris si imaginatie , scumpelor >;D<

#86
wow dear, ma uimesti pe zi ce trece :>
ai avut un capitol fenomenal. dar mai intai sa comentez penultimul capitol.
penultimul capitol
chiar mi-a placut... nu a fost sec, dialogul, descrierea totul a fost frumos.
cateva greseli de tastare am gasit, am ramas un pic socata cand am citit Garra. NEu stiam ca a murit, cum se poate sa traiasca? poate e fratele geaman. :P zic si eu.
pai, sincer nu stiu cu privire la ce sa critic asa ca am sa trec la ultimul capitol
ultimul capitol
si ultimul capitol foarte interesant. Sakura chiar s-a suparat pe Sasori pentru ca i-a ascuns faza cu copilul. Cred si eu, la fel m-as fi suparat si eu daca iubitelul mi-ar fi ascuns un asemenea secret, apoi sa vina la mine cu replici lungi scrise parca in discursuri.
greseli n-am vazut, nu prea am fost atenta. Descriere ai avut, naratiune la fel, iar dialog, bucuria lui DeDal N. este si iar este. :))

pai, ma bucur de rusita voastra si sper s-oo tineti tot asa in continuare.

:bye:
Unele iubiri nu prind rasaritul,
Altele traiesc doar pentru o vara...
Unele se pierd si le-nghite timpul,
Doar una te topeste,
Cand nu crede-ai s-apara!
Imi iubesc:
My mamiiii, hug DeDal N.
Fetita mea ascultatoare si dulce ca o capsunica, Larisa 8
Iubirea mea, Iljimae 8 Te iubesc, iubire!
Gemanarea mea draga, Natasha!
Surioara scumpa, Venus-Roseta . Am grija de fetita ta, fii sigura sys.
Nepotelele mele, •нąкü•, Rose. : * Va iubeste buni, scufitele mele.
Prietenii: Fallen Angel, Myranda ^_^, O.o.::draQusoR.::o.O 8


My fics: Ce a fost...nu va mai fi!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24414
Durere, adormi in zapada! http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24691
intrati cu incredere ^^

[Imagine: chibi_6723.gif]
, chibi-ul lui

#87
Wait, what?
OMG, aproape ca nu am inteles nimic. Acum Sakura il uraste pe Sasori pentru ca el are un copil de trei ani si cand ajunge la Deidara acasa il gaseste pe Gaara? Si lesina? Spune-mi daca gresesc...
Capitolul asta m-a dat peste cap cu totul.
Stai, a vorbit cumva Sasori in rime sau ce naiba? Mie asa mi se pare...din nou, spune-mi daca nu am dreptate, parca ascult o melodie hip-hop cu versuri de dragoste. Ciudat.
Uhm, in rest a fost un capitol frumos. Mi-as fi dorit sa vad mai bine cum a reactionat Deidara cand l-a vazut pe Gaara, adica sa explice Gaara care e faza si restul dar probabil ca va veni si acea explicatie.
Ok then, astept urmatorul capitol. Buh Bye !!!

edit: Deci pe cuvantul meu daca nu a vorbit Sasori in rime, deci pe cuvantul meu. Nu ma mai pot opri din mirat. Pe cuvant. LoL.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#88
buna, am ajuns intr-un final si rusine sa-mi fie ca nu am venit mai devreme...Scuze •нąкü. si iarta-ma fetita mea scumpa Rose.:((. Deci sa revenim la fic. Imi place, il ador si mama cate cupluri formezi:O. Sakura e a mijloc, toti o iubesc. Descrii foarte frumos sentimentele si ma bucur ca Garra nu a murit, dar sunt in ceata:( sper sa fiu lamurita. Sasori are un copil?:O asta da veste bomba:))
Naratiunea e ok si dialog perfect.
In concluzie nu am ce comenta de rau la fic. Astept nextu si poate ma anuntati;;)
[Imagine: h8v.gif]
 

#89
We will still be frinds forever despite difficulties

Capitolul 13.

Sakura:

~Intre timp~


- Voi va bateti joc de mine? Cum puteti sa-mi faceti asta? Cu ce gresesc de mereu ajung sa fiu luata in batjocora. Ieri erai mort si azi vii si-mi zici ca au incurcat mortu’? Cat de stupid! Tu stii cate lacrimi am varsat eu pentru tine, si tu iti bati joc de mine! Ce ai facut pana acum? A trecut aproape o luna de cand ai asa zis ‘murit’, sa nu-mi zici ca pana acum erai in sicriu, dar azi te-a transit o idée, si ti-ai dat seama ca nu tu erai mortu’? Ha? Zi-mi! Si tu, mai nou baietas, am vazut ca te droghezi, cum vine asta? Parca imi ziceai totul, nu aveai secrete fata de mine, Sakura’n jos, Sakura’n jus, si cu fraze in genu’ “ Stii ca eu tin la tine!”, da Deidara, imi dau seama cat de mult tii la mine, eu plangeam ca disperata pe la mormantu’ lu’ asta, care cica nu mai este mort, si tu astateai pe la petreceri cu cine stie ce fufe, deci practic iti bateai joc de mine! De ce eu a trebuit sa fiu mereu alaturi de tine, si cand mi-a fost greu acum, nu ma bagai in seama… Si nu poti nega faprul ca te droghezi, ca stai pe la nustiu ce petreceri de’ale lui Ten’, pentru ca te-am vazut, si pe tine, si pe nemernicul ala de Sasori. Si haideti sa va dau o veste, dar de fapt cred ca stiti. Are un baietel! Si eu nu am stiut! Cum credeti ca ma simt eu, serios acum, v-ati batut joc de mine in cel mai josnic mod! Toti sunteti la fel, nu aveti pic de sentiment in voi! Va urasc pentru cea ce sunteti, pentru ceea ce ati devenit mai bine zis!

Parasesc casa asazisului meu ‘prieten’, indreptandu-ma spre a mea.In momentul asta simt ca pot face crima de om! Si vorbesc serios, cum au putut sa ma minta toti, toti cei la care tin! Noroc ca nu stau prea departe, pentru ca ma lovesc ca o minge de ping-pong de fecare zid in parte, de fiecare copac. Totul in fata ochilor este negru, sincera sa fiu nu sunt sigura daca este zi sau noapte, nici nu-mi mai pasa! Ma izbesc de fiecare om care imi iese in cale, se pare ca totusi este zi, si fiecare cu discursul lui, identic ca al celorlanti`” Sunteti bine, domnisoara Haruno?”. Ha, dar ce, vi se pare cumva ca nu ma simt bine, oh, daca nu, va inselati, ma simt perfect, ca noua! Doamne, parca am luat joint-uri, srios.
Nu dupa mult timp ajuns si acasa, unde sunt intampinata de Sebah, majordomul nostru, un barbat in varsta de patruzeci si doi de ani, destul de inalt si bine facut, cu parul argintiu si ochii albastri. Poarta un costum negru, care ii scoate destul de bine in evidenta muschii, doh’, eu nu as suporta sa stau in costum in fiecare zi, prea cmplex. Eh, dar ar trebui sa se multumeasca, doar i’am facut si lui o casuta in curtea casei noastre, care tin sa zic ca este chiar uriasa. Ma saluta politicos, dar nu-l bag in seama, simt nevoia sa fiu singura. Intru in casa si vad ca in livingul decorat modern, sedea tata cu o carte in mana, tipic lui, omul acela cult. Il salut fugitiv si ma indrept spre bucatarie. Acolo se aflau bunica si bunicu, mai précis Maharu si Otaku Haruno, bunicii parentali, care i-au nascut pe Myoku Haruno, unchiul meu si pe tatal meu, Myasaki Haruno. Vad ca bunica pregatea clatite, ajutata de bunicul. Erau doi oameni calmi, pe care ii iubeam nespus de mult. Bunica, o persoana potrivita de statura, cu ochii albastrii si parul ciocolatiu, in tinerete fusese avocat, iar acum sta si ne dadaceste pe noi acasa, iar bunicul, un om inalt, bine facut, cu parul negru aidoma unei noprti intunecate, si ochii verzi, identici cu ai tatei, si in cele sin urma, cu ai mei. Bunica vede ca sunt putin deprimata, iar eu ii zic ca vreau sa fiu putin singura, sa nu ma deranjeze. Ei ma inteleg chiar mai bine decat prietenii sau tata, mereu am baza in ei, pur si simplu ii ador. Ies din incapere si urc pana la etajul doi al casei, unde sedea camera mea. Va imaginati ca este o camera roz cu cateva paiete si beculete, ah, va inselati amarnic. Par eu un ingeras dar la scoala si cu prietenii adevarati nu sunt asa. Ma pot mandri cu faprul ca sunt o rockerita inrainta, imi place extremul si sa simt adrenaline in sange, de aceea imi place sa ma intrec cu moror bike-ul, si ma mai mandresc si cu multe cupe luate la intrecerile cu micuta mea “Sophie”, adica motorul. Pe pereti se afla o multime de postere cu trupe rock, cum ar fi Skillet, trupa pe care o ador, The Rasmus si multi altii, dar si poze cu mine si cu pritenii, si multe diplome si trofee. Imi I’au leptopul de pe biroul negru, o culoare pe care o prefer nespus de mult, si ma trantesc in pat. Ce poate face o fata de varsta mea cand este deprimata, normal, da muzica la maxim, eu de ce nu as face la fel? Imi caut in My Docs folderul cu muzica, si pun melodia Skillet - Whispers in the dark.. Pur si simplu o ador. Skillet sunt absolut geniali, versurile, coregrafia, tot! Si daca tot stau cu leptopul in brate, cred ca am sa ma loghez si pe mess. Zis si facut. Doh’, cate persoane online, maniaci care stau de dimineata pana seara pe mess, alta treaba n-au. Oh, vad ca indrazneste cine sa ma deranjeze din ‘meditatie’. La ignore cu tine ‘nenea`.
Nici bine nu am intrat pe mess ca prietenul meu Naruto a insistat sa iesim in oras. In ciuda starii proaste pe care o aveam, am acceptat propunerea si m-am dus sa ma pregatesc pentru iesire.
Da, pai presupun ca v-ar interesa cu cine am vorbit,nu? Pai, cu singurul prieten la fel de apropiat ca si Deidara, Naruto. Un tip care zici ca este tras la indigo dupa Deidara, numai ca are parul tuns scurt, in scari. Este un tip de treaba, iar parintii nostril sunt parteeri de afaceri, si noi ne vedem in fiecare zi, mai ales ca suntem in acelasi liceu. Iar Laura este cea mai buna pritena a mea, o rockerita inraita, inalta, binedezvoltata, cu parul ciocolatiu pana in jurul taliei si cu ochii caprui, vorba ceea’, fura inima orcui, si se vede ca i-a furat-o pe a lui Naruto, nu gluma, tipul e in limba dupa ea.
Ma imbrac cu o pereche de jeansi negri, un tricou alb cu inscriptia “Skillet”, si o vesta din stofa, neagra, foarte cute.In picioare imi i-au o pereche de sk8 gri, destul de draguti, apoi vine partea cea mai grea, machiatul. Ma asez in fata masutei si imi aleg din borseta un ruj de culoare crem[nu stiu axact cum sa’i zic], un tus negru, creion mermatograf, un rimel si fondul de ten, care trebuia sa ascunda ciarcanele datorita noprilor nedormite. Ma piptan putin, ondulandu-mi parul cu peria, care acum imi cadea usor pe umeri, prins cu o agrafa alba. Nu dupa mult timp aud telefonul cum suna, pe fundal fiind melodia The Rasmus-Lucifer’s angel. Imi i-au telefonul ,ma uit la ecran si vad ca ma suna Laura pentru a ma informa ca au ajuns.
Nici nu am mai apucat sa raspund ca mi-a si inchis. Imi i-au de pe pat o gentuta intr-o parte gri si sunt gata de asa zisa ‘plimbare’. Cobor scarile si imi i-au la revedere de la familie, spunandu-le ca nu intarzii mult. In fata casei ma astepta o decapotabila neagra, inauntru fiind cei doi prieteni. Ii salut si ma urc alaturi de ei in masina. Naruto goanea ca nebunul pe strazi, lucru care imi placea la maxim, eu ador viteaza. Ii intreb unde au de gand sa mergem, iar acesta ma intreaba daca nu cumva am uitat ca ma intrec cu Ass` cu motor bike-ul.
-Oh nu! Am uitat, nu sunt pregatita, nu am echipamentul si nici pe Sophie!
-Nu te mai plange soro’, eram sigur ca ai uitat, de aceea ne’a ocupat noi de tot. Imi zambi Laura si imi spuse sa ma calmez, eh, trecem noi si peste asta, nu?
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

#90
Soooo, capitolul asta a inceput tare, ai :))
Bun, Sakura are tot dreptul sa fie revoltata si sa faca scandal. Au incurcat mortul?! Pe bune? Hai sa fim seriosi, cine naiba da o asa scuza pentru asta? A incurcat mortul, nu mai pot de ras.
Si da si Deidara a meritat sa fie luat la rost. Droguri, fufe, cum zicea ea.
Am vazut ca ai folosit ghilimea in loc de cratima, ai grija la scrisul de mess.
Ai folosit la al doilea fragment ai folosit linie de dialog care nu era necesara. Ai legat cateva cuvinte adica ai uitat sa folosesti space si am vazut cateva greseli de tastare.
Bun, in rest a fost un capitol frumos. Chiar ma intrebam cand ai sa pui next-ul.
Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto]  Can you hold my hand I: Forever alone ^Ciresica^ 39 27.565 30-09-2012, 05:56 PM
Ultimul răspuns: ~*Fallen* ~* Angel*~
  A gift forever ... sakura_sasuke 3 3.144 03-12-2011, 11:02 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 10.991 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Love forever alice99 7 4.232 24-07-2011, 05:50 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  I walk forever Mada Shine 3 3.145 23-07-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  I am a simple girl and you’re a crazy boy….we can be friends? [16+ / 18+] Heartagrama 41 19.745 07-07-2011, 02:58 AM
Ultimul răspuns: Akie
  You and me forever [+18] Nywa 25 23.855 29-01-2011, 05:34 PM
Ultimul răspuns: Nywa
  Rasarit patat cu sange albastru [yaoi by Akadella & BL Forever] akadella 4 3.547 30-08-2010, 02:23 PM
Ultimul răspuns: Mitsukai Yoru
  Lost forever, Love me beat Crazy Person 9 5.653 23-02-2010, 10:03 PM
Ultimul răspuns: Crazy Person
  Lord of the Rings - More than friends? [ Yaoi ] Meal. 1 2.985 29-01-2010, 04:30 PM
Ultimul răspuns: Nidryne


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)