Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tipul de user care va displace

#1
pfff...
ce tip de user va displace( adica nu va place)?

1.Useri acre se inscriu pe forumuri postand aiurea fara sa citeasca regulile si facand mult spam...
2.Useri cu posturi scurte....
3.Useri care se cred dark/sadici etc....asta este doar in imaginatia lor si incearca sa se dea mari in fata altora
4.Useri care critica alti useri fara sens si isi formeaza o parere despre ei fara sa i cunosca
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#2
Heh, userii care imi displac, ne?

- Aia care nu ma suporta 10
- Cei ce sunt niste ei/ ele...
- Acei "domni"/"doamne" care pretind ca stiu miezul cu sarea xD [da, da, marea si sarea, stiu xP]
- Userii care sunt noi ._. I really hate newbs T.T
- Userii cu fit[z]e care se iau de mine :ha:
- Userii cu care m-am certat >.>

Erm... ar fi mai multe, dar -_- ma limitez 10

[Edit] Ma simt 42

#3
In primul rand, userii care plagiaza 21 Din 200 fic-uri cate sunt, abia daca sunt 10 originale. Daca unu' scrie ca afara ninge si ca ea are accident, o salveaza unu' si il intalneste la liceu devenind cei mai buni prieteni, ei bine, celalalt, copiaza schimband cateva replici 21 Omg.
Nu-mi place superioritatea. Adica, sa te crezi mai bun fata de altul dar de fapt nu esti nici jumatate din persoana pe care ai jignit-o 21 Please, toti suntem egali 21 E unu mai greu de cap, asta e. 106
Cei Emo. Oo baby d ^_^ b sa nu aud 17 Cunosc pe cineva, un baiat, care se vaita de viata ca se ucide ca el fuge din tara doar cu un pachet de carti si cateva tigari, fara tel ca-l sun21 Please...

#4
Imi displac useri ce nu se incadreaza in cerintele mele...dar hai ca voi spune cei ce nu'mi plac:

-Retards...Cei ce stau 10 ore in sir pe shout vorbind mereu gogonarii fara sa ii inteleaga nimeni ,mereu mai special ca toti cu subiecte de discutie care mai de care mai prostesti
-Cei ce se baga in oala mea si nu mai ies niciodata
-Cei ce ma bat la cap cu o problema de a lor sau cei ce mi se lauda cu tampenile din capul lor...si oricum nu mi-ar pasa
-Cei cu care ma inteleg azi iar maine sunt cu altii/nehotarati de intentile lor
-Cei ce tin la "reputatiile" "thnxurile" si celelalte '+'-uri ale site-ului
-Cei ce vin la mine cu texte in care eu "dispar" / Intra in categoria retards..cu magia lor cu tot..
-Cei ce cred ca sunt puternici in cuvinte...-_- Yeah sure..

Lista continua pana maine...dar nu ar mai avea zupul useri ce sa se incadreze aici.Adevarul e ca ma abtin sa fac publice si restul pretentiilor...care oricum nu sunt destul de multe pentru a'mi exprima pe deplin pretentiile spre useri care ii agreez.
o.o" wot

#5
~Ii urasc pe cei superiori.Hell,suntem toti egali.
~Cei care vor sa devina mozi,admini ,whatever peste noapte desi stiu ca nu au drepturi.
~Spammeri,trolleri...mai ales cei de pe shout. >_>
~Cei care se dau prieteni.Adica,azi buna Mitzu hug Si mai tarziu se iau de mine fara nici-un drept 22
~Cei care vor reputatie intr-una ~14 .Zau,alora nici nu le dau...
~Cei care dau reputatie negativa in scopul razbunarii ... E cea mai proasta idee ._.
LOLNOPE

#6
~userii care spameaza-ma enerveaza ca le spui sa nu spameze dar ei tot fac la fel. damn ^^"
~userii care nu au simtul umorului-glumesti cu ei, dar ei crede ca-i insulti sau razi de ei. ^__^"
~Userii care jignesc-i rily hate that.
~userii care plagiaza-ma enerveaza.De parca ei nu pot sa-si faca singuri fikul.Daca edste asa sa nu mai posteze fik daca tot nu vor sa munceasca la el.^^
-

#7
Oho...
1)Ma enerveaza useri care comenteaza cand nu trebuie
2)Ma enerveaza cei care se dau importanti
3)Ma enerveaza cei care vorbesc complet aiurea
4)Spamm-eri
5)Persoanele mironosite...
Si...as mai avea de scris...dar ma opresc aici.Sper ca acest topic sa nu degenereze.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#8
Well...Pai in gand aveam o singura idee,dar analizand posturile celorlalti,o sa ma inspir si din ele.
1.Useri care nu au nici un post.Chiar ma uitam pe un forum acu' cateva saptamani si am numarat useri care nu au nici un post.Foarte multi.Este inaceptabil.Ma intreb ce e in capul lor.De ce se inscriu?Ca sa se afle in treaba?68
De la 2 in jos o sa ma inspir din ideile celorlalti useri.
2.cei "superiori"
3.Cei care ajung mozi prin "pile" daca ma pot exprima asa
Well deocamdata doar atatea idei am avut.

#9
Nu-mi plac
-useri care se cred destepti
-useri care isi fac account,intra din an in paste,le e lene sa-si faca semnatura,avatar...
-useri care nu au memorie(nici de bun simt)
-toti cei cu "mi-e lene" sa scriu/sa intru pe mass...
-cei care plagiaza,spameaza(se subintelege...)
So...daca te recunosti in descrieri e clar ce bine o sa ne intelegem 65
[Imagine: da-1.jpg]


Twilight... Would you die for love?


It's on my lips, it's in my dreams.
It's a story told by two.
You say you want to be happy.
I can make your dream come true.


my yaoi fan fic


[Imagine: chibi_1341.gif]
chibi-ul lui Pure Love

Bomboane...multe bomboane pentru Asha :X

#10
humm... sa vedem...

- userii care cer critici la desene copiate... ala se cheama home study... nu se posteaza... postezi original stuff or fanart... >_< (don't read fics but I noticed the phenomena is there too, din plangerile anterioare)
- userii care se alatura in forumuri cu tematica dar care n-au nicio idee despre aceasta, si nici nu-i intereseaza prea mult...
- userii care se dau in vant dupa reps, being mods, having tx and whatevah... they piss me off.
- userii care nu sunt in stare sa accepte o sugestie
- userii irascibili
- userii stresanti (inclusiv cei care fac rost de id-ul meu si il folosesc ca mass dump... I HATE you guys! so dop it!)
- userii mitomani (jeez)
- userii melodramatici pe gratis: I wanna die because mom didn't let me go to that party. (geez... bakas... and... wth do I care? )
-etc

there you go. ^^
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Care este cel mai penibil lucru pe care l-ai facut? KarinaD 22 13.401 09-07-2012, 08:07 PM
Ultimul răspuns: Peppers
  Tipul de user care va place Heratcher.21q 44 20.243 08-07-2012, 10:43 PM
Ultimul răspuns: Mykoto
  User/Staff Talking Topic Aly 32 17.817 15-10-2011, 01:48 AM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)