Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tradare sau iubire?+16

#1
Va intrebati cine sunt eu va voi spune pe parcurs pe scurt sa va fac o descriere fizica si psihica am parul roz si acest motiv ca mama in copilarie imi zicea bobbonica nu esti tu cea mai duce ochii ii am verzi si cea pshicica ma simt intr-o stare destul de buna de ce nu as fi? si asta o sa aflati.
Ma aflu la facultatea din M.A.L.I.B.U sunt studenta aici este o facultate foarte frumoasa cu plaja are un campus mare sala de mese sala de sport camere.Cat despre camera stau in camera cu o cu*va numita Karin s-a culcat aproape cu toti baieti din campus nu stie nimeni cum de-a ajuns aici deoarece nici neuroni cred ca are prea multi in cap ia nu mai patru chiar si la sport da cu siguranta mami si tati au avut o inplicare.
Conduc spre casa iubitului meu conduc o decapotabila neagra sunt inbracata cu un tricou alb fara maneci si bretele mulat pantaloni trei sferturi albastri. si o pereche de balerini albi m-am machiat cu un glos roz parul l-am facut o coada sus si lasandumi sa se prelinga pe fata restul suvitelor.
Cand ajung la vila era o vila mare luxoasa unde sta prietenul meu are gardu inalt frumos si negru vila este maro cu o gramada de camere.
Intru in sufragerie decorata cu bun gust si ma asez pe unul dintre fotolile din camera pam pam surpriza o vad pe mama prietenului meu e inpotriva sa stau cu el zice ca ii vreau doar bani mama lui e inaltuta cu parul negru si ochii negri o cheama Mickoto.
Doamne nu mai vine am uitat sa zic participa la curse de masini da cu chiestile astea mai iti ies niste bani in plus cursele nu sunt tocmai legale aud cum cineva bate la usa ma duc sa deschid usa si prietenul meu am uitat sa vi-l prezint il cheama Sasuke Uchiha este brunet cu ochii negri ca culoarea tastaturi mele sa zic.Are si un frate mai mare Itachi fiul preferat cred ca el o sa mosteneasca toata averea familiei Uchiha.
Ma ia in brate vine in camera si facem cateva rotati si ma saruta lung pana vine servitoare o servitoare cu ochii negri si roscata cu parul scurt purta haine normale nu de servitoare zice sa plecam ca vrea sa dea cu aspiratoru.Ne urcam la etaj in camera lui cu pereti verzi, parchet, noptiera pe noptiera o lampa si un sertar ei bine ... niste prezervative ciudat nu? da imi era dor de vechiul Sasuke romantic nu nu a fost asa niciodata romantic ma intreaba ce am facut azi eu ii spun ca a fost bine si m-am certat cu o curva
-Ti-a fost dor de mine?il intreb eu cu un zambet pe fata larg
-Da normal hai in pat sa iti arat cat de dor mi-a fost de tine imi spune
-Perversule!
-Asta e imi zice si ma pune pe pat se pune peste mine si ma saruta din ce in ce mai mult a inceput sa imi sune nenorocitul ala de telefon
-Sasuke imi pare rau, dar colega aia a mea ma suna sa facem un proiect la fizica
-Hai mai nu poti sa lipsesti si tu doua trei ore
-Pai nu pot ma revansez la noapte ii zic eu zambind dragastos
Plec din camera urgent si raspund la telefon ii zic ca vin tro clipita ies din vila unde ma pun in masina bag cheia in contact si calc pe pedala de aceleratie.
Ajung la o vila verde unde ma dau jos din masina scot cheia din contact si inchid masina dupa ce am paracat-o binenteles.
Ma duc intr-o fuga unde imi deschide usa un tip cu ochii turcoaz vai cat adoram ochii aia si parul rosu si un tatuaj in frunte, dar tot scumpic era.Ma pofteste in casa dupa care ma saruta si mergem pe canapea si imi zice ca azi dimineata cand lucra la copmpania Uchiha a gasit un act ca tot ii va apartine lui Sasuke.
-Pai cum ma nu Itachi e fiul preferat?
-Mai eu iti zic ce am citit sa zicem daca Sasuke semneaza un act daca el moare si iti lasa toata averea
-Cum sa moara? mai ai inebunit
-De asta ma ocup eu tu ce trebuie sa faci sa iti etalezi frumusetea tot, tot, tot si sa il faci sa semneze actul scrie asa eu Sasuke Uchiha las averea iubitei mele Sakura Haruno
Dau afirmativ din cap si..
Se merita?
Am scris asta mai de mult de ce nu stiu mi se pare o tampenie poate va place si il continui ca ideie si bag si mai multa descriere
[center]
My fragile soul is broken
[/center]

#2
heloo
Se pare ca a parut un nou fic, ce bine. In fiecare saptamana apare un nou fic, unul mai interesant si mai placut decat celalalt. Sakura ? Ce ai facut draga mea ? Il inseli pe Sasuke ? Nu stiu ce imi place la acest fic, poate ideeea, seamana foarte mult cu "Iubiri secrete", daca sti. Actiunea mi s-a parut in regula, puteai sa descri mai mult mersul cu masina, cel putin trei randuri, asa actiunea mai incetinea si nu aveai senzatia ca este grabita. Naratiunea este in regula, imi place. La descriere mai ai de lucru, fara suparare.

:bye:




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)