Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce te-a facut astazi sa zambesti ?

Subscriu lui @DarkS , si eu tremuram de fericire si zambeam ca o tembela cat timp m-am uitat la Game of Thrones, iar cand am ajuns la partea cand Tywin le spune lui Tyrion si Cersei ca vrea sa-i casatoreasca cu Sansa, respectiv Loras, deja am inceput sa rad isteric. Expresia faciala a lui Tyrion a fost epica.

Si-am mai zambit cand @"Sherlock's Maniac" mi-a zis ca s-a nascut in Valcea si ca mama ei e din Horezu.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

babe, today I smiled like I do in other silly days.
Lumea aproape plangea de mervi la testul de la T.I.C., iar eu vorbeam singura despre mancare, pana am inceput sa dansez pentru foamea ce o simteam. Oricum cred ca iau 4 sau 5, dar nu are rost sa fii necajit. Smile
in the morning I smiled because my Dya-chan helped me to take a shower, then to put a shirt on me and she dryed my hair. I am such a baka around her.
That moment when Titi was so awkward when he said "Hello" to me.
Titi's mother, who thinks I am very beautiful, strong, intelligent and special, but not weird.
Mah Dya (I broke her dreams about me and Titi/Titus having a relationship) and her Vera (we joked).
A little Titi, before I got mad at him and I wanted to hit his head with my Nokia.

Post-script: Citind mai in urma, chiar se vede ca eu si Titus ne-am apropiat. 21
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Ideea unei persoane de a reface ceva de mult distrus si ca ea sa ajunga "sefa" acolo... Creepiest laugh of my life!

Pai..ar fi urmatoarele:
1)Mi-am adus aminte de ceea ce s-a intamplat la ora de istorie.Avem un prof dur,toata scoala se teme de el,Dar tine la gluma si ne mai amuza la ora,ca sa nu mai spun faptul ca stie toate relatiile din scoala ,care eleva s-a cuplat cu care elev,este o enciclopedie.Odata,a venit in clasa si s-a asezat la catedra si a inceput sa scoata diferite sunete,cand dicteaza ba isi subtiaza vocea, ba si-o ingroasa.Un baiat din clasa se uita la domnu' atunci cand dicta,iar domnu' ii zice:"-Ce te uiti ma,stiu ca sunt frumos,inalt, cu par si cu ochii albastrii,sa nu mai spun modest din cale afara,dar uitate in caietul tau.".Cand cineva ii deranjeaza ora,el ii zice:''Ce imi violezi tu ora ,ma?!".
2)Azi o intreb pe mama,care mergea din camera in camera nervoasa""-Ce faci,mama?",la care ea spune:"-Desenez cartofi prajiti in gradina scolii".
3)Am ascultat o melodie care eram bestiala,am murit de ras.
4)Mi-am adus aminte de un baiat de la mine din clasa.Acum cateva zile am dat o testare pentru un concurs la chimie,care a durat 2 ore, iar profa a plecat din clasa.Toti ne propusesem sa nu luam peste 8 ca sa nu mergem la concurs,subiectele erau si grele si usoare.Toti am copiat unul de la altu,iar colegul meu,care era singurul baiat intre 5 fete,mi-a spus sa tin foaia intr-o parte ca sa copie si in timp ce scria mi-am pus cotul pe foaie din greseala,el incearca sa vada rezolvarea dar nu a reusit si se ridica si vine la mine la banca si imi ia foaia si se duce la el si copie tot ce am scris si mi-o da inapoi,partea buna este ca mi-a multumit.M-a bufnit rasul atunci.
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)