Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

We will still be friends forever despite difficulties

#61
Am venit in sfarsit! ^_^
pai, sa stii ca ti-a iesit un capitol trist exact cum ti-ai dorit. Mie una mi-a placut.
descrierea a fost bogata,....a fost chiar prea mult.. :)) glumesc.
naratiunea e ok
actiunea nu ai garbit-o ...chiar ai dramatizat lucrurile...ea a inceput sa-si aminteasca clipele frumoase din trecut...
greseli de tastare sincer nu am vazut. nici nu stau eu sa le caut
per ansamblu ai avut un capitol asa cum ti-ai dorit tu sa fie ..unul trist...nice dear ^^
astept urmatorul cap sa vad ce imbunatatiri mai vin...
chu&gambate!

:bye:
Unele iubiri nu prind rasaritul,
Altele traiesc doar pentru o vara...
Unele se pierd si le-nghite timpul,
Doar una te topeste,
Cand nu crede-ai s-apara!
Imi iubesc:
My mamiiii, hug DeDal N.
Fetita mea ascultatoare si dulce ca o capsunica, Larisa 8
Iubirea mea, Iljimae 8 Te iubesc, iubire!
Gemanarea mea draga, Natasha!
Surioara scumpa, Venus-Roseta . Am grija de fetita ta, fii sigura sys.
Nepotelele mele, •нąкü•, Rose. : * Va iubeste buni, scufitele mele.
Prietenii: Fallen Angel, Myranda ^_^, O.o.::draQusoR.::o.O 8


My fics: Ce a fost...nu va mai fi!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24414
Durere, adormi in zapada! http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24691
intrati cu incredere ^^

[Imagine: chibi_6723.gif]
, chibi-ul lui

#62
Deci deci deci koniciwa
In primul rand multumesc pentru ca mi -ai dat fic-ul Haku -chan ( te pup , dar nu pun emoticon pentru ca m -am pedepsit , pentru ca i -am facut ceva rau lu mamy meu Larisa (Moon princess) deci in comentarii nu mai pun emoticoane )
In al doilea rand Ficul e destul de reusit , imi place ca are foarte multa descriere , ca are o aura de melancolie imbibata in mister
In al treilea rand sunt trista ca a murit Gaara , dar totusi e bine si ca a murit
In al patrulea rand nu mai stiu ce sa spun , ar fi frumos ca pe parcurs sa folosesti tot aceiasi pasi de melancolie care infasoara sentimentele personajelor dandu -le un miros de enigma

Sunt mandra de voi , face-ti o treaba minunata , tineti -o tot asa

Sa nu uiti sa ma anunti /ati ca fac urat * doua puncte D *

Ja ne si succes la scris fetele

#63
Heii fetelor ^^ va salut pe toate , iar voi as vrea sa ma ascultati . Vad ca am ajuns si la asa isul " Atelier " , si acest lucru ma cam deranjeaza :| . Nu mi s`a parut ca au fost in comentarii o mie si una de emoticoane , dar ce m-a deranjat a fost spam-ul -.-' . Eu va multumesc si va respect enorm pentru ca va omorati timpul sa il citit , dar o data ce ati hotarat sa lasati un comentariu acolo , va doare mana sa scrieti mai mult de trei randuri ? Regulamentul nu va cere mai mult , doar trei randuri pline , in care sa iti exprimi parerea , dar daca tu vrei sa scrii mai mult , nu te opreste NIMENI ! Cand citeam comentariile imi venea sa ma dau cu capul de toti peretii , cum bunica Natasha aka Marina , *ILI Yaoi Maniac* aka Irina si Wiski fara Gheata akka Cristina scriu ca nebulene la comentarii , isi dau suflarea pe acolo cand scriu , cate 20'jde randuri , nu zic ca ceilalti scriu mai putin , Doamne fereste , si altii scriu ceva in genul : " Mi-a placut ! Astept next-ul si nu uita sa ma anunti . " Acompaniat de o droaie de emoticoane , care imi irita retina cand le vad :| . Deci va rog , va implor din toata inima , aveti mila si crieti acolo trei randuri intregi , ca daca nu , ajung din nou la atelier , si iar trebuie sa ma rog de voi , de unii nu de toti >:D< . Vreau sa va multumesc si ca v`ati obosit sa citit chiar daca nu atilasat comentarii , asta ma intereseaza , sa vad ca va place :) . Pai , sper ca nu v-ati suparat ! Ja ne ^^ ! Daca este ceva in neregula un PM sau cautati`ma pe mess :-" .
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

#64
Haku`chan , my dear xD

Pentru inceput scuza`ma ca am intarziat , da` am niste probleme xD Totusi m`am straduit sa mai ajung pe la pc si iata`ma pe la ficul vostru xD Asa an vazut comm`ul tau si sa stii ca ai dreptate xD In orice caz , asa am citit capitolu` si iata comentariul meu :

Pentru inceput cum ma stii te iau cu : descrierea , nici ca se putea mia bine :X Ai descrii foarte bine xD Si naratiunea foarte buna xD Imi place cum decurge actiunea , nu e grabita , se misca foarte bine :-? Ai progresat destul de mult zic eu la capitolul descriere :X Greseli nu am vazut xD Imi place nespus de mult capitolul asta xD [ vezi ca astept si din perspectiva lui Saso-kun :> da ? ]

Asa , acum ... wow , cica capitolu` e scurt xD Mie mi se pare lung xD Si imi place :X Asa sa fie mereu xD [cer prea mult , stiu xD ] Cu boceala , eu am jelit destul xD

Pai ce mai , va urez spor la scris si imaginatie xD Bie` >:D<

#65
`eLLo girls >:D< Am reaparut :-“ . Gratie lu` sor`mea :-w nu o sa mai fiu asa de “ sadica “ [ cica sunt sadica :]] ] . Mda , sper sa va placa >:D< , si daca nu , dati un PM si rezolvam totul imediat :P . Si va roooog , va implor nu faceti spam sau o mie de emoticoane -.-‘ , ca deaja suntem [ eu cu Vero ] la Atelieru` asta nenorocit , si nu cred ca o sa iesim prea repede [ mama , parca am fi la jail :]] ] . Umm , pai lectura placuta , si nu uitati motto-ul :]] , pe care nu`l mai zic inca o data ca ma dor degetele . Acest capitol este dedicatie for mamii mew , si sa stii ca n-am zis ca te lovesc [-( , am zis doar ca te iubesc>:D< . So , Soph. , sper sa iti placa !

We will still be friends forever despite difficulties

Capitolul IX

Sakura :
[ P.S – stiu ca m-ati rugat sa mai scriu si din perspective lui Sasori darn u am idei -.-‘ , insa promit ca o sa imi stork creierii ]

Tanara ma invita inauntru , si ce sa vezi ...
Ehee , petrecere pe capul lor . Altii stau si sufera , dar ei sunt in lumea cea “ buna “ ca sa zic asa . Cat mi-as dori si eu sa pot fi la fel , dar vad ca sunt ca o piaza rea , toti cei la care tin patesc cate ceva , iar eu mereu sufar pe urma lor . Beau , mananca , se simt bine , ce mai , asta da viata , pun pariu ca ei nu au trecut nici odata prin greutatile vietii , totul le-a fost oferit pe tava . Daca pocnesc o data din degete , li se aduce ce vor ei , nu conteaza cati bani ar da , doar sunt conturile lu` tata , nu ? Dar eu , eu ce am ? De mica am suferit , si acum se intampla la fel … Parca ar fi un bluestem pe capul meu , dar nu ii inteleg scopul … Cate odata mi-as dori ca acea zi sa nu fi venit …

~ The Flash Back~

Autorul:

Acum treisprezece ani:

In gradina bunicilor , acompaniata de mii de flori frumos mirositoare si pomi fructiferi care iti fura privirile , o fetita de cinci anisori se juca cu o pisicuta alaturi de verisorul ei , un baietel de opt ani , cu parul castaniu si ochii caprui , putin mai inalt decat fetita . Copila era o minunatie , o fetita frumoasa foc , cu ochii verzi ca si iarba prin care cutreiera acum , iar paru`i de un roz-bombon ii cadea usor pe umeri , lasand in urma mireasma florilor de cires . Bunica lor , o femeie de saizeci si doi de ani , cu parul roz , asemanator cu al fetitei , si ochii de un negru mirific , venea grabita spre cei doi copilasi , care se jucau ca doi ingerasi , spre a le da o veste groaznica , infioratoare pentru fetita . Cu lacrimi in ochi au fost anuntati de bunica , ii tremura glasul, plagea, nu stia cum sa-i zica fetei ... Maica-sa s-a sinucis...Fetita era mintita de toata lumea ca mama e plecata . Dar ea era costienta ca n-o s-o mai vada niciodata , nu crede in povesti , pusoaica stie ce s-a intamplat …Mami a luat bataie de la tati si s-a spanzurat ... Din ochii aceia mici de smarald curgeau necontenit cristale , era distrusa , cum se putea ca mama ei sa moara ? Intrebari ca aceasta ii bantuiau prin minte , incerca sa creada ca totul este o minciuna , dar stia foarte bine ca adevarul este crud . Credea ca nu mai are nici un scop in viata , mama ei , cea mai buna prietena a sa de altfel , acum era printre ingeri si o veghea , avea grija sa nu i se intample nimic rau . Acum ea sta si plange uitandu-se la pozele din rama , amintirile nu o lasa sa treaca peste , nu se poate obisnui cu gandul ca asta este . E un copil ramas singur , e si normal sa-i fie teama . Isi petrece tot mai mult timp , stand singura in casa . Duce o lupta grea , in capul ei se petrec o gramada , ii lipseste afectiunea, pe prieteni nu vrea sa-i vada , nici lacrimi nu mai are , si crede-ma ca-si doreste sa mai verse rauri pentru a sa mama . Si credeti-ma , ii este foarte greu sa stea in casa cu omul din cauza caruia mama sa si-a pus capat zilelor .

Autorul:

Acum patru-cinci ani :

[size=medium]In sfarsit si-a revenit , a trecut peste in sfarsit . A realizat ca-i tanara si mai are o viata de trait… , dar viata-i cruda , ce sa zic , avea sa ii rezerve intr-o doza de agonie . Pe la trei dimineata a primit un mesaj , era alarmata , ce putea sa se intample atat de devreme . Isi deschise telefonul si citit , chipul ei insa , inmarmuri . Un mesaj straniu avea sa citeasca , era prea dur insa , pentru o singura persoana . Mesajul suna cam asa : “ Utakata a murit intr-un accident de masina . Condoleante ! “ . La vestea ca prietenul ei murise , un fior o si strapunse . Nu mai suporta , era prea mult pentru ea , deja simtea ca nu mai are vreun rost pe Pamant , ca tot ce-i drag o paraseste . Era a doua ei tragedie , dar deja nu putea sa se bucure de copilarie …[/size]

Sakura:

Pasesc increzatoare inauntru , ar fi cazul sa ma distrez si eu putin , nu ? Erau toti acolo , Neji , Ten` , Hina` , Ino , Kiba , Shikamaru , Temari si Dei-da-ra … Dar ce face si el acolo ? Se … drogheaza ?! Dar cum , el mereu a respins acest viciu , de ce a cazut in plasa acestor porcarii chiar acum , de ce ? Nu , ar fi mai bines sa plec , daca si el ma dezamageste , altora ce sa le mai cer ?
Doar Gaara mi-a mai ramas , doar lui pot sa ma mai plang acum , dar ce rost mai are ? Sunt o ghinionista , nu mai am ce cauta aici , alaturi de acesti ingeri care cad prada viciului ... Eu sunt doar o ... o piaza rea care aduce mult ghinin , care este menita suferintei si durerii , dar de ce ?
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

#66
hakuuu>:D< acest capitol a fost absolut minunat, chiar mi`a placut^^
Ahm... am vazut cam multe greselute de tastare si desi nu ai mentionat ca acest capitol este necorectat, mie asa imi da impresia:-?? oricum, sper ca peste urmatoarele capitole sa te mai uiti o data, de doua ori pentru a remedia greselutele;))

Ahm, la modurile de expunere chiar nu am ce sa comentez, deoarece toate au fost perfecte. Ai avut multa descriere, lucru care mi`a placut la nebunie^^. Actiunea nu ai grabit`o absolut deloc si sa stii ca am fost foarte placut impresionata de acele flashback`uri^^. Dialog... hm, nu cred ca ai avut asa ceva deci nu am ce sa comentez la el^^. Naratiunea... superba...^^

Deci, in concluzie acest capitol a fost printre cele mai bune, zic eu si ma bucur ca tu si vero v`ati rezolvat "micuta disputa" ;)) si ati hotarat sa continuati acest fic, impreuna^^ xD

ahm, haku... merci ca NU m-ai anuntat:-w oricum sper ca la urmatoarele capitole sa ma anunti, ca de nu... bag divortu` xD^^ si te reneg si ca fiica si ca sotie >:)

pai, cam atat am avut de zis^^ spor la scris in continuare^^
bye:*

#67
De ce scrii tot cu italic? Mie nu imi place, ai putea sa scrii asa doar la flashback sau la citate.
Nu mai lasa space inainte de semnele de punctuatie, arata rau, dupa ele e destul sa lasi.
Ai povestit destul de frumos, nu am ce zice. Totusi nu imi place cum Sakura pare a fi intrat intr-o depresie. Ai fi putut folosi ceva dialog, mai ales in flashback, atunci cand fata a aflat adevarul. Sincera sa fiu, nu stiu de ce nu va place sa folositi dialog, cat timp nu e 'sec', fugiti de el, nu inteleg.Nu mai folosi limbaj de mess, arata foarte urat chiar si la inceput de fic.
Cred si eu ca nu e corectat capitolul dar asta nu e alegerea noastra.
Cam atat am avut de spus, Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#68
Wow , deci cum am spus nu plang, doar ca ultima fraza m-a c-am intristat. Imi este ..nu mila ..nu stiu ce este de saraca Sakura , se invinovateste si asta nu e bine , acum e din nou deprimata , si ce naiba deidara se drogheaza , tot ce iubeste se prabuseste , toata viata ei se scufunda , sincer acum eu sa fi trait cu adevarat ce traieste ea , si acum sa ma tradeze prietenii m-as fi sinucis de mult.

Saraca ,probabil se simte atat de singura , atat de ghinionista , atat de "rea" crede ca e vine ei ca se intampla toate astea si nu e adevarat , ma simt si eu c-am naspa , simt ceva prin stomac (sau poate imi e foame *Doua puncte D* ) in fine faza este ca ma bucur ca nu ai renuntat la melancolia ta , asta imi place cel mai mult la tine , bine la voi nu stiu cine ce a scris *Doua puncte D * m-am intristat un pic mai mult.Ma pun in pielea Sakurei si de asta ma simt un pic c-am groaznic si rau .

Gataa zambesc multumesc mult pentru ca m-ai anuntat *te pup* esti o scumpa , sa nu uiti sa ma anunti cand apare si urmatorul pentru ca ... sincer imi este un pic teama de ce se va intampla .
Succes in continuare fetelor *Va pup*

Ja ne !

#69
Uite`ma aici Haku-chan ;x my dear ;x

Sankiu ca m`ai anuntat xD So , iata comm`ul meu :

:(( Nu ai ideei sa scrii din perspectiva lui Saso-kun ? Nici eu nu as avea daca as fi in locul tau :-? poate poate te pot ajuta :-? numai sa ma gandesc . Asa , am vazut greseluta asta `bluestem` cred ca trebuia sa fie `blestem` xD ai pus un `u` in plus xD Haku-chan auzi nu cumva te`ai inspirat din Nane :-? nu imi aduc aminte numele melodiiei , dar sunt sigura ca te`ai inspirat dintr`o melodie de`a lui xD Da sa stii tare interesant xD Si chiar imi place :X Haa gata gata , Poveste De Seara :X Doamne Haku-chan cat de tare e capitolul asta si cu versurie lu` Nane scrise aici :X Am mai gasit o greseluta `ghinin` era ghinion nu ? Deci ce sa zic :X Capitolul asta m`a uimit xD Descrierea a fost superba ;x la fel si naratiunea xD Mi`a placut nespus de mult xD

Ce mai spor la scris si imaginatie fetele >:D<

#70
(30-01-2011, 05:31 PM)•нąкü• A scris: `
We will still be friends forever despite difficulties

Capitolul IX

Sakura :
[ P.S – stiu ca m-ati rugat sa mai scriu si din perspective lui Sasori darn u am idei -.-‘ , insa promit ca o sa imi stork creierii ]

Tanara ma invita inauntru , si ce sa vezi ...
Ehee , petrecere pe capul lor . femeie te crap daca mai pus space inaintea semnelor de punctuatie Altii stau si sufera , dar ei sunt in lumea cea “ buna “ ca sa zic asa . Cat mi-as dori si eu sa pot fi la fel , dar vad ca sunt ca o piaza rea , toti cei la care tin patesc cate ceva , iar eu mereu sufar pe urma lor . Beau , mananca , se simt bine , ce mai , asta da viata , pun pariu ca ei nu au trecut nici odata prin greutatile vietii , totul le-a fost oferit pe tava . Daca pocnesc o data din degete , li se aduce ce vor ei , nu conteaza cati bani ar da , doar sunt conturile lu` tata , nu ? Dar eu , eu ce am ? De mica am suferit , si acum se intampla la fel … Parca ar fi un bluestem blestem pe capul meu , dar nu ii inteleg scopul … Cate odata mi-as dori ca acea zi sa nu fi venit …

~ The Flash Back~

Autorul:

Acum treisprezece ani:

In gradina bunicilor , acompaniata de mii de flori frumos mirositoare si pomi fructiferi care iti fura privirile , o fetita de cinci anisori se juca cu o pisicuta alaturi de verisorul ei , un baietel de opt ani , cu parul castaniu si ochii caprui , putin mai inalt decat fetita . Copila era o minunatie , o fetita frumoasa foc , cu ochii verzi ca si iarba prin care cutreiera acum , iar paru`i parul de un roz-bombon ii cadea usor pe umeri , lasand in urma mireasma florilor de cires . Bunica lor , o femeie de saizeci si doi de ani , cu parul roz , asemanator cu al fetitei , si ochii de un negru mirific , venea grabita spre cei doi copilasi , care se jucau ca doi ingerasi , spre a le da o veste groaznica , infioratoare pentru fetita . Cu lacrimi in ochi au fost anuntati de bunica , ii tremura glasul, plagea, nu stia cum sa-i zica fetei ... Maica-sa s-a sinucis...Fetita era mintita de toata lumea ca mama e plecata . Dar ea era costienta ca n-o s-o mai vada niciodata , nu crede in povesti , pusoaica stie ce s-a intamplat …Mami a luat bataie de la tati Mama a luat bataie de la tata O.o si s-a spanzurat ... Din ochii aceia mici de smarald curgeau necontenit cristale , era distrusa , cum se putea ca mama ei sa moara ? Intrebari ca aceasta ii bantuiau prin minte , incerca sa creada ca totul este o minciuna , dar stia foarte bine ca adevarul este crud . Credea ca nu mai are nici un scop in viata , mama ei , cea mai buna prietena a sa de altfel , acum era printre ingeri si o veghea , avea grija sa nu i se intample nimic rau . Acum ea sta si plange uitandu-se la pozele din rama , amintirile nu o lasa sa treaca peste , nu se poate obisnui cu gandul ca asta este . E un copil ramas singur , e si normal sa-i fie teama . Isi petrece tot mai mult timp , stand singura in casa . Duce o lupta grea , in capul ei se petrec o gramada , ii lipseste afectiunea, pe prieteni nu vrea sa-i vada , nici lacrimi nu mai are , si crede-ma ca-si doreste sa mai verse rauri pentru a sa mama . Si credeti-ma repetitieee , ii este foarte greu sa stea in casa cu omul din cauza caruia mama sa si-a pus capat zilelor .

Autorul:

Acum patru-cinci ani :

[size=medium]In sfarsit si-a revenit , a trecut peste in sfarsit . A realizat ca-i tanara si mai are o viata de trait… , dar viata-i cruda , ce sa zic , avea sa ii rezerve intr-o doza de agonie . Pe la trei dimineata a primit un mesaj , era alarmata , ce putea sa se intample atat de devreme . Isi deschise telefonul si citit citi, chipul ei insa , inmarmuri . Un mesaj straniu avea sa citeasca , era prea dur insa , pentru o singura persoana . Mesajul suna cam asa : “ Utakata a murit intr-un accident de masina . Condoleante ! “ . La vestea ca prietenul ei murise , un fior o si strapunse . Nu mai suporta , era prea mult pentru ea , deja simtea ca nu mai are vreun rost pe Pamant , ca tot ce-i drag o paraseste . Era a doua ei tragedie , dar deja nu putea sa se bucure de copilarie …[/size]

Sakura:

Pasesc increzatoare inauntru , ar fi cazul sa ma distrez si eu putin , nu ? Erau toti acolo , Neji , Ten` , Hina` , Ino , Kiba , Shikamaru , Temari si Dei-da-ra … Dar ce face si el acolo ? Se … drogheaza ?! Dar cum , el mereu a respins acest viciu , de ce a cazut in plasa acestor porcarii chiar acum , de ce ? Nu , ar fi mai bines bine sa plec , daca si el ma dezamageste , altora ce sa le mai cer ?
Doar Gaara mi-a mai ramas , doar lui pot sa ma mai plang acum , dar ce rost mai are ? Sunt o ghinionista , nu mai am ce cauta aici , alaturi de acesti ingeri care cad prada viciului ... Eu sunt doar o ... o piaza rea care aduce mult ghinin ghinion , care este menita suferintei si durerii , dar de ce ?

Well. Ai avut si niste greseli de formulare a propozitilor da mi'e lene sa le corectez. A inca ceva sa nu intri pe mine in seara asta pe mess :-w
[Imagine: EnvYQ.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto]  Can you hold my hand I: Forever alone ^Ciresica^ 39 27.547 30-09-2012, 05:56 PM
Ultimul răspuns: ~*Fallen* ~* Angel*~
  A gift forever ... sakura_sasuke 3 3.140 03-12-2011, 11:02 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 10.991 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Love forever alice99 7 4.224 24-07-2011, 05:50 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  I walk forever Mada Shine 3 3.145 23-07-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  I am a simple girl and you’re a crazy boy….we can be friends? [16+ / 18+] Heartagrama 41 19.745 07-07-2011, 02:58 AM
Ultimul răspuns: Akie
  You and me forever [+18] Nywa 25 23.850 29-01-2011, 05:34 PM
Ultimul răspuns: Nywa
  Rasarit patat cu sange albastru [yaoi by Akadella & BL Forever] akadella 4 3.547 30-08-2010, 02:23 PM
Ultimul răspuns: Mitsukai Yoru
  Lost forever, Love me beat Crazy Person 9 5.650 23-02-2010, 10:03 PM
Ultimul răspuns: Crazy Person
  Lord of the Rings - More than friends? [ Yaoi ] Meal. 1 2.982 29-01-2010, 04:30 PM
Ultimul răspuns: Nidryne


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)