Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care este cel mai penibil lucru pe care l-ai facut?

#21
Paaaaaaaaaaiiiiiii ! Cel mai penibil moment ever a fost atunci cand credeam ca nu e tata acasa si umblam prin casa in chiloti si sutien si dau nas in nas cu el ! Nu va spun ca am inceput sa urlu ca apucata ca nu mai pot sa am pic de intimitate in casa si il tot dadeam afara. A fost penibiiiiiil !
Al doilea cel mai penibil moment a fost atunci cand eram in 282 si ma duceam la scoala. Am crezut ca urcase un coleg de-al meu in masina si s-a asezat langa mine, dar era alt baiat pe care nici nu-l cunosteam. Si ma intorc eu si ii zic buna si el imi raspunde cu o fata din aia perversa : " Buna . 15 " Am crezut ca intru in pamant !

Hug.
Ce se poate intampla ?! ^.^
Love me baby !
Love youuuuu ! >.<
Incert ! >.<

Blogul pisicii.

#22
Cred ca cel mai penibil a fost cand eram noua la o scoala.Atunci nu cunosteam colegii si am vazut o tipa care arata cu una din clasa mea.Fata statea si asculta glumele cuiva impreuna cu alti 2 tipi.Am incepul sa stau sa ma holbez la ei si cand a terminat gluma,ei au inceput sa rada si eu am continuat cu un ras fortat sa ma bag in seama , dupa ce trecusera cateva secunde si ei se holbau la mine ca eram singura care radeam.In plus, persoanele acelea nu erau din clasa mea,deci m-am facut de rusine.Am fost penibila atunci.
[Imagine: ItachiSig.jpg]






#23
Umn, mereu am facut eu ceva sa ma fac de ras. Nu mai tin minte multe lucruri, dar imi amintesc cateva. Cred ca mi s-a-ntamplat de vreo trei ori, cand eram in Carrefour, sa ma duc la un nene [bineinteles, fiind de 3 ori s-a-ntamplat cu 3 barbati diferiti] si sa-l iau de mana, confundandu-l pe tata. Ca sa fie si mai penibil, odata l-am luat pe un nene de mana si i-am aratat cu degetu' ce vreau eu sa-mi cumpere [Kinder sau ceva, cu cap de maimuta sau hipopotam..]. Bineinteles, astea cand aveam vreo 6-7, daca nu chiar 8 ani. De-atunci mi s-au intamplat multe chestii penibile si mi se-ntampla si-acum, sunt o fire foarte emotiva si nu stiu cum sa reactionez la anumite situatii si rosesc imediat sau nu raspund, iar altii inteleg din gesturile mele cu totul altceva. Mm, daca stau sa ma gandesc, ceva mai de curand, a fost vara trecuta, cand am fost la un fel de 'festival-concurs' eco, sau ceva de genul si erau trei sectiuni: dans, muzica si cultura generala. Sectiunea de cultura generala a fost anulata sau ceva de genul, asa ca am ramas pe-o chestie stupida, trebuia sa recit o poezie de a lui Eminescu si sa prezint un costum facut din hartie [care iesise al dracu' de bine]. Stiam poezia perfect, costumul arata impecabil [era facut din niste reviste de la lidl, dar era foarte bun21] si.. sa-nceapa jocul. Se urca frumos Teo pe scena, rosind in draci si da sa spuna poezia. A dracu' poezie, dusa! Am inceput sa bolborosesc pe-acolo niste prostii, incurcam versurile, strofele, am reinceput de vreo 4 ori, juriul imi zicea sa ma calmez.. intr-un final am coborat si-am inceput sa plang. A fost.. mega-penibil. Am fost imediat la baie si.. eram rosie toata. Pe piet, spate, chip, tot! Norocul meu ca nu a fost profesoara de romana cu mine-n ziua aia, fiindca [,] crapam de rusine-n fata ei, dar.. a fost sotul dansei. El ma incuraja, chestii, un tip foarte de treaba, ca si profa, zicea ca m-am descurcat.. Cred ca ala a fost cel mai penibil moment din viata mea si nu mai vreau sa se repete. De-atunci am incercat sa scap de emotii, dar chiar si-acum mi se-ntampla sa fiu trimisa la nu stiu ce clasa si sa vorbesc in fata lor si sa m-apuce tremuratu'.. dar asta, doar la anumite clase.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Care este scopul existentei tale? aer_cu_plumb 27 19.134 27-10-2020, 01:14 AM
Ultimul răspuns: Katana
  Ce te-a facut astazi sa zambesti ? Ayuka 293 124.374 01-05-2013, 08:33 PM
Ultimul răspuns: Michee
  Tipul de user care va place Heratcher.21q 44 20.242 08-07-2012, 10:43 PM
Ultimul răspuns: Mykoto
  Realizari de care sunteti mandri Azazel 1 3.032 07-04-2012, 09:36 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Tipul de user care va displace Heratcher.21q 34 18.017 05-03-2012, 09:57 AM
Ultimul răspuns: Cersei


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)